Skocz do zawartości

HD w Polsat Box


trojan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Chodzi o polską wersję BBC HD czy oryginalną? Bo, jeżeli o oryginalną to BBC HD nadaje od roku.

Ani polską, ani oryginalną, tylko mędzynarodową (jakiś czas temu było podawane, w których krajach chcą nadawać), która od lutego ma mieć polską wersję jezykową. Czyli F1 raczej tam nie będzie. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i teraz nie wiadomo nie tylko kiedy, ale i czy BBC HD będzie w CP :/ Może w styczniu dołączą, razem z Kino Polska HD :smile:

Przecież to już było wiadome kilka dni temu :P

 

Co do Kino Polska HD to ja bym się zastanowił jak te filmy byłyby tam pokazywane, przecież nie wszystkie produkcje są przynajmniej w 16:9, a jeszcze takie stare dzieła to już w ogóle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ci po tych kanałach, jak nie wykupujesz ich. Wykupujesz ? Bo ja na razie tylko MTVN HD za 0 zł :smile: Póki nie zrobią jednej paczki kanałów HD, za np. 19.90 to tak będzie z wykupywaniem. W tą cenę wliczam oczywiście oprócz istniejących, także: Polsat HD, BBC HD i Kino Polska HD. Liczę, że kanały te będą na Mikołaja. Nie mówię o tegorocznym, bo to już siódmy grudnia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co program kino Polska Hd takie starocie i beznadziejne filmy w hd ? Ludzie nie róbmy jaj !A tak przy okazji czy traci sie wam głos dalej na HBO HD bo mi tak

To ze dla Ciebie sa one beznadziejne nie znaczy ze dla innych nie sa wartosciowe.To jest klasyka i DOBRE kino,ale Ty nie musisz tego rozumiec.I nikt tutaj nie robi jaj!Ja na KP,TCM i Cinemax czesciej ogladam filmy niz na HBO,bo denerwuje mnie repertuar tej stacji.Nowe nie znaczy dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EUROSPORT HD kosztuje 6 zł miesięcznie uwaga promocja przy wymienu dekodera na SD NA HD wszystkie kanały HD oglądasz za darmo MTVN HD można kupic Pakiet Dodatkowy MTVN HD 6 zł miesięcznie EUROSPORT HD 6 zł miesięcznie HBO HD 6 zł miesięcnie POLSAT SPORT HD 6 zł miesięcznie To wszystko w HD 4 KANAŁY W HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EUROSPORT HD kosztuje 6 zł miesięcznie uwaga promocja przy wymienu dekodera na SD NA HD wszystkie kanały HD oglądasz za darmo MTVN HD można kupic Pakiet Dodatkowy MTVN HD 6 zł miesięcznie EUROSPORT HD 6 zł miesięcznie HBO HD 6 zł miesięcnie POLSAT SPORT HD 6 zł miesięcznie To wszystko w HD 4 KANAŁY W HD

 

Czyli każdy kanał HD jest za 6 zł, w CP jest ich( na razie) 4, więc to daje (jeżeli ktoś kocha kanały HD) 24 zł miesięcznie+ inne koszta, za Familijny itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...