Skocz do zawartości

Czy będzie świąteczna promocja w N?


Cubee
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Tak sie zastanawiam czy jest szansa liczyc na jakas promocje swiateczna ze strony n-ki? Umowa z Cyfra konczy mi sie 30 listopada,z tego co pamietam 27 pojawiaja sie n-box recorder ,po cichu licze ze moze jednak bedzie jakis mily dodatkek ,chociaz z drugiej strony pamietam jak sam Pan prezes na konferencji twierdzil ze w tym momencie jego problem nie lezy w rynku zbytu,tylko w ilosci wyprodukowanych boxow. Co o tym myslicie?

 

Edycja RafiX: Zmieniłem nazwę tematu aby temat był bardziej czytelny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wątpię szczerze czy będzie jakaś większa promocja tym bardziej że dużo osób czeka na recordery i pewnie będą problemy z ich nabyciem już w punktach powstały ponownie listy społeczne i zapisy na pvr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem głęboko przekonany, że trzy platformy zaszaleją z promocją na okres Świąteczny i Noworoczny. Sam jestem ciekaw, kto to uczyni jako pierwszy i jakie będą w tym okresie "licytacje", mające na celu, pozyskiwanie jak największej ilości nowych abonentów. Wszak, to będzie dla platform, okres najlepszych żniw, bo po boomie nastąpi szarość dnia.

 

-pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem n-ka świąteczną promocję załatwiła wypuszczeniem n-recordera. Tyle osób sobie ostrzy zęby na n-recordera, że już wiadomo, że nie wszystkim w tym roku starczy.

Może będzie jakaś promocja na zwyłe dekodery, których od 10 grudnia strasznie przybędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz teraz Cyfra robi promocje 50% abo na 6 misiecy albo 25% na 12 miesiecy.

Tez chetny bylem na nboxa recordera szczegolnie interesowala mnie funkcja pvr ale teraz po przeliczeniu to wybiore na 12 miesiecy pakiet komfort + canal + z 25 % obnizka co daje mi 60 zl miesiecznie a tego nie dostane od "n" tz takiej oferty programowej co w c+. Jedyna wada to brak pvr ale aby miec dekoder musze wplacic kaucje 449 zeta i podpisac umowe min na 15 miesiecy to ja wole poczekac przez 12 miesiecy i zobacze jak sie rozwinie oferta platform w polsce ! Cyfra tez zapowiada wprowadzenie nowych dekoderow moze z pvr to moze taki wezme a narazie bede ogladal sobie na moim ferdku 7018 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
promocja jest dla pracownikow pewnej sieci sprzedazy full wypas za polowe ceny abonamentu :D

 

Ciekawe czy pracownicy beda to chcieli kupic bo jak wiedza co to za badziewie te nboxy to pewnie ich nie kupia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz teraz Cyfra robi promocje 50% abo na 6 misiecy albo 25% na 12 miesiecy.

Tez chetny bylem na nboxa recordera szczegolnie interesowala mnie funkcja pvr ale teraz po przeliczeniu to wybiore na 12 miesiecy pakiet komfort + canal + z 25 % obnizka co daje mi 60 zl miesiecznie a tego nie dostane od "n" tz takiej oferty programowej co w c+. Jedyna wada to brak pvr ale aby miec dekoder musze wplacic kaucje 449 zeta i podpisac umowe min na 15 miesiecy to ja wole poczekac przez 12 miesiecy i zobacze jak sie rozwinie oferta platform w polsce ! Cyfra tez zapowiada wprowadzenie nowych dekoderow moze z pvr to moze taki wezme a narazie bede ogladal sobie na moim ferdku 7018 .

 

Masz rację.Ja się dałem nabrać na N ( "N" jak naiwność).Ostrzegam tych co chcieliby wejść w n-kę.Poczekajcie jeszce trochę!Myślę a raczej jestem pewien,że C+ czy Polsat podejdą do HD profesjonalnie i przbiją N-kę jakością,możliwościami danymi użytkownikom do obsługi dekodera i wreszcie ofertą.A zatem czekajcie.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Ja kupilem C+, juz po raz drugi w swoim zyciu. Najpierw mialem Wizje TV pozniej mialem C+ po fuzji w Wizja ale oferta byla kiepska i zrezygnowalem. Niedawno wrocilem do C+ i nie zaluje, choc przyznam ze jak dowiedzialem sie o planach ITI na temat N to troche mnie trzepalo ze nie poczekalem. Teraz widze ze nie bylo na co czekac bo Nka to nic ciekawego, a ich haslo wlacz ciekawosc ma sie niezwykle dobrze do tego co sprzedaja. Niestety nie mozna wlaczyc nic innego poza ciekawoscia, bo ciagle jestesmy ciekawi kiedy bedzie nowy soft, kiedy bedzie nowy uklad kanalow (ten z FTA z Astry) i inne takie, a wczesniej ciekawilo nas jaki kanal filmowy w HD dodadza. Brawo N - Wasze haslo reklamowe jest najlepsze i najidealniej pasuje do waszej oferty i traktowania aobnentow :wink:

 

Nie sadze by jakas promocja pomogla Nce w zdobyciu abonentow. A jesli im sie uda to beda ludzie ktorzy nie maja pojecia czym jest Nbox i zwyczajnie sie nabiora, bo kazdy kto sie ta tematyka interesuje wie w czym rzecz :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...