Skocz do zawartości

Spliter do Cyfry+ WTR-1, co i jak?


mijo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A może testował ktoś splitery WTR-1 na ferdkach. W papierowym Sat Kuryerze pisali ,że działa na Interstarach bez zacięć. Na softach (np: AB4) typu"serwer-klient", ferdki spinane kabelkiem wariowały , to może tym bezprzewodowym WTR-1 będzie lepiej.

No i nie było by problemu z uprawnieniami bo kartka spokojnie sobie by siedziała w slocie i je łapała np: w 7018, a słała dalej do 2018+NewStar(3018). O dziwo w internetowym wydaniu Sat-a nawet słowem nie wspomnieli o tym spliterku a szkoda. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja chciałbym przy okazji w ogóle spytać jak działa taki bezprzewodowy "Spliter", bo jedna rzecz jest dla mnie niejasna, a urządzonko ciekawe...

 

"Spliterek" to rozumiem urządzonko, gdzie siedzi np. właśnie karta "Cyfry+", które przesyła uprawnienia z niej do kart "klientów" w kilku tunerach, tylko skąd sam "Spliter" bierze uprawnienia dla głównej karty (wsadza się go w moduł w jednym z tunerów???)???

 

Sorki za lamowate pytanie. :)

 

P. S. Myślę o "spliterze", żeby mając dwa tunery u siebie w mieszkaniu płacić tylko jeden abonament, więc nie ma tu mowy o piractwie, chociaż "C+" pewnie wolałaby, żeby zostało tak jak teraz. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

wlasnie kupilem splittera i mysle iz poprzez komunikacje karty z serwerwm to sie odbywa 9a to dlatego iz aby zadzialalo to musialem najpierw wlozyc karte orginalna i serwer zapisal jej dane a nastepnie musialem wlozyc pozostale 2 karty aby i one byly przypisane do serwera i zapisane na nich dane z karty orginalnej) i jak operator wysle uprawnienia to karty przesla ja do serwera tak samo jak odbieraja uprawnienia z serwera . tak mysle zobacze jak to bedzie w styczniu ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...