Skocz do zawartości
  • 0

Dekoder optymalny do odbioru CP, TNK, Cyfry.


TheArt
 Udostępnij

Pytanie

Witam.

 

Chcę mieć dekoder optymalny do odbioru każdej platformy cyfrowej, oczywiście można jakiś z Linuxem i bajerami za tysiaka, chcę jednak coś tańszego do 300-350zl, który byłby już w stanie udźwignąć te wymagania.

 

Chcę do niego włożyć moduł Cyfrowego Polsatu CI oraz dodatkowo mieć możliwość zmiany na TNK HD oraz karty pre-paid Cyfry+.

 

Ponadto chcę podpiąć zewnętrzny dysk twardy i móc zatrzymywać programy na żywo,

 

Dodatkowo opcjonalnie obsługa DVB-T.

 

Który będzie tu stawał w szranki.

 

Dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

To wprowadzają cię w błąd. Ariva 200 ma wszystko to co chciałeś oprócz DVB-T. Ale może masz nowy telewizor z tunerem DVB-T to Ariva 200 będzie dobrym wyborem. Sam używam ją z kartą C+ prepaid i kartą TNK SD w module TechniCrypt CX i nie mam żadnych problemów - krótko mówiąc jestem z tego sprzętu zadowolony. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Słuchajcie wiem że może i odmrażam wątek ale potrzebuje dekodera do Cyfry+ tak do 500zł ale mam do niego spore wymagania. Mianowicie musi byc hd, funkcja pvr(wbudowany dysk lub zewnetrzny) zebym migł nagrywac jeden kanał i ogladac równoczesnie drugi, był szybki zeby nie musiec czekac na zmiane kanału za dlugo, obsluga C+ żeby byl gotowy do uzycia albo latwy do modyfikowania bo jestem laikiem w tych sprawach no i mial mily dla oka design i interface no i cos co bedzie niezawodne, i było by milo jak by mialo możliwość podłaczenia pod gniazdo 12V ale niekoniecznie, tuner dvb-t tez by sie przydał ale nie jest wymagany.

 

Oglądałem juz kilka fergusonów ale czytałem opinie ze sa beznadziejne, linbox jest na windowsie ale kiepsko z softem na C+ i jest to jakaś chińszczyzna, z nieznanych mi wzgledów podszedl mi na pierwszy rzut oka Golden Media Uni-box 9080. Ale moimi ogledzinami sie nie sugerujcie tylko poprosze o wsze spostrzerzenia na temat dekoderów.

 

Wspomne jeszcze ze dekodery PVR z Cyfry+ są dla mnie beznadziejnie wolne i mnie irytują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie istnieje taki tuner.

Cena + PVR : tak, ale to są tunery jednogłowicowe, więc nagrywanie będzie ograniczone. W przypadku nagrywania kanału kodowanego nie będziesz mógł oglądać innego kodowanego, oglądanie kanału tylko z tego samego transpondera lub pasma na którym znajduje się nagrywany kanał. To tak ogólnie. Zapoznaj się z opiniami o danym tunerze. Dodam jeszcze do rozważań model Ooticum X7 (zbliżony do Uni-box 9080).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A dlaczego nie bierzecie koledzy pod rozwagę Technisata lub Kathreina? Są i z HDD albo tylko PVR z USB, są twiny. Słyszałem,że są dużo pewniejsze od ferdków i innych wynalazków. Może ktoś coś podpowie, bo też chcę zrezygnować z Fergusona HF8900HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A ja szukam tuner pod 2 moduły:TechniCrypt pod TNK oraz moduł Canal+ HD pod C+.Nie musi być dvb-s2 ale zależy mi żeby był mały-na wyjazdy (dziś na wyjazdy mam Pace 2221 ale jest tylko pod C+).Kiedyś w ofercie Hollex był taki tuner od Technisata z wejściem na kartę w systemie Conax oraz modułem CI.Niestety nie pamiętam jaki to był model.Może ktoś kojarzy?Choć lubię Fergusona to nie chciałbym arivy.Generalnie ma być mały i pod 2 moduły.Znacie coś?

EDIT:Chodzi o model Technisata DIGIT MF-4 z czytnikiem pod Conax (są jeszcze pod Viaccess).Jak się ten sprzęt sprawuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...