Skocz do zawartości

Czego brak w ofercie CYFRA+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Popieram !!!!! Brak najlepszego kanału z bajkami !!! Tylko dla tego kanału mam dodatkowo n.

 

Można by uruchomić ankietę jak to było kiedyś np. na stronie ICA gdzie abonenci po zalogowaniu mieliby 1 głos na np. 3 kanały z propozycji nowych kanałów możliwych do dołączenia przez Cyfrę+ tam zamieszczonych.

 

Mogliby włączyć Discovery HD i Discovery Historia.

 

Poza tym może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* Uboga oferta muzyczna, opierająca się głównie na kanałach FTA,

* brak reakcji operatora na informacje od abonentów (dodanie np. DISCO TV)

* niekompletna oferta z bajkami (Nickelodeon, Boomerang, BBC Cbeebies)

* normalnego oprogramowania na dedykowanych dekoderach.

* History HD, Discovery HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*...* niekompletna oferta z bajkami (Nickelodeon, Boomerang, BBC Cbeebies)
Te programy to powtórzenie w nieco innej formie tego, co Cyfra już i tak ma:

MiniMini jest świetnym programem dla maluchów - uczącym właściwych postaw, wiedzy o świecie, jak też języka angielskiego. Można próbować porównywać do niego BBC Cleebies, ale po co wprowadzać podobne kanały? Lepiej wprowadzić coś nowego.

 

Boomerang to program o niebo lepszy od Disney Chanel czy Disney XD. Jednak nie jest to program do końca przekonujący, bo niczego dzieci nie uczy a jedynie zajmuje czas. Jeśli komuś to wystarcza - świetny wybór... :| W cyfrze brakuje drugiego takiego kanału jak MiniMini tylko dla starszaków (powyżej 7 lat). (Myślałem, że TeleTOON będzie takim kanałem wiedzy dla dzieci lecz skopiowano nieudaną formułę ZigZapa.)

 

Nie ukrywam, że ciągle mam nadzieję na Da Vinci Learning. Myślę, że byłby to nie tylko przekonujący ruch ze strony cyfry, ale też korzyść dla dzieci. Niech dzieci uczą się myślenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram !!!!! Brak najlepszego kanału z bajkami !!! Tylko dla tego kanału mam dodatkowo n.

Moja córka uważa, że najlpesze jest MiniMini. Boomerangiem się nie zachwyca. :D

 

Moja też ogląda tylko Minimini i Boomerang - ma 4 lata. Minimini jest Super ale dalej nie ma nic ciekawego z bajek w Cyfrze+.

Cartoon Network zszedł na psy (bajki z kosmosu) - to co kiedyś leciało na CN teraz można zobaczyć na Boomerang-u.

Królik Bugs , Tom i Jerry , Flinstonowie i dalej chyba nie trzeba wymieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZego brak? Rozsądnej oferty "rodzinnej" czyli dla dzieci. W pakiecie kompakt mamy TYLKO 2 kanały dziecięce, nawet głupiego DisneyXD nie dają, żeby mieć więcej bajkowych programów od razu trzeba wskoczyć na optimum, który jest 30 zł droższy. Nonsens.

 

Ogólnie marzy mi się (choć podobno w Niemczech już tak jest gdzieniegdzie) każdy kanał płatny: np. od 0,5 do 2 zł. Wybierasz sobie to co chcesz i płacisz. Obecnie 2/3 kanałów są w ogóle przez mnie NIE WŁĄCZANE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje kanalow:

Boomerang (najlepsze bajki z dziecinstwa !)

NSport [Ligi Mistrzów] (po fuzji z N-ka powinna juz byc)

Discovery HD Showcase (Bear Grylls jedzacy robaki, w jakosc HD :D )

Polsat i TV4 w 16:9 [dokladniej to LM i LE w 16:9] (niestety to nie jest zależne od Cyfry+)

Nickelodeon

Francuskich (lubie Francje, szczególnie chodzi mi o kanały w stylu TV5 Monde Europe, czyli filmy z PL napisami, tylko tam jest strasznie mało) - może coś z paczki Canal Satu ?

 

Nie wiem po co w ofercie sa takie [po"twory"] jak:

Polsat Play

Teletoon+ [oferta bajkowa tragiczna, ciagle jakies durne anime leci]

Cartonn Network [bez komentarza]

Domo.tv

Polsat Cafe

Club TV

Mango

iTV

Polsat 2

TVN 7

Polonia 1

TVS

Tele 5

Polo TV

TVR

i wiele wiele innych .... do tego polowa z tych kanalow jest FTA, ale oczywiscie za nie w Cyfrze się płaci :/

 

Podsumowujac - ja na wlasnym dekoderze (Ferguson Ariva 120c) zrobilem skanowanie kanalow dla C+ - wyskoczylo mi [nie pamietam ile, bo aż tyle ich było] kanałów (oczywiscie razem z FTA). Po porządkach, które trwały 3 dni, zostalo mi ok. 50 kanałów, z których regularnie i tak oglądam tylko połowę albo nawet mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...