Skocz do zawartości

Czego brak w ofercie CYFRA+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka jest szansa na dołączenie przez cyfrę kanału AXN HD? Czy CP posiada wyłączność na ten kanał?

 

Jeśli miałbym oddać swój głos na kanały które chętnie bym zobaczył w Cyfrze to:

- Brakuje mi programów BBC które miałem wcześniej w Polsacie.

- Głównego kanału Canal+ w wersji HD. Marnowanie sił przerobowych na C+Gol to strzał kulą w płot. Wolałbym nawet zamienić obecny C+Film HD na C+HD.

- Planette HD i Ale kino HD (uważam, że Ale Kino to najlepszy kanał filmowy poza kanałami premium a Planette emituje dokumenty najwyższej jakości) - te dwa kanały w HD mogłyby być bardzo silną kartą przetargową w ofercie Cyfry.

- History HD - mimo, że nie interesuje się aż tak bardzo historią, to ramówka tej stacji jest naprawdę bardzo ciekawa i wartościowa (szczególnie dokumenty dotyczące drugiej wojny światowej)

- Chętnie bym pooglądał NHL na ESPN America HD ale to tak dodatkowo, wolałbym dodanie kanałów o których wspomniałem powyżej)

 

Oczywiście nie pogardziłbym też Polsatem Sport Extra i Polsatem Sport HD ale to oczywiście zupełnie nie realne i taka kolej rzeczy jest kompletnie zrozumiała :twisted: I tak się dziwię, że CP oddał "polsaty" (których i tak nie oglądam) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja już kiedyś pisałem do cyfry w sprawie Eska TV i dostałem to w odpowiedzi:

 

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie wyjaśniam, że CYFRA+ prowadzi rozmowy na temat umieszczenia kanału ESKA TV na liście kanałów.

W przypadku wprowadzenia ww. kanału, Abonenci zostaną poinformowani.

W razie pojawienia się pytań, chętnie udzielę wyjaśnień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja już kiedyś pisałem do cyfry w sprawie Eska TV i dostałem to w odpowiedzi:

 

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie wyjaśniam, że CYFRA+ prowadzi rozmowy na temat umieszczenia kanału ESKA TV na liście kanałów.

W przypadku wprowadzenia ww. kanału, Abonenci zostaną poinformowani.

W razie pojawienia się pytań, chętnie udzielę wyjaśnień.

 

Wydaje mi się, że aby umieścić na swojej liście kanał FTA nie trzeba mieć zgody nadawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...