Skocz do zawartości

Czego brak w ofercie CYFRA+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Chodzi mi o to, ze w Cyfrze+ na stronie z oferta programowa te kanaly na dole to w wiekszosci FTA, ale Cyfra+ probuje nabierac ludzi na to, ze za te kanaly rowniez sie placi. To byla taka ironia, chyba nikt tego nie zrozumial. Na koniec wychodzi na to, ze placi sie 60 zl za 90 kilka kanalow, ale tak naprawde tych kanalow jest około 70 bodajze. Po prostu Cyfra+ moglaby to usunac ze strony, bo moze to niektorych wprowadzac w blad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądając np. kanał History w SD czy Crime&Invest. reklamują History HD. Dziwne że do tej pory ten kanał się nie pojawił. Również patrząc co ostatnio jest tam emitowane - to trudno odnieść wrażenie że ten kanał ma jeszcze coś wspólnego z szeroko pojętą historią. Niby te reality o "Drwalach" to też historia??? tak więc mi brakuje kanału o tematyce historycznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
No TVP Historia można obejrzeć z Astry kanał 951

 

Skoro abonenci upominają się o TVP Historię, to znaczy, że nie wszyscy odbierają Astrę tak jak Ty :) Też nie odbieram i nie będę dla jednego kanału (inne mnie nie interesują) kombinować z Astrą, choć by dlatego, że mam antenę w trudnodostępnym i trochę niebezpiecznym miejscu na dachu, które nie zachęca do tego, żeby tam samemu łazić i instalować drugi konwerter. Musiałbym wzywać instalatora z doświadczeniem, który potrafi działać w trudnych warunkach :D , a to są wydatki... A co, jeśli dzisiaj zadbam o odbiór TVP Historii z Astry, a za kilka tygodni TVP Historia jednak się pojawi w Cyfrze+ z Hotbirda? :/ Wtedy będę żałował wyrzuconych w błoto pieniędzy (na drugi konwerter, przełącznik, instalatora).

 

Bardzo bym się ucieszył z TVP Historii w ofercie Cyfry+, bo interesuje mnie historia i pewnie byłbym zainteresowany ofertą tego kanału. Nawet gdyby był pobierany z transpondera ITI w DVB-S2 (bo sprzętowo jestem przygotowany do DVB-S2), tak jak to jest w Cyfrowym Polsacie.

 

Oprócz tego, z przyjemnością powitałbym w ofercie Cyfry+ Polsat Sport News i Polsat HD. Oraz TVP HD w pakiecie, bez dodatkowych opłat (wydaje mi się, że taki kanał powinien być oferowany dla wszystkich).

 

Wszystkie kanały dokumentalne z czasem schodzą na psy.

 

Jeszcze został nam normalny Planete(+), który niezmiennie od wielu lat utrzymuje dobry poziom i na razie nic nie przerywa reklamami. Oby jak najdłużej nie zszedł na psy, tak jak zrobiły już dawno inne kanały dokumentalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje możliwości słuchania stacji internetowych przez dekoder podłączony do internetu jak w n.

A tak poza tym: Boomerang , Discovery HD , Fox , Discovery Historia , Polsat sport news , MTV Dance.

Dlaczego mój PVR Pace nie ma wejść do DVB-T tylko same Sat ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kolego może Cię troszkę pocieszę :) Ale z nieoficjalnych info (ale bardzo prawdobodobne) FOX HD\SD, AXN HD , Polsat HD i History HD i jeszcze pare jakiś kanałów w tym miesiącu mogą zawitać do Cyfry . Podkreślam info nieoficjalne ale z dobrego źródła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...