Skocz do zawartości

Czego brak w ofercie CYFRA+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tvp historia mogłoby być najbardziej realne... niedawno tvp narzekała, że ten kanał ma niską oglądalność - a jaką ma mieć, jak jest tylko w jednej platformie? (oficjalnie, nie mówię o użytkownikach Astry) no i z resztą to jedyny oficjalny kanał z portfolio tvp, tórego cyfra nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jankusjan - być może nie na miejscu wg Ciebie ale ja napisałem, że TVP Historia zmieni się na TVP Dokument (to jest plan jeszcze nie potwierdzony oficjalnie) i wtedy profile by się do siebie zbliżyły. W kształcie obecnym TVP Historia zupełnie nie przypomina Planete. A słowo "zbliży" nie oznacza takie same. Podobna relacja jest między Mini Mini a kanałem BBC dla dzieci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN HD, BBC Knowledge HD tego brakuje. Nagrywanie na USB - nie łudźmy się nie będzie tego nigdy chyba(nadawcy nie chcą aby ich produkcje nagrywac na zewnetrzne nosniki - piractwo, umieszczanie w sieci itp. ), że ktoś zmodyfikuje soft (bo port blokowany jest programowo).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam na takie nowości w dniu po 1marca: Sportklub, SK +,Fox SD/HD,DiscoveryHD,History HD,espn america,Z.europa. Poczekam do następnego tyg. i zobaczę czy to co obstawiłem zasili ofertę C+ może co najmniej jeden z tych kanałów będzie w cyfrze :lol2:

 

Do tego Boomerang i jest git :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na Discovery HD nie wiem czy nie przyjdzie poczekać do czasu aż NGC HD pojawi się w N. Bo obawiam się że wyłączność na NGC HD w Cyfrze trwa dalej, a Cyfra tylko "odsprzedała" część tej wyłączności Polsatowi w ramach ostatnio dobrej wspołpracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Historia u nki leci w dvbs2 więć jedynie posiadacze tunerów HD w C+ by mogli go oglądać - jaki w tym sens byłby by go wówczas dodawać?

 

Podejście psa ogrodnika, ja nie mogę to i niech inni nie oglądają. Posiadacze dekoderów SD nie mogą oglądać BBC HD, to co, wyłączmy go tym z co mają odbiorniki HD?

Dekoderów HD jest coraz więcej w cyfrze, a będzie jeszcze więcej, bo taki jest trend technologiczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Hot birdzie teraz od kilku tygodni są MCM POP MCM TOP I dużo wsześniej zwykły MCM teraz kwestia czy jest szansa na dodanie ich dla Cyfry? :) Ja mam z Canalsatu i są naprawdę dobre kanały muzyczne wypełniło by lukę w muzyce po stracie Music choice :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem do pakietu Kompakt powinni dołączyć: A.planet,D.world, P.Jim Jam(wtedy byłby komplet polsatów ),TCM ,C.central Family,C.Network,Mtv hits a do Optimum : Kanały Viastu,TV1000,Fox,Z.euroopa, Boomerang, Nickelodeon,Sportklub+Mtv dance w końcu tak duża podwyżka powinna zostać wynagrodzona abonentom. :lol2: . Podobno od 18 marca w C+ Viasat Explorer (tylko) i tv1000. Jeśli to się sprawdzi to c+ dała plamę: 2 kanały BBC, 1 Sportklub i 1 k. Viast. :(:(:( Takie rzeczy tylko w C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duza podwyzka, na kompakt 3 zl na optimum 5zl , naprawde duzo, i tak cyfra dodala do swojej oferty w ubieglym roku sporo programow, zwlaszcza te polsaty teraz tez wszystkie hbo sa w hd, sport klub , bbc knowlage i entertaiment, ogolnie jakby policzyc to na przelomie roku okolo 20 programow jest wiecej, a to jest polska co by sie nie zrobilo i tak bedziecie narzekac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem do pakietu Kompakt powinni dołączyć: A.planet,D.world, P.Jim Jam(wtedy byłby komplet polsatów ),TCM ,C.central Family,C.Network,Mtv hits a do Optimum : Kanały Viastu,TV1000,Fox,Z.euroopa, Boomerang, Nickelodeon,Sportklub+Mtv dance w końcu tak duża podwyżka powinna zostać wynagrodzona abonentom. :lol2: . Podobno od 18 marca w C+ Viasat Explorer (tylko) i tv1000. Jeśli to się sprawdzi to c+ dała plamę: 2 kanały BBC, 1 Sportklub i 1 k. Viast. :(:(:( Takie rzeczy tylko w C+.
No ale dzięki tej plamie mamy w C+ważniejsze kanały z poszczególnych paczek w odróżnieniu od jednej z platform,która nie ma żadnego a więc jakby nie było program C+jest bardziej urozmaicony.Benek80@ Jak najbardziej tym bardziej,że przed fuzją z Wizją TV program MCM był w ofercie Cyfry no i jest teraz na HB więc nie trzeba zajmować na nie własnego tr.Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kanałów telewizyjnych to brak mi jedynie FOX . Najbardziej brakuje mi jednak uporządkowanej oferty pakietowej. Tak, abym mógł wziąć, to co naprawdę ogladam. Dla przykładu, aby mieć Foxlife muszę brać cała paczkę na wysokości optimum... Czyli mam jakieś czterdzieści programów, któe sa mi do niczego niepotrzebne. Wiem że nie da się tak zrobić, by dobierać sobie pojedyńcze kanałay, ale np. z chęcią bym zrezygnował ze wszystkich kananłów dziecięcych i młodzieżowych ( nie mam dzieci, a sam jestem w wieku juz bardziej zaawansowannym), life stylowych, kryminalnych i pseudodokumentalnych. Nie mowiąc już o wszystkich Tele5, mango, TS, TVN Warszawa, Superstacjach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...