Skocz do zawartości

Czego brak w ofercie CYFRA+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Scooby Doo i inne bajki H&B "starej daty" to jest to ;) BBC CBeebies to nie to samo choć też nie pogardzę ;) jakieś konkretne daty już są czy luty 2011 jak n'ka?

 

zapewne znajdzie się kilka osób które podzielą moje zdanie ale brakuje mi hokeja w Cyfrze. kiedyś tvp sport i tvp info transmitowało mecze, teraz śladu po tym nie ma. na espn america leci NHL które przyjemnie się ogląda, w Cyfrze z otwartymi ramionami powitałbym ten kanał (szczególnie w HD) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja życzyłbym sobie w CYFRZE+ kanały paczki BBC, oraz ewentualnie z dziecięcych Nickelodeon i Boomerang, bo po tym akurat względem oferta CYFRY+ jest słabiutka. :roll:

Sport w generalnie mnie nie interesuje, więc jak dla mnie to więcej kanałów sportowych już nie trzeba. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej realne i logiczne jest dołączenie wkrótce do Cyfry+

 

nowe 3 kanały HD = fox hd, axn hd, discovery hd (bo nie mają wyłączności i są razem używane przez N-ke i CP)

 

paczka SD z BBC (bo od nowego roku koniec umowy z CP)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

discovery hd nie dojdzie, bo tego wymaga umowa na wyłączność z NGC HD! braku Discovery HD Showcase w C+! ile razy juz bylo pisane? -.-

 

axn, fox sa pewnie realne, ale ja bym troszkę bardziej wolał discovery historia, boomerang i może Disney Cinemagic Hd? na takie stacje jak mezzo live hd, history hd, czy nawet sundance channel nawet nie liczę... -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wiecie co byłoby kluczem do sukcesu? Rozpakietowanie wszystkiego i możliwość zakupu tylko tych kanałów SD/HD, które nas interesują (np. 3 zł sztuka). Niech i operatorzy satelitarni dodają wtedy nawet setki kanałów, każdy sobie kupi to co go interesuje, np. nie oglądam sportu - nie kupuję kanałów sportowych. Nie mam małych dzieci, nie kupuję Mini Mini czy Polsat Jim Jam. Itp, itd.

 

A nadawcy nauczyliby się, że aby przetrwać, muszą dbać o unikalność i rotację treści, a nie tak jak teraz, przez lata puszczać to samo albo tworzyć bardzo niszowe kanały i cieszyć się z wyciąganej od operatorów kasy, czyli de facto od nas, abonentów. Nie zadbają o swój kanał - nie zarobią, bo ludzie zrezygnują z danego kanału i wezmą inny.

 

Marzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wiecie co byłoby kluczem do sukcesu? Rozpakietowanie wszystkiego i możliwość zakupu tylko tych kanałów SD/HD, które nas interesują (np. 3 zł sztuka). Niech i operatorzy satelitarni dodają wtedy nawet setki kanałów, każdy sobie kupi to co go interesuje, np. nie oglądam sportu - nie kupuję kanałów sportowych. Nie mam małych dzieci, nie kupuję Mini Mini czy Polsat Jim Jam. Itp, itd.

 

A nadawcy nauczyliby się, że aby przetrwać, muszą dbać o unikalność i rotację treści, a nie tak jak teraz, przez lata puszczać to samo albo tworzyć bardzo niszowe kanały i cieszyć się z wyciąganej od operatorów kasy, czyli de facto od nas, abonentów. Nie zadbają o swój kanał - nie zarobią, bo ludzie zrezygnują z danego kanału i wezmą inny.

 

Marzenia...

Tak byłby strzał w 10. Takie coś miało być w platformie TVP ale jakoś dziwnie plany padły wraz z odejściem P. Farfała ku radości pozostałych platform. I tak.. trzeba finansować kanały których się nie ogląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie mam tv HD więc napiszę tylko swoje odczucia z telewizora SD - wydaje mi się że najlepszy jakościowo obraz z kanałów HD jest na Animal Planet HD i NGC HD (przynajmniej w moim telewizorze różni się on znacząco nie tylko od wszystkich kanałów SD ale też np. od Filmboxa HD czy C+ Film HD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...