Skocz do zawartości

czy canal +hd bedzie dostepny dla tych co maja teraz canal+


szymel222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981

Szkoda tylko, ze ten odpowiedni sprzet, to bedzie kolejny zlom (bo inaczej nie moge nazwac tego Phlipsa, ktorego chca dac nam do odbioru).

 

Na tle takiego Humaxa HDCI 2000 wypada masakrycznie zle :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Gruntownie to moze go nie znam, ale jesli nie ma w nim wyjscia cyfrowego fonii, ktore zastapili tylko i wylacznie HDMI i przy tym zlaczu jest informacja, ze cyforwa fonia i obraz najwyzszej jakosci, to juz paranoja. Dodatkowo wiadomo, ze bedzie on posiadal USB 2.0 (nieaktywny), ponoc takze miejsce na karte internetowa (tylko ze ma jej nie byc!), no to przepraszam jak mowic o takim odbiorniku :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
A skąd masz informację że będzie HDMI?

 

Jest to napisane w nowym Magazynie PlusPlus

 

paweł nie pitol tu nam- wyjscie cyfrowe fonii coaxial na 200%. przykro czytac takie glupoty.pozdro

 

To powiedz to panu Piotrowi z BOK C+, ktory mi dzis powiedzial takie rzeczy, ze bedzie nieaktywne :wink:

 

No tak złom bo USB bedzie nieaktywne i nie bedzie karty internetowej.Tylko ze ten dekoder ma chyba zapewnic odbiór kanalów HDTV i to bedzie zdaje sie zapewniał.Podobnie jak obsluge EPG której Twoj Humax nie podoła.A nie przepraszam.Odczyta dwie pozycje bez polskich czcionek. :lol:

 

Jesli jestes fanem czytania EPG to polecam ten tuner, ja tam wole jednak cos poogladac, a Humax znacznie lepiej w tej roli sie spelnia :lol:

 

Edycja Mr. Orbita: Sklejone w jeden post

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoc to wyjscie jest nieaktywne tak mi powiedzial pan w BOK'u Cyfra+ :lol:

 

PS Widze, ze w obrazaniu ludzi jestes dobry, a w czyms poza tym jeszcze :wink:

No tak. Nie ma to jak superdokładne wieści z infolinii. Tuner HD bez dźwięku cyfrowego. Taki blamaż to nawet w C+ nie wchodzi w grę.

 

P.S. Jescze sobie nie zasłużyłeś na takie traktowanie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

A jednak to co nie mozliwe czasem staje sie faktem. Tak jak brak informacji o Cinemax2. tez podaja go w ulotkach i maja jego program na stronie, a na infolinii czy w mailu pisza, ze nie maja narazie zadnych info na temat tego kanalu jesli chodzi o obecnosc w C+, wiec kto tutaj jest niedoinformowany... :roll: Ja czy C+, chce sie czegos dowiedziec a oni mowia takie [beep]oly, to jak inaczej mozna sie odniesc pozniej do takiego sprzetu. A forum jest po to by prostowac takie nowosci, a nie klocic sie z ludzmi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktos napisal wyzej zal to czytac. Jak bys tak krokodulku znal sie troche to bys wiedzial ze w nowych philipsach tych 3200 i tomsonach nowych tez z poczatku port z [beep]iem cyfrowym byl nieaktywny ale teraz po upgradzie oprogamowania juz wszystko dzial wiec moze czasem poczytaj zanim cos napiszesz lub zapytaj jak nie wiesz, a nie podawac czegos czego sie domyslasz jako cos pewnego ok?

 

Krzychu

 

Ps. do cienmaxa to nigdzie nie pisza ze jest dospteny tylko ze wkrotce co zprzeczne z prawda nie jest ale Ty jak zwykle widzisz to innaczej. Jak masz polsac lub N bo Cie nie stac na prestizowy to nie neguj innym ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

usb2 oraz ethernet narazie nie bedzie dzialac- tak jak to jest w boxach n-ki- natomiast cala reszta bedzie dzialala na 100% - poza tym ten odbiornik jest dedykowany pod cyfre+- wiec lista odgornie i wszystko jak do tej pory- ma byc DiSEqC . to bedzie b.dobry odbiornik do odbioru cyfry+ ale nic wiecej.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Zamiast robic afere, ze pisze glupoty wystarczylo napisac, to co wlasnie napisaliscie. Skad ja mam wiedziec takie rzeczy, opieram sie na opinii pana Piotra z Bok'u C+. A nie jestem wrozka i nie wiem co oni maja a czego nie maja w tych tunerach, jedno jest pewne, ze nie kazdy jest alfa i omega, a na forum kazdy dzieli sie nowosciami jakie gdzies uslyszal. :wink:

 

@richi26 a skad masz wiadomosci o DISEC, bo ja nie uzyskalem takiego potwierdzenia, ze ten tuner ma miec taka opcje :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to moze nie szukaj wad u nas tylko u siebie bo na razie to probojesz wcisnac nam swoje zdanie i przemyslenia podajac sie na zenka z BOK-u a tam ludzie nawet nie wiedzia jak sie nazywaja.... I to jest tak wszedzie bo przerabialm BOK w C+, Orang, Erze, Neostradzie i TP wszedzie to samo brak informacji, dyzorganizacja i wielki haso a kazdy sklada wine na kogo innego wiec nie dziwcie sie naprawde...

 

Krzychu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Nie wciskam niczego i nie karze wam w to wierzyc pisze tylko jakie sa moje odczucia co do tego sprzetu po rozmowie z panem, ktory byl laskaw mi takie rzeczy powiedziec :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak złom bo USB bedzie nieaktywne i nie bedzie karty internetowej.Tylko ze ten dekoder ma chyba zapewnic odbiór kanalów HDTV i to bedzie zdaje sie zapewniał.Podobnie jak obsluge EPG której Twoj Humax nie podoła.A nie przepraszam.Odczyta dwie pozycje bez polskich czcionek. :lol:

 

Jesli jestes fanem czytania EPG to polecam ten tuner, ja tam wole jednak cos poogladac, a Humax znacznie lepiej w tej roli sie spelnia :lol:

 

He he a skąd o tym wiesz ze lepiej ?Z tego co widze w podpisie masz go dopiero w planach :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he a skąd o tym wiesz ze lepiej ?Z tego co widze w podpisie masz go dopiero w planach :lol:

 

:D:D:D:D

 

A tak swoja droga krokodylku naprawde po przegladnolem teraz inne fora wyluzuj troche i naprawde komentowanie kazdego wkontku pokolei czesto jest zbedne. I jest taka opcja jak edytacja ostatniego posta nie trzeba zawsze pisac kolejnego. LUZ stary bo admini wsadza boberka

 

Krzychu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Ale majac cos w planach czlowiek sie tym interesuje i mam tez znajomego, ktory ma ten tuner od kilku dni, wiec cos moge na jego temat powiedziec :wink: A przynajmniej na temat tego jaki daje komfort ogladania :wink:

 

He he a skąd o tym wiesz ze lepiej ?Z tego co widze w podpisie masz go dopiero w planach :lol:

 

:D:D:D:D

 

A tak swoja droga krokodylku naprawde po przegladnolem teraz inne fora wyluzuj troche i naprawde komentowanie kazdego wkontku pokolei czesto jest zbedne. I jest taka opcja jak edytacja ostatniego posta nie trzeba zawsze pisac kolejnego. LUZ stary bo admini wsadza boberka

 

Krzychu

 

Jak masz takie hobby zeby mnie szpiegowac to fajnie, ja tam nie szukam Twoich postow :wink: A jesli mam cos do powiedzenia to pisze od tego jest forum kolego :wink: Chyba ze masz inna definicje :lol:

 

Edycja Mr. Orbita: Znowu sklejone w jeden post :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
A masz znajomego ktory ma Philipsa HDTV który ma oferować Cyfra ?Pewnie nie wiec skoro narazie nie wiesz dokladnie to nie pisz głupot bo sie tylko ośmieszasz.

 

Osmiesza sie C+, ktora wmawia takie glupoty ludziom. A co was tak boli, ze napisalem swoja opinie o tym sprzecie. Czuejcie sie urazeni czy jak :lol::lol::lol: Dlaczego jak sie cos krytykuje to ludzie od razu wpadaja w szal, dajcid na luz. Jak wam odpowiada ten sprzet to powodzenia. Ja wam nie bronie, a swoje zdanie miec moge :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwalasz mnie koles powiedz mi ile masz lat bo tak po tym jak piszesz to mi wydaje sie ze z 13-latkiem gadam jak ktos sie nie zgadza z Toba to zrob tak jak 13-latek wez zabawki i idz do innej paiskownicy a nie zasmiecaj forum zbednymi uwagami i wprowadzajacymi w blad nieobiektywnymi przemysleniami. A jak ktos Cie wyprwadza z bledu to jeszcze sie burzysz no stary...

 

Krzychu

 

To przy kazdym zdaniu pisze "To tylko moje zdanie" a po drugie podawaj konstruktywne poglady, przyklady i czasem tez zgodz sie ze zdaniem innych a nie uwazaj ze Twoje jest numer uno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...