Skocz do zawartości

Nowości w Cyfrze+


Marcin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981
tylko nie onanizujcie się :lol::lol::lol: .

 

I widac komu chleb na mysli. My tylko wyrazamy swoja opinie, a ty juz o takich rzeczach myslisz no chlopie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli potraktowali n jako powazne zagrozenie (a w sumie wprowadzajac jakis kanal filmowy premium + kupujac jakas mocniejsza lige - hiszpanska/angielska moga szybko sie stac bardzo powaznym )to promocje moga byc na prawde niezle i to moze akurat w nizszym przedziale cenowym w ktory uderzaja klienci n - dla mnie idealem by bylo gdyby startowy byl za 18 i do tego mozna by bylo wziac premiumy.

albo gdyby nie to, to mogliby rozdzielic pakiety na tematyczne jak w n- np.muzyka,bajki,naukowe,sport - u mnie to wyglada tak ze place 76zlotych a poza canalami+ to ogladam moze 3 inne programy .. co tu nie mowic jednym slowem licze na chociaz lekkie obnizenie kosztow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby obniżyli koszty każdego pakiety o 20% to już byłoby dużo. Jeszcze dodać po jednym, dwóch kanałach do niższych pakietów niż prestiżowy, no wiadomo, ze do prestż. też dodać, ale nowe dobra np. Nat Geo Wild. Oj chyba możemy jak narazie tylko o tym pomarzyć :roll:

 

Pozdro 4 all 8):wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby obniżyli koszty każdego pakiety o 20% to już byłoby dużo. Jeszcze dodać po jednym, dwóch kanałach do niższych pakietów niż prestiżowy, no wiadomo, ze do prestż. też dodać, ale nowe dobra np. Nat Geo Wild. Oj chyba możemy jak narazie tylko o tym pomarzyć :roll:

 

Pozdro 4 all 8):wink:

Tak wlasnie wygladaly nowe promocje dla klientow wystarczalo zerwac umowe albo czekac na zakonczenie obecnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może puszczają to w taki sposób: jedna reklama o tej samej tematyce przez dany okres czasu, później następna itd. :?::?: Nie sądzę, aby tak było, ale może... Całkiem fajnie było to przedstawione na tej relkamie, podoba mi się, I like it

 

Pozdro 4 all 8):wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...