Skocz do zawartości

BOX+ (Sagemcom DSI83/DSI87)


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .W listopadzie przedłużyłem umowe na Canal+Optimum za 57 zł i darmowy wynajem dekodera pace sd. Ostatnio dostałem telewizor full hd, więc chciałbym odbierać Canal+ w HD...A więc moje pytanie brzmi: czy mogę zamienić darmową dzierżawę sd na hd? Ewentualnie jaki byłby koszt zakupu na własność dekodera Sagemcom DSI87? Czy musiałbym płacić opłatę aktywacyjną ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Mam zamiar zakupic Pendrive,a lub dysk zewnetrzny, jednak nie wiem jakiej pojemnosci. Szukałem na forum, jednak zbyt duzo stron do przejzenia. Stad moje pytanie, ile gb wynosi godzina nagrywania programu w hd, a ile w sd, czy moze sa sobie rowne. Z góry dziekuje i prosze o szybka odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mielczarinho, od czego do jaśnie pana masz opcję szukaj? Bozia zwojów mózgowych pożałowała?

 

TheMicek, koszt na własność 198zł, nie ma możliwości zamiany bezpłatnej dzierżawy SD na HD. Jak będziesz dzierżawił HD to opłata 15zł / miesiąc będzie naliczana. Aktywację raz już opłacono, przy podpisaniu umowy, więc po kiego grzyba chcesz jeszcze raz płacić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego FFan, fdisk widzi partycje linuksowe jako „Partycja z poza Dos” można ją usunąć i założyć nową FAT32.

Co do odzyskania funkcjonalności dysku pod Windows po formacie Sagemcoma można to w prosty sposób zrobić narzędziem Windows „Zarządzanie dyskami”

(Win7-Start>Panel sterowania >System i zabezpieczenia > Narzędzia administracyjne-utwórz i sformatuj partycje dysku twardego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukaszu, I aktywację na Sagemcomie robisz na kanale Orange Sport (125), jeżeli masz odbiór na Tele5 (74) i pakiet większy/równy Kompakt. Dla pakietu Start trzymasz dekoder na kanale Tele5 co najmniej 2 godziny.

Ja zrobiłem na Filmboxie i trwało to dokładnie 12 minut. Tylko że facet w sklepie robił coś z tą kartą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mogę prosić o wyjaśnienie w czym Twój sposób jest lepszy od sposobu zalecanego przez C+?

Masz jakiś problem ze zrozumieniem słów "Z WYŁĄCZENIEM Sagemcomów "?

 

Jak chcesz, to możesz próbować pierwszy raz aktywowac na Sagemcomie kartę, która w nim nigdy nie pracowała, na częstotliwości wskazanej przez Satkuriera, ale daję Ci 100% gwarancji, że na pojawienie się obrazu będziesz sobie czekał do świętej Nigdy.

 

 

Lukaszu, I aktywację na Sagemcomie robisz na kanale Orange Sport (125), jeżeli masz odbiór na Tele5 (74) i pakiet większy/równy Kompakt. Dla pakietu Start trzymasz dekoder na kanale Tele5 co najmniej 2 godziny.

Ja zrobiłem na Filmboxie i trwało to dokładnie 12 minut. Tylko że facet w sklepie robił coś z tą kartą.

Mogłeś otrzymać kartę, która już wcześniej była używana na Sagemcomie i nie wymagała wgrywania patcha, więc uprawnienia weszły w 12 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki Agresor :smile:

Przepraszam chodziło o to.

Lukaszu, I aktywację na Sagemcomie robisz na kanale Orange Sport (125), jeżeli masz odbiór na Tele5 (74) i pakiet większy/równy Kompakt. Dla pakietu Start trzymasz dekoder na kanale Tele5 co najmniej 2 godziny.

 

Ja aktywowałem jednocześnie na kan. D. SCIENCE dwie karty na Sagemcomach. Jedna aktywowała się po ok. 40 min, a druga 130 min. I w brew opinii, że karty aktywowane na tych tunerach nie działają na innych, obie karty działają na Clone+ jak również na Arivia 100, 200, Pace 2221.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...