Skocz do zawartości

BOX+ (Sagemcom DSI83/DSI87)


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Robertson:

 

Ostatnio okazało się, że w przypadku błędu 508 często powodem jest zasilacz, mieliśmy kilka takich przypadków, gdzie dopiero wymiana zasilacza wyeliminowała ten problem :D

 

Porównałem taki zasilacz z innym nowym sprawnym zasilaczem, okazało się, że po uruchomieniu nagrywania w feralnym zasilaczu spadało napięcie zasilania poniżej standardowego :?

 

@Strucel:

 

Diseqc w tym przypadku służy tylko do przełącznia wejść w przełączniku, nie ma tu nic do częstotliwości :? Oczywiście Hotbird'a masz na wejściu 1 (A) przełącznika a Astre na wejściu 2(B) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaki Diseqc ma być 1.0,1.1,2.0.?

Przecierz tylko jeden będzie działał który?będzie przełączał satelity?

Nawet pani w punkcie cyfry nie mogła nic wyszukać tuner nie widzial satelit.

Posiadała Diseqc który nie obsługuje tuner DSi87 więc jaki ma być może oprogramowanie które lata w kosmosie jest do kitu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy Soft od dzisiaj, rozwiązuje problem z wyłączaniem z pilota:

 

W zaleznosci od tego, czy w dekoderze wystepował problem z właczaniem pilotem z trybu

standy w menu WERSJA PROGRAMOWANIA pojawia sie rózne numery wersji:

nr 1.4.07/6.0 / 2.1.2806 (MENU–1–1) - dotyczy terminali, w których wystepował problem

z właczaniem z trybu standby i został usuniety,

nr 1.4.07/6.1 / 2.1.2806 (MENU–1–1) - dotyczy terminali, w których problem nie wystepował

(numer wersji nie ulegnie zmianie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mam taki problem Z tym dekoderem... a mianowicia dzisiaj po wlaczeniu na wyswietlaczu dekodera pisze ... ^^01--01p, 01--02p,01--03p^^ i tak ciagle miga i zmie nia sie tylko liczba z p na koncu...mial to juz ktos wczesnie/? w instrukcji nic o tym nie pisze, wyglada jakby sie na cos programowal, jesli ktos wie o co mu chodzi z gory thx Za odpowiedz, jak cos to pojade z nim jeszcze dzisiaj na gwarancje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Od razu mówię że jestem nowy i na tych klockach się nie znam, więc proszę się za bardzo nie śmiać :lol:

Sprawa jest tego typu iż ostatnio zakupiłem dekoder cyfry + do odbioru HD (sagemcom dsi87) Posiadam także

tv do odbioru hd, antenę 80 pod hd i kable hdmi...Kanały wszystkie poprawnie działają tylko jest problem z tymi hd .

Czy muszę dalej ''kręcić'' anteną by wyłapać sygnał hd ? Przełączając na c+ sport hd czy canal + hd wyskakuje komunikat by sprawdzić instalacje antenową ( satelita hot bird )

 

Dziękuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd o którym pisałem już dawno na forum i do C+ nie został usunięty, mianowicie:

Bug z kombinacją klawiszy: pilot, góra / doł (dowolna ilość razy), + (w celu uzyskania informacji), pilot (żeby zamknąć). I teraz po naciśnięciu OK w celu wejścia w listę kanałów, przełącza na kanał o którym czytałem informacje

Po zgłoszeniu do nich dostałem odpowiedź że wiedzą o błędzie i że zostanie on usunięty przy najbliższej aktualizacji. Jak widać tak się nie stało :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam udało się komuś złapać na tym dekoderze sygnał wiecej niż 90% bo ja na tym mam obecnie 88% to dak dobrze bo dzisiaj zmieniłem kable na nowy i udało mi się złapać 8%więcej :D posiadam jeszcze DiSEqC to on też sygnał tłumi, jak patrzyłem bez DiSEqC to 2% mam więcej odrazu dziwne to tylko w końcu przełącznik :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy naprawdę liczyliście na uruchomienie opcji nagrywania na USB? Kto by wtedy się skusił na tego "cudnego" PVR-a od Pace'a. Tylko desperat lub miłośnik VOD...

 

 

W cuda należy czasami wierzyć. W dziale poświęconemu TV Polsat i dekoderowi HD5000 jest info, że na nowym sofcie odblokowali możliwość nagrywania i przewijania po przez podpięcie dysku przez USB (dysky wynajmowane przez CP), więc może i w Cyfrze kiedyś taka możliwość będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tutaj wiadomość po konferencji :

"Nowością będzie także wzbogacenie dekoderów Sagem HD w funkcję PVR poprzez podłączenie przez USB zewnętrznej pamięci. W ten sposób terminale, które dotychczas nie miały funkcji zatrzymywania i nagrywania programów staną się de facto dekoderami PVR."

 

Więc jednak nagrywanie przez przenośny dysk USB i PVR będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam udało się komuś złapać na tym dekoderze sygnał wiecej niż 90% bo ja na tym mam obecnie 88% to dak dobrze bo dzisiaj zmieniłem kable na nowy i udało mi się złapać 8%więcej :D posiadam jeszcze DiSEqC to on też sygnał tłumi, jak patrzyłem bez DiSEqC to 2% mam więcej odrazu dziwne to tylko w końcu przełącznik :/

Mam 94% na jednym , a na drugim 91% . Dwa tunery są podłączone do jednej anteny ( ta sama instalacja ), a sygnał jest różny . Do tej anteny jest także podłączony Samsung HD 370G i na nim jest cały pasek mocy ( czyli 100% ) , więc nie masz co się sugerować mocą sygnału , gdyż każdy tuner pokazuje co innego . Jeżeli masz poprawny odbiór to nic nie mieszaj , 90% czy 99% nie wpłynie na jakość odbioru .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...