Skocz do zawartości

BOX+ (Sagemcom DSI83/DSI87)


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam i pozdrawiam wszystkich" forumowiczów"

nabyłem ten "wspaniały tuner" i ni jak nie mogę aktywować karty

pomoc z cyfry+ była 1/ prosze zostawic na kanale 3 po 2 godzinach to może zostawi pan na 13 kanale ,po kolejnych godzinach 71 dalej nic :/

poprostu nic ,wziąłem pakiet start +, może na jakims innym kanale jest szansa ze zadziała ? bo te kanały co wyczytałem to w moim pakiecie ich niema ? z góry dzieki za pomoc bo narazie to mi się wogóle ogladania odechciało :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nabyłem ten "wspaniały tuner" i ni jak nie mogę aktywować karty
Aktywacja kart wydawanych do Sagemcom HD powinna odbywać się na jednym z kanałów: FilmBox, FilmBox Extra, FilmBox Family, National Geographic, Discovery Channel, Discovery Science, Discovery World, Orange Sport Info bądź MTV Rock. Proces aktywacji trwa do 40 minut. Do poprawnej pracy karta powinna pobrać nowe oprogramowanie i uprawnienia - DNASP400 RevI45. Jeśli wersja jest inna to karta działa w innych tunerach oraz splitterach - dzieje się tak przy wersji DNASP400 RevI41.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - ale po zmianie oprogramowania dekoder blokuje przepływ uprawnień. W przypadku pojawienia się informacji - "Uprawnienia wygasły" - najlepiej przełożyć kartę do innego dekodera i zrobić reaktywację i aktywną kartę włożyć ponownie do tego cuda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za info

wygrzebałem staregp philipsa i tam aktywowałem karte,także dodatki bez dla potenjalnego abonenta

pytanie takie powstało mi w głowie "po co wciskają ludziom coś co nie spełnia funkcji?"mogli mi zaproponować jakiś bezproblemowy tuner,ale widocznie jakieś wytyczne żeby upychać "szajs"i czyscić magazyny

w każdym bądź razie mimo bardzo długiego" rozruchu' narazie odbieram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W odbiorze kanałów nie miewamy z nim żadnych problemów. Pracuje szybko i sprawnie i w zasadzie wymiany tych dekoderów mieliśmy zaledwie 2. Do odbioru w jednym pokoju lub w ofercie z MR sprawdzają się wyśmienicie. Przydałby się aktywny port USB, chociażby do przeglądania zdjęć, odsłuchania muzyki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program aktualizacyjny Clone+ Update v3.1.0.0 Data publikacji: 01.08.2011r.

 

Czy coś wnosi w kwestii współpracy z w/w dekoderem?

Nie wnosi - ale poprawił się zasięg na pionierach :brawo: aktualizacja z dnia 31.07.2011 narobiła mi problemów z odbiorem na pionierze 1530, zasięg spadł zaledwie do kilku metrów i musiałem otwierać drzwi, żeby tv odbierał - obecnie problemu nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiem, że ja też sporadycznie mam podobny problem, zauważyłem go narazie jedynie dwa razy oglądając C+Sport. Oglądam sobie, aż tu nagle komunikat "Brak sygnału. Sprawdź instalację antenową". Ale komunikat znika po kilku sekundach, nigdy mi się nie zdarzyło, żeby był przez kilka minut albo nawet godzin. A antena jest raczej ustawiona dobrze, bo tego Sagemcoma podłączyłem po dekoderze TnK, w którym taki komunikat przez 2 lata mi się nigdy nie wyświetlił. A tak w ogóle to jakieś drobne zakłócenia zauważyłem w działaniu tego tunera od momentu ostatniej aktualizacji, m.in. to co opisywałem przed chwilą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi od ostatniej aktualizacji wyskakuje dosc czesto (pare razy w tygodniu) info o problemie z karta (ze zle wlozona albo cos, dokladnie teraz nie pamietam). Tuner mam od ok. 8 miesiecy i dopiero teraz, po ostatniej aktualizacji, zaczelo sie to pojawiac. Ktos jeszcze zaobserwowal taki problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Kierując się informacją z tego wątku zakupiłem konwerter Diamond Monoblock Typ 0,1 HDTV Ready. Niestety mam problem, ponieważ dekoder nie znajduje żadnych programów, ale w menu instalacyjnym pokazuje "siła sygnału 91%" (czasza 90cm). Do konwertera nie była dołączona żadna instrukcja, więc w sumie nawet nie wiem jak prawidłowo zamontować ten konwerter w uchwycie anteny. Czy mógłbym prosić któregoś z użytkowników o pomoc zawierającą dokładny proces instalacji i konfiguracja tego monoblocka? Będę naprawdę wdzięczny. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...