Skocz do zawartości

BOX+ (Sagemcom DSI83/DSI87)


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! mam takie pytanie dlaczego tunner nie działa mi na monitorze (LG Flatron E2350) generalnie obraz jest ale co jest dziwne nie mam sygnału z satelity a na telewizorze jest. tuner jest podłaczony do monitora

przez kabel hdmi. co ciekawe napewno nie jest to wina monitora bo z dekoderem n-ki nie ma takiego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki problem,dekoder podłączony do kina domowego przez spdif-przetwornik na optyke(przetwornik dlatego ,ze w kinie posiadam tylko optycze wejście)i niestety brak dzwieku,dodam ,ze ten przetwornik używam kilka lat i na każdym innym dekoderze działa bez zarzutu 5.1.Połączenie analogowe dzwięku jest ok,ale nie wtym rzecz.Czy ktoś może zna temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest jakiś żart, dzwoniłem pierw do Samsunga, po kilku próbach stwierdził on, że telewizor jest sprawny i zasugerował problem z kompatybilnością/wadliwym sprzętem. No to zanoszę dekoder do punktu, tam podłączają go do swojego EasyToucha poprzez HDMI - działa - nie ma podstawy do wymiany (na drugim telewizorze w domu też działał, ale nie tędy droga), konsultant stwierdził, że nie ma podstawy do wymiany dekodera gdyż ten jest sprawny, nie mają także monterów, którzy byli by wstanie podłączyć mi ten dekoder - czyli nie ważne, że u mnie nie działa, ważne jest to że współpracuje to z ich sprzętem. Aha i zaproponowali mi wycofać kupno dekodera (tylko wciągu 24 godzin). Wracam do domu sprawdzić jeszcze jedną opcję - nie działa. Dzwonię na infolinię Cyfrę+ - telewizor może być niezgodny, zostanie to poprawione w kolejnej aktualizacji, która wyjdzie nie wiadomo kiedy, ewentualnie mogę kupić kabel iHDMI za 170zł, bo MOŻE będzie działać. Czy naprawdę nie ma dla mnie innych opcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HDMI z HDCP miało być standardem ale jak wiadomo w naszym kraju nie wszystko jest tak jak miało być. Myślę, że kabel iHDMI mógłby rozwiązać problem. Sam kiedyś miałem podobne przejścia z białym dekoderem z eNki. Możesz spróbować kupić kabel, najlepiej wysyłkowo i jeśli niczego to nie zmieni, możesz w ciągu 10 dni kabel odesłać i dostaniesz zwrot kasy. Zawsze to jakieś rozwiązanie choć nie twierdzę, że tak ma być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Prace nad oprogramowaniem pod tunery Sagemcom HD wciąż trwają i nie została jeszcze ustalona dokładna data jego publikacji. Nowa wersja oprogramowania, opublikowana 27.07.11r. usprawnia pracę urządzeń Clone+ w zakresie systemów kodowania Conax oraz Viaccess 4.0, jak również eliminuje problem współpracy z tunerem Philips PVR HD z Cyfry+. Jednak proponuję zapisać się na nasz Newsletter na stronie internetowej http://cloneplus.com/pl/home.html#aktualizacja, w ten sposób o pojawieniu się wersji oprogramowania, umożliwiającej pełną współpracę urządzeń Clone+ z tunerem Sagemcom HD, zostanie Państwo poinformowani automatycznie drogą mailową.

 

Dziękuję i pozdrawiam,

 

Centrum Obsługi Klienta Clone+

 

 

:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...