Skocz do zawartości

BOX+ (Sagemcom DSI83/DSI87)


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

HELP mam problem z DSI87

 

Od wczoraj mam problem z uruchomieniem dekodera polega on na tym że tuner włączam i sam wychodzi w satn czuwania w takiej kolejności:

 

dekoder 21:08 stan czuwania, włączam pilotem, boot z czerwoną diodą, init z czerwoną diodą, boot bez diody, godzina --:-- z czerwoną diodą, 21:09 dekoder od nowy w standbay tak 2, 3 razy i za którymś razem normalnie się włączy czyli, godzina, boot z zieloną diodą, init z dioda zieloną i program

 

oco chodzi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka panownie!

 

Mam pytanie odnośnie nagrywania dzisiaj jest KSW 20 i związku z tym chciałbym ją sobie nagrać na Pendrive o wadze 6,71 GB czy cała gala się nagra? Pendrivie to 8 GB ale w komputerze widnieje 7,21GB przy czym jak wkładam do dekodera to formatując zabiera mi 520mb czyli zostaje 6,71GB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HELP mam problem z DSI87

 

Od wczoraj mam problem z uruchomieniem dekodera polega on na tym że tuner włączam i sam wychodzi w satn czuwania w takiej kolejności:

 

dekoder 21:08 stan czuwania, włączam pilotem, boot z czerwoną diodą, init z czerwoną diodą, boot bez diody, godzina --:-- z czerwoną diodą, 21:09 dekoder od nowy w standbay tak 2, 3 razy i za którymś razem normalnie się włączy czyli, godzina, boot z zieloną diodą, init z dioda zieloną i program

 

oco chodzi??

Wymuś aktualizację oprogramowania. Miałem to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może jest to też wina nie do końca poprawnej instalacji softu. Ale najpierw odłącz tuner od prądu na minutę. Jesli to nie pomoże, wymuś aktualizację.

Może być też tak, że akurat z tym pendrive'em tuner się nie dogaduje. Już tak raz miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HELP mam problem z DSI87

 

Od wczoraj mam problem z uruchomieniem dekodera polega on na tym że tuner włączam i sam wychodzi w satn czuwania w takiej kolejności:

 

dekoder 21:08 stan czuwania, włączam pilotem, boot z czerwoną diodą, init z czerwoną diodą, boot bez diody, godzina --:-- z czerwoną diodą, 21:09 dekoder od nowy w standbay tak 2, 3 razy i za którymś razem normalnie się włączy czyli, godzina, boot z zieloną diodą, init z dioda zieloną i program

 

oco chodzi??

 

Mialem ten problem z moim DSI183,

czy do twojego telewizora sa podlaczone inne dekodery, DVD, playstation albo inne ?

jak tak to poodlaczaj wszystko od telewizora i sprobuj odpalic cyfre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli posiadasz dekoder PVR HD lub SAGEMCOM i dostęp do Internetu, już teraz możesz korzystać za pośrednictwem dekodera z serwisów internetowych.

 

Wciśnij SERW na pilocie dekodera PACE PVR HD lub MENU 6 na pilocie dekodera SAGEMCOM i korzystaj z zaawansowanych możliwości swojego dekodera!

 

Wystarczy, że podłączysz dekoder PACE PVR HD lub SAGEMCOM do domowej sieci internetowej za pomocą przewodu i zaktualizujesz jego oprogramowanie.

 

 

*CYFRA+ ICA jest dostępne tylko dla dekoderów PACE PVR HD.

 

Albo błąd albo coś będzie na orbicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie działa,po aktualizacji dekodera przy podłączonym internecie pojawiła się w menu pod nr 6 funkcja Funkcje Internetowe gdy tam wchodzę jest informacja aby pobrać dane itp ale gdy wybieram ok wyskakuje informacja o braku dostępności aktualizacji i żeby spróbować później

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem nowy. Śledzę forum od jakiegoś czasu bo mam zamiar zmienić dekoder. Obecnie mam Sagemcom HD DSI87. Myślę o TechniSat DiGYBOXX HD C+. Ale to nie ten temat. Piszę tutaj bo właśnie pokazał się nowy soft: 4.1.03/6.1/30_08_2012. Żadnych zmian na oko nie widać. Myślałem że chociaż to beznadziejne czarno-zielono-białe menu zmienią :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sagemcom DSI83 także doczekał się aktualizacji. Właśnie teraz mi pobiera. Jak pobierze i trochę po testuję to napiszę jak działa.

 

Te serwisy internetowe, oprócz tego mood są płatne czy może bezpłatne?

 

Ciekawe czy te serwisy internetowe, jeśli będą bezpłatne, czy będą dostępne bez włożonej karty po zakończonej umowie. Nie wiem czy przedłużę umowę, a dekoder mam kupiony na własność, a kartę jak wiadomo trzeba oddać.

 

PS. Strasznie długo pobiera ten soft. Prawie 30 minut już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...