Skocz do zawartości

BOX+ (Sagemcom DSI83/DSI87)


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najważniejsze zmiany:

(...)

 

a gdzie wśród NAJWAŻNIEJSZYCH zmian - ta na która czekają wszyscy? chodzi oczywiście o prędkość przełączania kanałów (chociazby taka ktora byla przed poprzednia popsualizacja?) doczekałem się czy mogę wyrzucić ten dekoder na śmietnik?

naprawiono "e" na pilocie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma na pewno, nawet zapowiedzi na stronie C+ nie ma.

 

Kolega @ deevil zrobił sobie żarty stosując chwyt " pism brukowców" , pisząc że cos jest dodając na końu tylko znak zapytania!

 

Obecna wersja oprogramowania to 1.4.0.12c/6,1/03_11_11b, wersja aktualizacji Nr 51 (spisane z dekodera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie i sądząc po tym co zostało napisane tu na forum nie tylko - "e" działało raz. przy probie ponownego użycia był brak jakiejkolwiek reakcji. trzeba było korzystać z "ok"

 

edycja:

 

"e" naprawione. działa poprawnie.

wzrost prędkości przełączania kanałów niezauważalny.

 

wnioski: trzeba będzie wrócić do cp i hd samsunga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam jeśli chodzi o szybkość zmiany kanałów brak poprawy.Funkcja e działa,odtwarzacz multimediów niedopracowany odpalając plik .avi nie miałem ścieżki dżwiękowej.Jeśli chodzi o moje subiektywne odczucia "brak szału".Jak dla mnie mogli sobie darować idee odtwarzacza multimediów i zainwestować czas w poprawę szybkości/reakcji działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgrała sie po ok 15 minutach nowa wersja aktualizacji Nr 052, Nr wersji oprogramowania 4.0.23/6.1/18_01_2012

Po pierwszym uruchomieniu dekoder sie od razu zawiesił, twardy reset przez wyłaczenie z prądu pomogło i teraz działa OK.

Dla mnie ważne że dodano funkcję wyszukiwania programów wg określonego rodzaju np: film, sport.

Czas uruchomienia bez/ z pen drive ok 30 sek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tym ekraniem niebieskim było, ja wczesniej nie miałem tego ekranu podczas uruchamiania sie dekodera.

Po zmiane na nowy soft, w czasie startu dekodera (ok 30 sek) kazdorazowo pokazujesie na ok 1 sek niebieski ekran i dalej uruchamia sie normalnie.

Czy jest to moze jakieś ostrzeżenie ze coś nieprawidłowo działa? Podłaczony do sagemcoma telewizor LG 3D ten z ostatniej promocji C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz sie doczytalem

4. Wprowadzenie dodatkowych funkcji przewijania:

- Krótkie naciśnięcie przycisku przewijania powoduje skok do przodu (lub do tyłu).

- Dłuższe naciśnięcie (ok. 1s) rozpoczyna przewijanie.

- Dłuższe naciśnięcie w czasie przewijania zwiększa szybkość przewijania.

 

moim zdaniem wczesniejsze rozwiazanie bylo o wiele lepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...