Skocz do zawartości

BOX+ (Sagemcom DSI83/DSI87)


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sagemcom DSI83 także doczekał się aktualizacji. Właśnie teraz mi pobiera. Jak pobierze i trochę po testuję to napiszę jak działa.

 

Te serwisy internetowe, oprócz tego mood są płatne czy może bezpłatne?

 

Ciekawe czy te serwisy internetowe, jeśli będą bezpłatne, czy będą dostępne bez włożonej karty po zakończonej umowie. Nie wiem czy przedłużę umowę, a dekoder mam kupiony na własność, a kartę jak wiadomo trzeba oddać.

 

PS. Strasznie długo pobiera ten soft. Prawie 30 minut już.

 

Wyciągnij kartę z dekodera Sagecomm to się przekonasz czy dekoder działa ;) bez karty. Wyskoczy ci zapewne napis włóż kartę Cyfry. Nic więcej nie zrobisz zapewne. W innych dekoderach Cyfry jest tak że musi być włożona dowolna nie aktywma karta cyfry+ ( po prepaid ) by dekoder odbierał kanały FTA.

 

Kartę do odblokowania tunera dedykowanego Cyfrze+ możesz kupić na znanym portalu aukcyjnym. Są to karty Cyfry po prepaid tak dla jasności są one własnością klienta. Nie trzeba ich zwracać do punktu Cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na DSI83 jest tak jakby podwójna aktualizacja. Pierwsza wnosi w DSI83 podmenu "Serwisy internetowe" Gdy podłączymy dekoder do internetu i klikniemy w menu na "Serwisy internetowe" to dekoder informuje że musi pobrać dodatkowe pliki i pobiera ponownie jakąś tam aktualizację. Trwa to tyle samo co pierwszą aktualizację, czyli dość długawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanko.... włączam dekoder cisza programy się nie włączają a na dekoderze napis najpierw boot a później migające napisy OP-01, OP-02 itd, pilotem nie można wyłączyć dekodera tylko z prądu, próbowałem sposobu użytkownika tweed77 ale dalej to samo... to jest ta aktualizacja tak? Trwa już dobre 25-30 minut....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po aktualizacji zaskoczył mnie ten dekoder pozytywnie. Nawigacja po serwisach internetowych jest dość szybka i płynna. Mam wrażenie, że kanały się szybciej przełączają i że muli tak jakby mniej. Posiadam model DSI83. Brawo :brawo:

 

PS, Wydaje mi się że po fuzji dostaniemy dostęp do portalu TVN24 i innych serwisów co obecnie są w N. Pożyjemy, zobaczymy co z tego wyniknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem podlaczylem DSI87 do neta i wyskakuje mi błąd " Błędny adres IP. Sprawdź konfigurację swojego połączenia internetowego i spróbuj ponownie."

Jak wchodze w dekoderze na informacje o sieci to jest tylko adres MAC, a reszta (IP, maska podsieci, brama... itd.) pokaazuje 0.0.0.0

Wiecie ktos jak sobie z tym poradzic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że fachowcy pracujący nad softem do Sagemcoma skutecznie go stopniowo psują. Ten tuner z aktualizacji na aktualizację chodzi gorzej. Korzystałem z niego prawie 19 miesięcy i najlepiej wspominam soft sprzed dodania nagrywania. Potem było już tylko gorzej. Teraz żałuje tylko jednego, że kupiłem Digyboxxa HD C+...... tak późno. Łudziłem się że Sagemcom zacznie chodzić w końcu lepiej ale jak widać zupełnie niepotrzebnie. Dla osób zastanawiających się nad tunerem od Technisata mogę napisać tylko tyle, że przy Sagemcomie to istna rakieta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...