Skocz do zawartości

BOX+ (Sagemcom DSI83/DSI87)


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ktoś sprawdzał może dzisiejszą aktualizację Clone+? Poczyniono tam kolejne poprawki. Jednocześnie muszę zastrzec, że podejrzewam, że jeżeli w ogóle kiedykolwiek uda się, żeby DSI83/87 ruszyły, to tylko na zasadzie: rozdzielenie tylko na dwa tunery, nie więcej, bo będzie padaczka oraz nie dwa DSI83/87 - to także nie zadziała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Jest możliwość aby dostać się do teletextu inaczej niż przez naciśnięcie klawisza + i wybrania napisu teletext? Chodzi mi o to czy da się aby wejść do telegazety naciskając tylko jeden guzik na pilocie, podobnie jak w modelu DSI87,czyli naciskało się tam klawisz D i była telegazeta.

Obecnie mam dekoder DSI83 i jest w zestawie inny pilot i nie ma tam literek A,B,C,D.

 

Gdy od kumpla pożyczyłem pilota od DSI87 i gdy nacisnąłem klawisz D, to pojawiła się telegazeta.

 

PS. Pilot od DSI87 pasuje do DSI83, a pilot od DSI83 pasuje do DSI87.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam czy wy po ostatnie aktualizacji też tak macie że jak chce włączyć dekoder to coś tam rzeźbi a po chwili mi się wyłącza i znowu musze włączyć dekoder,zdarza się tak że 3 razy pod żad zrobi,przy włączaniu cały czas sie pali czerwona dioda zamiast zielona,podkreślam instalacje mam sprawną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strat w ogóle nie ma bo to stream , ale zauważyłem że mi po długiej już pracy - 6 m-cy zaczyna tracić się głos na ułamek sekundy na nagranych pozycjach - w ciągu filmu kilka razy się coś takiego zdarza i nie wiem czy to wina dysku - że tak długo pracuje i jest już strasznie pofragmentowany czy to wina dekodera :) kiedyś takie coś miałem na tvn turbo HD - jak oglądałem na żywo nie było tego efektu, ale nagrań nie dało się oglądać - głoś tracił się co chwilę i to na parę sekund - nie można było zrozumieć o czym mowa. Teraz jak ten kanał nadaje z innego transpondera tego efektu nie ma, jak pisałem do cyfry to mi proponowali lepiej ustawić antenę, jaoś tak się składa że to monter z cyfry mi ją montował na początku roku i jakość/siła miałem na tym transponderze 75/74 więc to raczej nie wina anteny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi kiedyś w salonie cyfry+ powiedziano, że jak będę miał na okrągło włożony pendrive do gniazda USB w dekoderze i będę miał cały czas ustawiony TS, to po pewnym czasie uszkodzić się może pamięć flash w pendrive.

 

Ciekawe czy to prawda, że tak może się stać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniekąd da się wyłączyć(w przenośni) W sagemcom są dwie wersje Time Shift. W menu w ustawieniach nagrywania mamy do wyboru Time Shift ciągły,czyli pendrive pracuje cały czas nagrywając oglądany kanał, albo druga wersja czyli, po naciśnięciu przycisku pauzy. Ten drugi sposób jest bezpieczniejszy dla pamięci flash w pendrive.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...