Skocz do zawartości

BOX+ (Sagemcom DSI83/DSI87)


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli nie będący demonem szybkości ;) , fajnie zapowiada się że doczekamy ciekawego tunera za rozsądną kasę, szkoda że kanałów nie można samemu wyszukiwać i skanować inne satelity a nie tylko HB i Astre, mam już dość kilku tunerów jak fajnej muzy chcę posłuchać ze skandynawskich satelit.

A co to za różnica? min 8 GB ma mieć

nie wiem ile strumień HD potrzebuje czasu na zapis, ot różnica np w kamerze HD wolne karty nie wyrabiają i tnie się obraz.

(Do moderatora- dzięki za scalenie w sumie to mogłem wyedytować tylko nie wiem jak się cytuje wtedy - nie często piszę więcej czytam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą podłączyłem ten dekoder po zakupie i przedłużeniu umowy. Standardowa aktualizacja oprogramowania.

Fakt dekoder przynajmniej mi trochę się uruchamia bo w granicach 12 sek. ale z obrazu jestem bardzo zadowolony pomimo, że podłączony został do tv 26' z nie full hd tylko hd ready czyli rozdzielczość chyba 720p. Zastanawiam się tylko co ustawić lepiej w ustawieniach terminala czy PAL czy RGB ale to chyba ma związek do obrazu SD o ile się nie mylę bo w ustawieniu rozdzielczośći 720p czy 1080i różnicy nie widzę więc obojętnie co dam :smile:

Z jednym ciężko będzie mi się przestawić, a mianowicie z kanałami Nat. Geographic, Eurosport itp na kanałach 270 i dalej, ale nie wykupując HD trzeba się liczyć z pewnymi trudnościami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marioKLR - co do kanałów to ułóż swoją listę - menu i 2 - wybierz swoje programy, jedyny minus to że nie da się potem przesuwać pozycji tylko od razu musisz zdecydować o kolejności, bo np jak dodasz najpierw Nat. Geo potem np tvp1 to tamten będzie na numerze 1 następny na 2 itd potem nie ma opcji jak tego zmienić tylko całe usunięcie wszystkich i zabawa od nowa (raz nawet po którejś aktualizacji potrafiło "zjeść" listę i drugi raz już inaczej poukładać musiałem bo nie pamiętałem jak było dokładnie, a teraz jak dorzucali TVN-y w HD to nawet nie wiedziałem że tak daleko teraz wersje SD są na głównej liście - w moich kanałach dalej były tam gdzie zawsze).

Listy kanałów przerzucasz prościutko klawiszem tego niby słonka pomiędzy A i E.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem wiem, że można ułożyć, ale w sumie nie chce mi się z tym bawić :) Wystarczy wcisnąć 270 i jest. Teraz czekać tylko na faktycznie możliwość nagrywania przez USB.

 

Nie wiem czy tylko ja tak mam ale wkurza mnie trochę głównie wieczorem tak jak teraz, że jak "lecę" po kanałach to jest straszna różnica w głośności. Np na c+ jest ok, a idę dalej na c+ gol i jest strasznie głośno potem polsat, gdzie znowu nic nie słychać :) Ale to już zależy od nadawcy chyba, choć na tunerze sd tego nie miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz czekać tylko na faktycznie możliwość nagrywania przez USB.

 

Mnie również cieszy nowa funkcja w tym tunerze , dojdzie dodatkowy gadżet . Interesuje mnie taki fakt , co Wy chcecie nagrywać ? , przecież filmy i inne programy są często powtarzane ( często czytam o ofercie , że powtórka goni powtórkę ) , a poza tym z nagranym materiałem nic dalej nie można zrobić , pozostaje martwy na USB lub dysku .

W dobie dostępu do internetu jest możliwość oglądania nowych filmów szybciej niż z platformy satelitarnej . Osobiście nie pamiętam już , kiedy ostatnio oglądałem film w Canal+ , HBO czy innego kanału filmowego . Opcję ,, Time shift ,, mam bezpośrednio w telewizorach , więc dla mnie będzie to tylko dodatkowy gadżet .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie. Szkoda, że nie można dalej nic zrobić z nagraniem. Ale mnie cieszy ten dodatek, bo często oglądam np z godzinnym opóżnieniem. Teraz leci mi przez nagrywarkę dvd w SD i obraz jest tragiczny w porównaniu z HD. Człowiek szybko się przyzwyczaja do luksusu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...