Skocz do zawartości

TV2 - czasopismo Cyfrowego Polsatu


Dr.Hause
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też po raz ostatni dostałem to dobrodziejstwo na koniec roku 2010. To był ten numer z Nataszą Urbańską na okładce.

Niemniej jednak nie łudźmy się kochani, bo koniec TV2 Tygodnika nastał a CP nie ma jaj i się do tego nie przyzna.

Myślą, że ludzie zapomną po jakimś czasie o tym. Grunt nie zakłócać propagandy sukcesu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś otrzymałem nr 6 "TV2Tygodnika Cyfrowego Polsatu" (od 25.03 do 7.04.2011) z Pauliną Chruściel na okładce.
Ja także. Nowością jest dodanie HBO 2 HD, HBO Comedy HD i Cinemax 2 HD.

Albo jesteście nielicznymi "wybrańcami" Cyfrowego Polsatu, albo platforma powoli powraca do rozsyłania TV2-tygodnika. Numer dopiero od 25 marca, wiec może przez najbliższe dni doślą i pozostałym abonentom...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co pisze MESZEK jest prawdą.Ostatnio też się czuję olana przez CP. Gazetki nie dostaję już od dawna.Ostatni numer dostałam w styczniu.Pisząc do nich nic się nie załatwi.Ich odpowiedzi to gotowe teksty nic nie załatwiające.A ICOK to zupełna porażka.Pozdrawiam wszystkich wszystkich forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstepie witam bo jestem tu nowy.ale czytając te wszystkie wypowiedzi jako gość postanowiłem tez zabrać głos

 

ja również od kilku numerów nie otrzymuje gazetki. dzowniłem raz, moej zgloszenie przyjeto i nic sie nie zmienilo.dzwonilem drugi raz, zgloszenie przyjete ponownie (była mała kłotnia i przeprosiny z ich strony), ale nic sie nie zmieniło.wiec dzisiaj zadzwonilem po raz kolejny i mowie:

 

-od kilku numerów nie otrzymuje już tv 2 tgodnika, dlaczego?

 

-a zgłaszał Pan to wczesniej?

 

-tak było zgłaszane już i to nie raz

 

- acha, cyforyw polsat podjał działania marketingowe mające na celu....(przerwałem)

 

- prosze mi nie pie...yć o działaniach marketingowych tylko rzetelnie poinfiormować co sie dzieje

 

- mieliśmy problemy z naszym dostawcą czyli Pocztą Polską ponieważ gazetki albo ginęły, albo nie dochodziły do abonentów. Dlatego została zawieszona współpraca z Poczta, który nie wywiązywała sie z umowy i cyforyw polsat aktualnie poszukuje nowego dostawcy

 

- acha. to dlaczego jak czytam rozne fora internetowe to sie dowiaduje ze połowa abonentów któzy wyrazili zgodę na otrzymywanie gazety dostaje ją a połowa nie

 

- tak wiemy ze w tej chwili nie wszyscy otrzymuja gazete ale jak juz mowilam szukamy teraz nowego dostawcy (troche nie na temat ta wypowiedz ale juz nie chcialo mi sie ciagnac tego watku)

 

- ale to jakos regionami dochodzi bo wielu znajomych z rejonu w ktorym mieszkam tez przestalo otrzymywac gazete

 

- nie to nie zalezy od regionu, gazety sa teraz wysylane do losowo wybranych abonentów. jest to celowe działanie cyfrowego polsatu dopóki nie znajdziemy nowego dostawcy któy przejmie w całości kolportarz gazety do wszystkich abonentów któzy wyrazili na to zgodę

 

- Acha.a kiedy można się spodziewać znalezienie nowego dostawcy?

 

- w tej chwili nie mamy takiej informacji keidy zostanie podpisana umowa z nowym dostawcą.proszę dac nam troche czasu jeszcze

 

- no ale pytam sie dokładnie bo chodzi mi o to kiedy mam znowu sie zaczac denerwowac i dzwonic i sie dopytywac o tego nowego dostawce?ile wam to moze jeszcze zajac,ile dajecie sobie czasu

 

- tego nie wiemy, jak juz mowilas nie mamy informacji na temat podpisania umowy z nowym dostawcą. Ale skoro wyraził Pan zgodę na otrzymywanie gazety to zapewniam Pana ze bedzie Pan ją otrzymywal jak juz uregulujemy wszystkie sprawy zwiazane z umowa z nowym dostawca

 

- Acha,a czy informacja ze juz jest podpisana taka umowa bedzie gdzies podana np. na styronie internetowej?

 

- myslę ze na stronie nie bedzie takiej informacji, bedziemy zawiadamiac o tym samych abonentów (w jaki sposob to sie nie dowiedzialem ale pewnie listownie)

 

- czy chce Pan ponownie zlozyc zgloszenie?

 

- nie bo to i tak nic nie da...co czwartek zagladam do szkrzynki i czekam az w koncu gazeta sie pojawi

 

- tak wiem przeproaszamy i mamy nadzieje ze juz niedlugo ta trudna sprawa zostanie rozwiazania bo te problemy sa juz od poczatku lutego, albo nawet i wczesniej i to juz troche dlugo

 

- ale wie Pani że takie coś wplynie na oja decyzje w przyszlosci nt przedłuzenia z Panstwem umowy?moze Pani to pytanie zadac swoim przelozonym...

 

- dluzsza chwila ciszy....

 

- dobra to dziekuje i do widzenia

 

- do uslyszenia (heh chyba chce jeszcxze ze mna kiedys porozmawiac :lol:)

 

rozmowe skonczylem bo wiecej by moje neryw nie wytrzymaly. tak wiec rtozmowa o wszystkim i o niczym , bez konkretów...ciekawe czy do wakacji zdarza sobie znalezc nowego dostawce...

 

jak jeszcze kiedys zadzwonie to o tym napisze ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na poczcie ginęły gazetki. Ale tłumaczenie; raczej brednie. CP chciał na gazetach zarabiać wkładkami reklamowymi tylko, że takowych nie znaleźli za wiele i edycja stała się nieopłacalna.

chyba nie wierzycie, że CP chciał wyłącznie i bezinteresownie zaopatrzyć abonentów w program Tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmowe skonczylem bo wiecej by moje neryw nie wytrzymaly. tak wiec rtozmowa o wszystkim i o niczym , bez konkretów...ciekawe czy do wakacji zdarza sobie znalezc nowego dostawce...

Nie tylko twoje nerwy by nie wytrzymały, ale i owej pani z CC. Wulgaryzmy ci w rozmowie nie pomogą, a pani z CC powiedziała, co wiedziała i co miała powiedzieć. Nie wymagaj, że nagle ci ktoś powie: "od przyszłego miesiąca z powrotem rozsyłamy TV2-tygodnik do wszystkich, którzy wyrazili zgodę", bo nikt nie może tego potwierdzić (nikt na prawdę tego nie wie).

 

jak jeszcze kiedys zadzwonie to o tym napisze ;)

Nie wiem jaki cel ma to twoje wydzwanianie i naprawdę radzę ci żebyś dał sobie z tym spokój - jak będzie gazetka to będzie, jak nie to nie - nie masz nic innego do zrobienia jak pogodzić się z tym stanem rzeczy. Wyraziłeś zgodę na dostarczanie do ciebie tv2TYGODNIKA, ale Cyfrowy Polsat nie zobowiązywał się wobec ciebie. Traktuj to raczej jako miły podarunek ze strony firmy (który się niestety już zakończył, bądź zawiesił), niż jako obowiązek dostarczania ci tygodnika na tej samej zasadzie, co kanałów zawartych w umowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...