Skocz do zawartości

Nowości na platformie n - zapowiedzi


p_96glin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do Cyfry dodali Polsaty bez żadnego zapowiadania miesiące na przód. Po prostu włączyli i są. A do N jakoś nie mogą. A do póki nie będzie chociaż głównego Polsatu to N będzie zawsze na straconej pozycji względem C+ i CP. Może jeden czy drugi z was nie ogląda ale Polsat jest w czwórce najpopularniejszych kanałów w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co N-ka ma wydawać kasę na Polsat skoro za rok wszyscy w N-ce będą go mieli przez USBstick. Dzięki temu zaoszczędzili kasę i mogą kupić lepsze kanały !

 

P.S. Uważam, że Cyfra na próżno wydała kasa skoro niedługo wszyscy będą mieć Polsat cyfrowo naziemmnie. No chyba, że kroki Cyfry (kanały Polsatu + wspólny bój o Ekstraklasę) to wstęp do fuzji i powstania np. Polsat+ ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym "za rok" to nie byl bym takim optymista bo jak ktos mieszka w obszarze gdzie MUX bedzie kolo 2014 to przez te 3 lata tez pewnie chcialby poogladac Polsat, no i oczywiscie jest tez grupa osob mieszkajacych za granica i dla nich tez byla by to dobra wiadomosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym "za rok" to nie byl bym takim optymista bo jak ktos mieszka w obszarze gdzie MUX bedzie kolo 2014

 

Jak 2014 skoro harmonogram zakłada ostatni termin 31 grudnia 2011? No chyba, że mieszkasz tam, gdzie nikt nie mieszka, ale to już Twój wybór.

 

 

Mnie na na pewno nie złapie chyba ze kolo Londynu mi postawia nadajnik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec to bedzie kanal hd ktory nie moze byc dolaczony do konca tego roku! Wiec do konca tego roku jest albo na wylacznosc w innej platformie albo inne umowy takie np jak z discovery historia uniemozliwiaja dodanie tego kanalu to konca obwarowania zapisanego w umowie.

 

Macie jakies pomysly co jest na wylacznosc w hd u innych do 31.12.2010r lub jaki kanal nie mozna dodac bo blokuja go zapisy z innych umow?

 

1. Np podobno umowa z discovery o kanal historia uniemozliwial dodanie history HD do n ale czy ten zapis konczy swoj byt w ostatnim dniu tego roku?

2. Kiedy dokladnie konczy sie wylacznosc cyfry na NG hd?

3. inne pomysly?

 

JEDNO JEST PEWNE SA JUZ TESTY TEGO KANALU WIEC JAKBY MOGLI GO DODAC PRZED SWIETAMI TO BY GO DODALI!!!

 

TO W 100PROC OGRANICZENIE PRAWNE ICH POWSTRZYMUJE ZE PO 1.01.2010 GO DODADZA! Co niechcieliby przed swietami dodac zeby wiecej klientow zlapac? Wiadomo ze jak juz cos jest testowane to za kilka dni mogloby leciec a tu nie tylko po pierwszym powiedzia Prezez N ki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam niektórych forumowiczów to odnoszę wrażenie, że sens oglądania TV czy też posiadania nki (lub jakiejkolwiek innej platformy) by wogóle nie istniał gdyby nie dodawania nowych kanałów.

Co z tego, że i tak nie mam(y) kiedy obejrzeć (nawet jakbym/byśmy nagrał/li) wszystkiego co mnie (nas) interesuje w tych 10, 20 czy 30 kanałach które mnie (was) jako-tako interesują (pomijam pozostałe 80 kanałów, które mam... bo taka promocja była).

Ważne, żeby co tydzień, no góra co miesiąc, dołączali nowy kanał!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO W 100PROC OGRANICZENIE PRAWNE ICH POWSTRZYMUJE ZE PO 1.01.2010 GO DODADZA! Co niechcieliby przed swietami dodac zeby wiecej klientow zlapac? Wiadomo ze jak juz cos jest testowane to za kilka dni mogloby leciec a tu nie tylko po pierwszym powiedzia Prezez N ki.

BZDURA!

Mogli podpisać umowę, która po prostu obowiązuje od nowego roku, i tyle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając na uwadzę fakt że TEST posiada ANGIELSKIE ścieżki dźwiękowe to do wczoraj miałem trzy typy kanałów które miały zaistnieć w Polsce bez polskiej ścieżki: Travel Channel HD, ESPN America HD, Nickelodeon HD. A że dziś na SK pisze

Poza tym dowiedzieliśmy się, że platforma n planuje uruchomienie nowego kanału HD na początku stycznia 2011 roku. Nie będzie nim Travel Channel HD
to zostały jeszcze dwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bitrate 5mbit/s... jesli to ma byc faktycznie ESPN America HD... to milego ogladania transmisji z ligi NHL. Najwazniejsze to bedzie nie pomylic krazka z makroblokiem

To wskazuje raczej na fakt że obecnie jest tam emitowany statyczny obraz np. plansza testowa.

 

Swoją drogą ostatnio pojawił się komunikat że platforma N dołączyła w tym roku 10 kanałów HD. Hmm, TVN HD+1, FOXlife HD, BBC HD, FOX HD, AXN HD, Cinemax HD to daje łącznie 6 kanałów HD, a gdzie te brakujące cztery :D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietasz w podstawówce na matmie orzy liczeniu czegoś : CZTERY W PAMIĘCI ;-)

 

 

P.S. A tak serio to właśnie odszukałem tego newsa i pisze tam: "Od stycznia tego roku dodaliśmy już 10 kanałów. ...." Nie pisze, że 10 HD tylko 10 !!! A więc i dolicz Orange Sport Info, TVP Seriale, Comedy Central Family czy VH1 Europe - masz dokładnie CZTERY !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na portalu SatKurier została zamieszczona informacja :

"Dodatkowo bardzo możliwe, że kanały zajmujące pozycje od 14. do 19., czyli kolejno TVN, TVN Meteo, Religia.tv, TVP INFO, TVP Polonia i TVS w niedalekiej przyszłości zostaną przesunięte na dalsze pozycje, by zwolnić miejsce dla innych stacji."

 

Czyżby mieliście jakieś informacje o nowych kanałach? O jakie "inne" stacje chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...