Skocz do zawartości
  • 0

Jakie mam szanse na odbiór astry 28 stopni w Szczecinie


szczecin
 Udostępnij

Pytanie

mieszkam w Szczecinie . Aktualny posiadany sprzęt to Antena 80-85 cm ,2 konwentery single, HB i astra 19 z przełącznikiem z (Ledami zielonym i czerwonym) wszystko zostało po analogu. odbiór na poziomie 60-70 % .Teraz dekoder Ferguson na kartę TNK . Mój pomysł jest taki by zakupić konwenter monoblocka wspólnego na astrę 19 i HB , a jeden z singli wykorzystać do Astry 28 .

Dotychczasowy sprzęt sprawował się dobrze ale kiedyś z 2 lata temu HB mi znikneła całkowicie i dopiero przyblizenie do czaszy konwentera HB wróciło odbieranie.Nie wiem co było przyczyną bo przesuniecvie konwetera samoistnie nie nastąpiło.Tak więc teraz konwenter astry 19 jest oddalony od czasy bardziej ( bo został na starym miejscu) od konwentera HB.

Potwierdzcie czy faktycznie na astrze 28 można odbierac niekodowane mecze druzyn angielskich bo głównie po to bym to robił.

2 wątek .Przy drugim telewizorze mam drugi tuner FTA opticum 4000A na razie na przelotce w fergusonie ale wiecie jak to działa i tak myslę czy nie kupić od razu monobloka twin i pociągnąc po kablu do 2 tunerów .A najważniejsze czy zmiana singli na monoblocka jest trudna bo słyszałem ze trzeba coś zmieniać w tunerze atymbardziej że teraz single są nierówno oddalone od czaszy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jak chcesz wykorzystać monoblocka i do tego układu jeszcze jeden konwerter Single, to stosujemy ręczne przełączniki.

Potwierdzcie czy faktycznie na astrze 28 można odbierac niekodowane mecze druzyn angielskich bo głównie po to bym to robił.
A ściślej? O jakie dyscypliny sportowe chodzi? Jakieś tam mecze lecą, głównie na kanałach interaktywnych BBC Red Button i BBC Alba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Owszem, ale do odbioru kanałów, które transmitują LM, wymagana jest antena 2 metry, a nawet i większa. Wszystko zależy od miejsca zamieszkania. Polecam ten temat. Te wspomniane kanały BBC Red Button nadają takie dyscypliny sportowe jak tennis, golf, krykiet, rugby. Czasami coś trafi się z piłki nożnej, ale tego jest niewiele, jednak warto śledzić te kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Niektóre mecze LM (w poprzednich latach były mecze między innymi ManU.) są transmitowane na 28st. przez ITV1 Hd z 11428 H (Eurobird). Kanał ten jest odbierany w PL. na standardowej wielkości antenach. Na ITV 1 Hd oraz BBCi z 12441V (kanały BBCi są dostępne na standardowych antenach) można obejrzeć mecze reprezentacji Anglii oraz wszystkie mecze MŚ i ME w piłce nożnej. Tak więc nie koniecznie musi być antena wielkości 2m, ale wystarczy także antena wielkości 80-90cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

UEFA Liga Mistrzów (Kluby): Arsenal vs. Sporting Braga (20:45)

- nsport SD - kanał 58 (13E - Conax CAS7)

- ITV 1 (28.2E - FTA)

- ITV HD (28.5E - FTA)

- Scottish TV (28.2E - FTA)

- Scottish TV HD (28.2E - FTA)

- Ulster TV (28.2E - FTA) Czyli dobrze rozumiem żeby odbierać te kanały w Szczecinie trzeba mieć antenę 2 m?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...