Skocz do zawartości

Sagem ESI-88


Xenomorph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
Pewnie, lepiej być takim polakiem jak Ty, walą Cię bez mydła a Ty nie potrafisz tupnąć nogą i powiedzieć dość ...

Bardzo zabawna wypowiedź. Rozumiem, że gdyby było z mydłem to byś już nic nie mówił? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eMTi to była przenośnia jak nie zauważyłeś :) Ciebie to bawi, masz dobry dekoder i się ciesz ...ja niestety nie mam powodów do śmiechu, nie na rękę mi jest to aby codziennie rano wypinać kable od dekodera albo żeby w nocy po oglądnięciu filmu wstawać i wyłączać dekoder przyciskiem ....

 

Dekoder jest już rok na rynku i nie po to ludzie płacą abonament żeby soft był niedopracowany i żeby ludzie musieli używać jakichkolwiek trików ....

 

Bloo411 Nie dorosłem do wypowiadania się na forum ?? Tak oczywiście, mam 11 lat, kręcone loczki i jestem po podstawówce, nie będę już więcej pisał z Tobą żeby Ci wstydu nie narobić i żebyś nie zniżał się do mojego niskiego poziomu.

 

Zadowolony ?? Ucieszony ?? Podniosłem Twoje wartości ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już trzeci dekoder sagem ESi i zawsze jest to samo "brak sygnału" po włączeniu tego złomu po około 15 godzinach ze stanu czuwania. Po wprowadzeniu go w stan spoczynku guzikiem na dekoderze nie mogę go wybudzić. Wybudza się pilotem tak? Na wszystkie problemy pomaga tylko wtyczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wam piszę po raz N-ty: wywalcie ten kicz do kosza i módlcie się aby nikt nie zauważył, że nie poddajecie tego złomu utylizacji. ESI-88 nie jest niczym więcej jak "złomem" nadającym się tylko do utylizacji! Podobnie zresztą ja cała platforma CP z ich pseudopromocjami i pseudojakością. Jeśli chodzi o jakość oferowanego sprzętu liczy się tylko N-ka i jeszcze przez długi czas tak pozostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten dekoder to maksymalny szajs!!! Ten ciągły init i brak sygnału.... doprowadza mnie to do białej gorączki. Gdybym wiedział, że tak będzie wyglądać tv cyfrowy w polsacie w życiu bym się na to nie zdecydował. A tak płacę nie małe pieniądze miesięcznie i codziennie rano wtyczka z kontaktu itd. i tak codziennie jak w "dniu świstaka"....masakra jakaś. Jak temu zaradzić? Czy polsat nie może w końcu naprawić tych dekoderów?

 

Może jakiś zbiorowy pozew? ;)

 

Trzeba nagłośnić problem z tymi dekoderami to może wtedy w polsacie ruszą d..ę i coś z tym zrobią żeby w końcu wszystko działało tak jak należy. Przecież płacimy za ich usługi, nie oglądamy nic za darmo. A jak się dzwoni do centrum obsługi to oni niby nic nie wiedzą o danym problemie (sic!). Normalnie ręce opadają......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pisałem wcześniej mam najnowszy soft ten co Ty.

 

Dałem Automatyczne przeszukiwanie astry i znalazł ponad 300 kanałów ale NIE ma TVTrwam :cry:

 

Ja bym na Twoim miejscu dał na mszę dziękczynna :!: - mój niestety, ale znalazł tę szatańską stację :!::evil:

 

A tak po prawdzie to współczuję kolegom, którym ESI-88 robi "koło pióra" mój chodzi jak rakieta poczynając od odpalania a kończąc na nagrywaniu. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje jedyne problemy z tym dekoderem pojawiają się tylko wtedy gdy przełączę na listę swoich ulubionych kanałów, więc możliwość ustawiania własnej kolejności kanałów na liście można o kant du... rozbić (a szkoda bo się fajnie zapowiadało). Jak mam włączoną listę podstawową to, żadnych problemów nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby pozbyć się problemu z init i komunikatem "brak sygnału" to chyba najlepiej w ogóle nie wyłączać tego dekodera, niech chodzi non-stop ;)

A z drugiej strony to polsat powinien się wstydzić, że wypuszczają na rynek tak nie dopracowany model dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby pozbyć się problemu z init i komunikatem "brak sygnału" to chyba najlepiej w ogóle nie wyłączać tego dekodera, niech chodzi non-stop ;)

Wiecie, że to jest wcale niegłupi pomysł? Ktoś już tu na forum pomierzył pobory mocy tego dekodera w stanie włączenia i w stanie czuwania. Wychodzi na to, iż wcale te wartości się tak nie różnią Już nie pamiętam dokładnie, ale w stanie czuwania pobór mocy jest chyba około 16 wat, a w stanie włączenia 17. Dysk i tu i tam kręci się cały czas. Jeżeli dekoder będzie cały czas włączony, to nie będzie widać zegara i będzie świecić zielona dioda zamiast czerwonej. Tym te stany się praktycznie różnią. Zauważcie że jeżeli zaprogramujemy dekoder na nagrywanie i wprowadzimy go w stan czuwania, to w momencie kiedy zaczyna nagrywać, napis rec pojawia się natychmiast, bez żadnej procedury init. Można w czasie nagrywania włączyć dekoder i też robi on to natychmiast bez żadnego inita. Po co komu potrzebny ten init? Chyba żeby włączanie poważniej wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą podłączyłem watomierz i oto wyniki:

 

- przy włączony -zielona dioda - 15.0 W

- przy wyłączony - czerwona dioda - 13,5 W

- przy całkowitym wył.przy tunerze - 2.0 W

 

Rzeczywiście wyłaczenie pilotem widać nie ma sensu

niech sie 'grzeje' non stop jak wysiądzie to go wymienią :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...