Skocz do zawartości

Sagem ESI-88


Xenomorph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@bzik13

U mnie problem z nagrywaniem ustąpił - a jak to się stało ? - odpowiedź wyłącznie na PW bo nie mam zamiaru uświadamiać CP - niech się dalej męczą.

Podaj jaki masz pakiet, czy umowę z CP zawierałeś nową czy przedłużałeś, od kiedy i jakie masz pakiety w promocji i do kiedy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że wtrącę się. Czytam i czytam już w tym temacie wypowiedzi i nie mogę znaleźć odp. Zanim go przejrzę całego trochę mi zajmie.

 

Moje pytanie:

 

-jakie listy kanałów da radę robić na tym urządzeniu i ile ich może być?

 

Coś takiego np:

 

 

Kanały Filmowe

-HBO

-HBO2

-FOX HD

-coś tam

-coś tam

 

i tak dalej

 

Dokumenty

-HISTORY

-National Geographic

-Animal Planet

-Nat Geo Wild HD

-coś tam

-coś tam

 

i tak dalej

 

 

Czy jakoś inaczej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I już nabyłem powyższy dekoder i szczerze mówiąc nie jest on super:( Brakuje kilku opcji albo ich nie znalazłem

 

-nie można zmieniać nazw grup kanałów

-po grupach można poruszać się tylko w jedną stronę, gdy chcę z grupy C do B muszę na około lecieć

-gdy chcę np: z grupy B przejść bezpośrednio na grupę E i wybrać kanał to po wciśnięciu OK najpierw wyświetla się opis lecącego programu na pełen ekran i muszę kliknąć jeszcze raz OK - bez sensu

-gdy z listy kanałów wybiera się jakiś kanał to nie włączy się on od razu, należy kliknąć dwa razy (za pierwszym razem wyświetla się opis kanału na cały ekran) - bez sensu

-nie można usunąć z grup kanałów nr:23,31,46,49,104,130,149(Dla abonentów)

-szybkość oceniam 6/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@r0siu

 

Prościej jest zapamiętać nr. kanałów na głównej liście (ja już tak od dwóch lat jadę) niż pier :censored: się z listami, poza tym przy każdym przywróceniu ustawień a to czasami w tym dekoderze jest nieuchronne- wszystko szlag bierze i od nowa ful roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie wyobrażam sobie użytkowania dekodera, który nie posiada listy kanałów ulubionych. Jak to mówią - co kto lubi :)

A ja dałem już sobie spokój z ESI-88. Wyląduje on u rodziny, która do tej pory używała M100. Po resecie będzie sobie spokojnie pracował na jednej antence z wykorzystaniem HDD do pauza, przewiń przód, przewiń tył :) Aktualnie oczekuję na kuriera, który za parę dni ma mi dostarczyć turbodekoder N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z informacji jakich dotarłem na tvpolsat.info wynika że nie długo pojawi się soft do Sagemcomów ESi-88. Mam nadzieje że uaktywni ona dział 'Wiadomości'' i wprowadzi jakąś drogą DVB-T.

Jaką drogą chciał byś aby wprowadzili w dekoderze dvb-t, ten dekoder nawet nie ma złącza antenowego, a na USB wątpię żeby wpadli, ponieważ w CP nie wiedzą do czego ono w ogóle służy :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z informacji jakich dotarłem na tvpolsat.info wynika że nie długo pojawi się soft do Sagemcomów ESi-88. Mam nadzieje że uaktywni ona dział 'Wiadomości'' i wprowadzi jakąś drogą DVB-T.

Jaką drogą chciał byś aby wprowadzili w dekoderze dvb-t, ten dekoder nawet nie ma złącza antenowego, a na USB wątpię żeby wpadli, ponieważ w CP nie wiedzą do czego ono w ogóle służy :smile:

Możliwości wprowadzenia DVB-T są dwie - albo jak wspomniałeś poprzez USB albo poprzez złącze euro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ,mam dziwny problem z ESI-88. otóż dekoder jest głównym w multiroomie , drugi to familijny f300 i na głównym regularnie codziennie około 15.30 pojawia się komunikat ""tego kanału nie ma w twoim abonamencie" i wszystkie kanały oprócz tych fta przestają działać , na dekoderze dodatkowym brak jakichkolwiek komunikatów , dzwoniąc do obsługi abonenta ponawiają sygnał ale następnego dnia jest to samo , już nie wiem co robić ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przeczytałem temat od deski do deski.

Koniec z n-ką , początek z CP (po raz drugi). Mam staż w Wizji TV do chwili łykniecia jej przez C+.

Nie ma na świecie nic idealnego. nbox może jest i fajny ale, zaczynałem z abonamentem 38 zł, na na koniec 93 zł , a od lutego 103 zł. Po wyłączeniu w nce TCM wypowiedziałem. Od 26.01 mam ESI -88 i nboxa czynnego do dzisiaj, więc mam porównanie. N-box ma bardziej podrasowany obraz, ale nie ma prawie żadnych ustawień indywidualnych, z tych co oferuje esi, który na razie działa, znaczy nagrywa, po dwóch kablach. W nboxie 500 GB jest iluzją bo połowa jest zarezerwowana dla systemu. No i 35 watów nboxa w nocy na warcie......., problem z protokołem. Ale przeważyło sprzedanie nki do C+. Jako że trenowałem to w Wizji TV, to wiem że abonent Nki straci. Czyli soft cyfry wgrają do nboxa i będzie kicha, tak jak to było z philipsami wizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...