Skocz do zawartości

Sagem ESI-88


Xenomorph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Sylwiusz25x

Ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ....

A skąd Ty się urwałeś ????

Poczytaj choćby tylko moje wpisy od str. 127

viewtopic.php?f=7&t=16046&start=1905

Ostatnio co mi chodzi po głowie to chwycić "To cudo" za kabel sieciowy, zrobić kilka obrotów i rozp... o ścianę !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jaro73. Uwierz, że nie wszystkie te dekodery są felerne. Nie wszyscy ich użytkownicy, są użytkownikami forum. Ci którzy są i mają dobre dekodery, najczęściej wogóle się nie wypowiadają. Wydaje się z ilości narzekających ma tym forum, że jest was garstka ktorzy mają jakiegoś wybitnego pecha. To że wymiana na nowy nic nie daje, może się zdarzyć raz, no może dwa, ale nie nagminnie. Jest naprawdę wielu zadowolonych użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem czy mogę się z tym zgodzić, do tej pory nic nie pisałem na forum, ale dekoder który ja posiadam, średnio co 3 nagranie, nagrywa tylko pierwszą minute a później czarny obraz, czasami później się obraz pokarze czasami nie. denerwuje mnie to bardzo bo zależy mi na tym co nagrywam, później chce obejrzeć a tu zonk, uwieżcie mi że w takich momentach chciało by się rzucić czymś ciężkim w kierunku dekodera. Umowę z pol[beep]em podpisałem we wrześniu tego roku także czekają mnie 3 szczęśliwe lata z tym ustrojstwem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jaro73. Uwierz, że nie wszystkie te dekodery są felerne. Nie wszyscy ich użytkownicy, są użytkownikami forum. Ci którzy są i mają dobre dekodery, najczęściej wogóle się nie wypowiadają. Wydaje się z ilości narzekających ma tym forum, że jest was garstka ktorzy mają jakiegoś wybitnego pecha. To że wymiana na nowy nic nie daje, może się zdarzyć raz, no może dwa, ale nie nagminnie. Jest naprawdę wielu zadowolonych użytkowników.

 

Sorry - ale wypowiadasz się, a nie sprawdziłeś tego w przeciwieństwie do mnie. Nie zdarza się to po jednej, drugiej wymianie ... A co powiesz na siedem wymian ?, a jest też i tutaj na forum kolega z 13- ma wymianami bez skutku. Ja swój mam juz trzeci. Miałem też możliwośc sprawdzenia u kilkunastu osób u siebie w mieście - i nikt nie miał podpięte pod dwie linie SAT, a nawet wówczas nie używali nagrywarki. Gdy zabrałem od 3 osób dekodery do siebie i podłączyłem pod 2 linie SAT - wszystkie się "wykładały" po 1 min. !!!

 

A tych "wielu zadowolonych użytkowników" to są te osoby j.w. (bez 2 połączeń SAT i nie korzystających z nagrywarki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy da się podpiąć dysk z dekodera pod pc i skopiować sobie filmy na dysk komputera?

Czytałem tu kiedyś, że jest jakieś hasło, da się jakoś złamać? I jeszcze jedno pytanie, ten dekoder jest dostępny tylko w polsce czy w innych krajach też, jeśli tak to jaka jest nazwa poza polską taka sama? Bo nic nie moge znaleźć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Funkcja jest możliwa - nie znaczy, że działa.

Jak zrobię reset lub wyciągnę kartę też mi działa - nagrywa (bo taka funkcja jest, a nie - jest możliwa) przez kilkanaście godzin. W sobotę wyciągnąłem kartę - to nagrywał, a w niedzielę już - nie !!!

 

Ja ma 2x sat podłączone i wszystko nagrywa się dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój trzeci dekoder. I za każdym razem mam syndrom "jednej minuty" oraz "tego kanału nie w twoim abo". Teraz tylko żałuje że wymieniłem pierwszy dekoder, na którym miałem nagranych dla dzieci mnóstwo bajek z HBO HD jeszcze z czasu sprzed aktualizacji oprogramowania tunera. Wypróbuje metodę z wyciąganiem karty. Postaram się o tym pamiętać wyłączając tuner wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jaro73. Uwierz, że nie wszystkie te dekodery są felerne. Nie wszyscy ich użytkownicy, są użytkownikami forum. Ci którzy są i mają dobre dekodery, najczęściej wogóle się nie wypowiadają. Wydaje się z ilości narzekających ma tym forum, że jest was garstka ktorzy mają jakiegoś wybitnego pecha. To że wymiana na nowy nic nie daje, może się zdarzyć raz, no może dwa, ale nie nagminnie. Jest naprawdę wielu zadowolonych użytkowników.

 

Sorry - ale wypowiadasz się, a nie sprawdziłeś tego w przeciwieństwie do mnie. Nie zdarza się to po jednej, drugiej wymianie ... A co powiesz na siedem wymian ?, a jest też i tutaj na forum kolega z 13- ma wymianami bez skutku. Ja swój mam juz trzeci. Miałem też możliwośc sprawdzenia u kilkunastu osób u siebie w mieście - i nikt nie miał podpięte pod dwie linie SAT, a nawet wówczas nie używali nagrywarki. Gdy zabrałem od 3 osób dekodery do siebie i podłączyłem pod 2 linie SAT - wszystkie się "wykładały" po 1 min. !!!

 

A tych "wielu zadowolonych użytkowników" to są te osoby j.w. (bez 2 połączeń SAT i nie korzystających z nagrywarki).

Nie bądź taki pewien - ja mam dwa kable i nagrywa bez żadnej łaski wszystko co mu zlecę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem nieszczęśliwym posiadaczem dekodera Sagemcom ES 188. Pomijam to, że wiesza się co minutę, kiepsko radzi sobie z HD i strasznie sie grzeję.

 

W salonie CP obiecywali mi PVR, w internecie tez pisze ze umie nagrywac a tymczasem nie mogę nic nagrać. Dzisiaj leciał mecz Wisły z Fulham, widze wiec studio przedmeczowe, wciskam wiec przycisk "Info" i następnie czerwony "Record". Wyświetla sie ze "zaplanowano nagranie", czekam do konca transmisji, ucieszony po meczu (tak, transmisja sie skonczyła wg. EPG) i wybieram DVR i nagle bach. Nagrania nie ma!

 

Dodam że nagrania nie ma tez w uszkodzonych materiałach ani tych zaplanowanych, próbowałem nagrywac również wg. instrukcji z małym opóźnieniem, próbowałem nagrywać z EPG (wybierając daną pozycję i wciskają Record. pozniej czekałem az tamta pozycja sie skonczy ale nie nagrało nic..

 

Czytałem instrukcje dziesiec razy i wg. niej robie to dobrze, ale moze popełniałem jednak gdzies bład? Dysk jest włożony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...