Skocz do zawartości

Sagem ESI-88


Xenomorph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W zasadzie są tylko 2 modele HD, ESI-88 i HD5000 ale masz rację powinien być porządny sprzęt tak jak ma to N i tylko powinni udoskonalać i wprowadzać nowe opcje w oprogramowanie, aczkolwiek na dekodery z N też psy wieszają.

Więc niestety w tych cenach nie ma dekoderów idealnych.

Zawsze można kupić moduł CAM i dekoder za ok. 1000zł także jakiś wybór jest. Albo rybki albo akwarium :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Z racji tego, że dekoder ten posiadam od około miesiąca mam małe pytanko. Jak to jest z tym usypianiem tego dekodera? Przycisk "Power" na dekoderze przytrzymać ok 5 sek i do tego momentu u mnie jest ok. Jak go wybudzić? Ten sam przycisk?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zmianie do ustawień fabrycznych na moim dekoderze odbieram niekodowane kanały po polsku od tygodnia - Universal Channel ( pozycja 1133) - Scifi Universal (pozycja 1132) - Sport Klub (pozycja 1134). Czy u was też tak jest? Czyżby miały być dołączone do CP? Nie widzę nigdzie informacji na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i proszę o pomoc !

Znajomy wyjechał na 2 mies. [Japonia-Korea] i pożyczyl mi ten dekoder za pilnowanie auta :D

Podłaczyłem do TV i włączyłem tuner pokazało się jakieś Menu i chyba zrobił aktualizację Oprogramowania

jest ver. 3.1.94/3.1.16205 i Brak jest kanałów Polsatu ,kanały FTA są

Na ekranie komunikat "Informacje o nagra. Tego kanału nie ma w twoim abonamencie"

 

Zrobnłem reset wyciagajęc wtyczkę poczekałem 5 min i właczyłem.

Potem w Menu przywróć ustawienia fabryczne

Na wyswietlaczy 'boot' i dioda na pomarańczowo ....potem na czerwono i tak 3x się bootowałaż wreszcie pojawiło się

'init' i nastepnie na ekranie pojawiło się opis jakby wierwszego uruchomienia i pytanie czy przeszukac kanału dałem ze tak

napisal że znalazł 128 kodowanych i 128 niekodowanych 8 radio i...............................klapa nadal ten sam komunikat

na ekranie ............ co mogę z tym zrobić gościa nie będzie dwa miesiące do końca wakacji ,........Qrde a tak się cieszyłem

że będę maił Eurosport2 i Polsat Sport Extra :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedz , zrobiłem tak jak napisałeś, przywróciłem ustawienia i przytrzymałem przycisk power na dekoderze by wprowadzić go w głębokie uśpienie, teraz niestety nie mogę go wybudzić,przyciskam power na pilocie i zero reakcji :( , ech same problemy z tym dekoderem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedz , zrobiłem tak jak napisałeś, przywróciłem ustawienia i przytrzymałem przycisk power na dekoderze by wprowadzić go w głębokie uśpienie, teraz niestety nie mogę go wybudzić,przyciskam power na pilocie i zero reakcji :( , ech same problemy z tym dekoderem.

Wciśnij przycisk power na dekoderze, lub wtyczka z gniazdka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

następny problem :oops:

 

Chodzi Wam Astra na tym tunerze ?

Chciałem żonie wczytać TVTrwam , ustawiam Astre ,częst. 12604 H 22000 , mam konwerter monoblock , ustawiłem na 'A' HotBirda na 'B' Astre 1H... i nie ma żadnego sygnalu

poszedłem do kolegi co ma zeza i u niego to samo .

Jak zamienię na 'A' dam Astrę a na 'B' dam Hotbirda to Hotbird chodzi ok na astrze jest sygnał b. dobry ale nie znajduje żadnych kanałow i pisze abym sprawdził kable itp

 

???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...