Skocz do zawartości

Sagem ESI-88


Xenomorph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę rozwiązać umowę na podstawie tego że nie mogę nagrywać VOD ??? W regulaminie nie ma wzmianki że nie można nagrywać kanałów z pakietu VOD ....Proszę kogoś mądrego żeby się wypowiedział ! (najlepiej dziabolek7 ;) )

 

Nie, nie możesz na tej podstawie rozwiązać umowy z CP i przestań cwaniakować :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie potraficie nagrywać z vod? Wchodzisz w Epg szukasz filmu i zaznaczasz go przyciskiem nagrywania,wlasnie nagrywa mi film.Podziekowania prosze pisać nie krępować się.Pozdrawiam.

 

To ci nic nie da. Nagranego filmu i tak nie odtworzysz.

 

Co do initu to zawsze lepiej poczekać nawet z 3 minuty a dekoder się włączy. U mnie najdłuższy init trwał około 2 minut. Gdy się włączy możliwy jest komunikat o braku sygnału na każdym kanale, wtedy wyłączam dekoder a następnie go usypiam na minimum minutę. Po obudzeniu wszystko gra jak należy. Może zabieg czasochłonny ale ratuje przed wyciąganiem wtyczki i nagłą "śmiercią" dekodera, która może kiedyś zakończyć się zepsuciem jakiegoś elementu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę rozwiązać umowę na podstawie tego że nie mogę nagrywać VOD ??? W regulaminie nie ma wzmianki że nie można nagrywać kanałów z pakietu VOD ....Proszę kogoś mądrego żeby się wypowiedział ! (najlepiej dziabolek7 ;) )

 

Nie, nie możesz na tej podstawie rozwiązać umowy z CP i przestań cwaniakować :roll:

hehe, ja Cię kolego rozumiem, że chcesz jak najszybciej wymiksować sie z tego syfu ale niestety nie tym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu jest cały ESI-88 który nie schodzi z pierwszych stron forum od miesięcy. Po co wzięliście ten [beep]??? HD5000 ma zdecydowanie mniej wad, mimo tego, że sam jest bardzo niedoskonały. Po to czytacie satkurier żeby wiedzieć min. że ESI-88 nie powinno się dotykać nawet kijem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę rozwiązać umowę na podstawie tego że nie mogę nagrywać VOD ??? W regulaminie nie ma wzmianki że nie można nagrywać kanałów z pakietu VOD ....Proszę kogoś mądrego żeby się wypowiedział ! (najlepiej dziabolek7 ;) )

 

Nie, nie możesz na tej podstawie rozwiązać umowy z CP i przestań cwaniakować :roll:

 

 

Ja po prostu dziwię się że CP robi takie coś swoim klientom, czekam wobec tego aż usuną jakiś program :(

 

Mogę rozwiązać umowę na podstawie tego że nie mogę nagrywać VOD ??? W regulaminie nie ma wzmianki że nie można nagrywać kanałów z pakietu VOD ....Proszę kogoś mądrego żeby się wypowiedział ! (najlepiej dziabolek7 ;) )

 

Nie, nie możesz na tej podstawie rozwiązać umowy z CP i przestań cwaniakować :roll:

hehe, ja Cię kolego rozumiem, że chcesz jak najszybciej wymiksować sie z tego syfu ale niestety nie tym razem.

 

 

dziabolek7 dziękuje za zrozumienie :)

 

Bez sensu jest cały ESI-88 który nie schodzi z pierwszych stron forum od miesięcy. Po co wzięliście ten [beep]??? HD5000 ma zdecydowanie mniej wad, mimo tego, że sam jest bardzo niedoskonały. Po to czytacie satkurier żeby wiedzieć min. że ESI-88 nie powinno się dotykać nawet kijem.

 

Polak mądry po szkodzie ....Tobie pisze się dobrze bo masz nie zawodny dekoder N :) ( one są chyba bez awaryjne z tego co czytam)

 

 

ps.

 

Właśnie znalazłem kolejnego buga w sofcie, ustawiłem do nagrywania film na TVN, wracam do domu, włączam laptopa, patrzę a dekoder wyłączony (czyli ok), po chwili wskoczyło REC, czyli też okey bo ustawiłem żeby nagrał się film, film skończył się nagrywać, REC z wyświetlacza zniknęło i powinna wyświetlić się godzina a tak się nie stało, dekoder się co prawda uśpił ale na wyświetlaczu został napis : 16 Kanał dla abonentów czy jakoś tak, pomogło dopiero wyłączenie z prądu i włączenie ponownie.

 

Ciekawe co będzie dalej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z pozostającym napisem kanału 16 potwierdziło już kilka osób. Mi też się to zdarzyło po wyłączeniu dekodera nawet teraz po nocy widzę że piszę:16 Dla Abonamentów, na razie mi to nie przeszkadza żebym odłączał dekoder z zasilania, niemniej jednak programiści z CP zamiast eliminować wady to dodają nowe.

Jest to śmieszne że największy operator satelitarny serwuje chyba najgorsze dekodery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie potraficie nagrywać z vod? Wchodzisz w Epg szukasz filmu i zaznaczasz go przyciskiem nagrywania,wlasnie nagrywa mi film.Podziekowania prosze pisać nie krępować się.Pozdrawiam.

 

Zamiast podziękowań - wyrazy współczucia :cry:

 

 

Nic z tego ja wczoraj byłem pierwszy, który na to wpadł i z euforią to tu ogłosił, ale równie szybka ten wpis usunąłem bo tego co się niby nagra nie idzie odtworzyć :cry:

 

Cóż próbować można i trzeba bo może programiści może jakąś dziurę zostawili.

 

 

 

U mnie tak samo,jak wyłączysz i od razu włączysz to włącza się w ułamku sekundy, ale jak wyłączysz dekoder na godzinę a potem go włączysz to znowu będziesz czekał minute :)

 

CP schodzi na psy, myślałem że nowy soft będzie lepszy, dziś rano włączam dekoder no i co ??? I INIT !!! Pomogło wyłączenie i włączenie zasilania.

 

U mnie po całej nocy odpalił w 5 sekund :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ,że dodano możliwość zmiany miejsc kanałów na listach ulubionych. Ale dekoder ma inne niedoróbki - na kanale 310 listy CP jest Polskie Radio. Nie można dostać się tutaj do innych rozgłośni Polskiego Radia - możliwy jest odbiór wyłącznie Jedynki. W dekoderach Echostar DSB 616 oraz Samsung S305, które miałem wcześniej była taka możliwość. Ewidentna niedoróbka, a dekoder podobno nowoczesny. Może przy następnej zmianie softu zostanie usunięta. A może ktoś wie jak to zrobić? Brak jest dostępu do ścieżek dźwiękowych Polskiego Radia na tym kanale. Poza tym, po wprowadzeniu w stan głebokiego uśpienia zegar nie chodzi, minuty stoją w miejscu (przedtem odliczał czas od 0:00) - wyprowadzenie go ze stanu uśpienie jest niemożliwe przynajmniej u mnie - pomaga tylko wyjęcie wtyczki z gniazdka. Jedno co dobre - nie zawiesza się w czasie pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprocz tego, ze czasem w trybie czuwania pojawia sie na wyswietlaczu "16 dla abonentow" zamiast godziny to jeszcze w czasie odtwarzania nagranego materialu nie moge wylaczyc go przez wcisniecie przycisku X(exit) na pilocie, tylko musze wejsc na liste nagran (DVR) i dopiero stamtad moge powrocic do ogladania kanalow sat. Tez tak macie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie potraficie nagrywać z vod? Wchodzisz w Epg szukasz filmu i zaznaczasz go przyciskiem nagrywania,wlasnie nagrywa mi film.Podziekowania prosze pisać nie krępować się.Pozdrawiam.

 

Zamiast podziękowań - wyrazy współczucia :cry:

 

 

Masz rację luka jakaś jest ale mimo to że tuner nagrywa to na tym się kończy bo nagrań nie ma na dysku.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pupa blada, przed chwilą włączyłem dekoder po nocy, i znowu INIT a po dwóch minutach dekoder się włączył i brak sygnału, wyłączyłem go pilotem i włączyłem no ale dalej to samo, znowu musiałem wstać i wyłączyć go z prądu a potem znów włączyć.

 

Może mam to nagrać na kamerze i wysłać do CP wraz z rezygnacją???

Pomóżcie mi proszę, dziś już niewiele brakowało żebym ROZPIE....ł ten dekoder o ściane :evil: , napisałem reklamację do CP w tej sprawie , zapytałem się kiedy poprawią stabilność softu, odpisali :

 

Szanowny Panie

 

Uprzejme informuję, że wymienione przez Pana problemy zostaną poprawione w najbliższej wersji oprogramowania. Obecnie nie jest znana data wprowadzenia nowej wersji oprogramowania.

 

 

a jak napisałem że w związku z tym chcę rozwiązać umowę bo nie jestem w stanie użytkować dekodera to odpisali :

 

Szanowny Panie

 

Uprzejmie informuję, że podpisana przez Pana w dniu 30 marca 2011 r. Umowa została zawarta na czas określony 29 miesięcy, tj. do dnia 30 sierpnia 2013 r. Przed upływem ww. terminu jej rozwiązanie jest możliwe, niemniej wiąże się to z koniecznością uregulowania należności za świadczone usługi do dnia rozwiązania Umowy oraz koniecznością zwrotu ulgi (1369,05 zł) przyznanej Panu przy podpisaniu Umowy, pomniejszonej proporcjonalnie o wartość za okres od dnia zawarcia Umowy do jej rozwiązania. Ponadto informuję, że rozwiązanie Umowy, podpisane przez Klienta i zawierające dane umożliwiające jego identyfikację oraz przyczynę rozwiązana, należy wysłać, najlepiej listem poleconym, na adres:

Cyfrowy Polsat S.A.

ul. Łubinowa 4 A

03-878 Warszawa

 

I naprawdę jak się wkurzę to przestanę im płacić i kupię albo N albo TNK, dość ma CP, dekoder mimo że znów wymieniłem to dalej robi te same błędy, płakać się chce , a CP śmieje mi się prosto w twarz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z pozostającym napisem kanału 16 potwierdziło już kilka osób. Mi też się to zdarzyło po wyłączeniu dekodera nawet teraz po nocy widzę że piszę:16 Dla Abonamentów, na razie mi to nie przeszkadza żebym odłączał dekoder z zasilania, niemniej jednak programiści z CP zamiast eliminować wady to dodają nowe.

Jest to śmieszne że największy operator satelitarny serwuje chyba najgorsze dekodery.

 

U mnie to samo. Cały czas zamiast godziny wyświetla mi kanał 16 Dla Abonent. Ręce opadają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...