Skocz do zawartości

Sagem ESI-88


Xenomorph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Masz rację wolałem nagrać film a póżniej oglądnąć go kiedy tylko chcę nie koniecznie podczas emsji.

Zauwarzył ktoś z was że jedynymi rzezczami które się nagrywają prawidłowo tzw.(początek to nie reklamy a początek filmu)żadnego programu ja nie mam nagranego na czas,zawsze mam na początku reklamę.Jak u was to wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo i caly VOD stracil na jakiejkolwiek atrakcyjności

Masz rację wolałem nagrać film a póżniej oglądnąć go kiedy tylko chcę nie koniecznie podczas emsji.

Zauwarzył ktoś z was że jedynymi rzezczami które się nagrywają prawidłowo tzw.(początek to nie reklamy a początek filmu)żadnego programu ja nie mam nagranego na czas,zawsze mam na początku reklamę.Jak u was to wygląda?

 

Pozostaje Wam ( użytkownikom tych tunerów ) odkurzyć poczciwe magnetowidy , z nimi nie ma problemów .

A tak miało być cudnie - ech te cacka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie będę marudził i napiszę że jestem zadowolony ze zmian.

- przekładanie kanałów na ulubionych +

- działający głęboki stand-by +

- ostrzeżenie o utraceniu bufora przed przełączeniem z pauzy +

- miejmy nadzieję że jest stabilniejszy, ale o tym dowiemy się za parę dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam że nie raz po wyłączeniu dekodera zostaję nazwa oglądanego wcześniej kanału zamiast godziny. Kanały z listy głównej można usuwać z menu ulubionych.

Zmiana na minus to VOD. Z nagranymi materiałami i tak nic nie zrobimy więc po co blokować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Init potrafi widnieć nawet przez 2 minuty ale dekoder powinien się włączyć po tym czasie. Miałem podobnie jeszcze na starym oprogramowaniu. Na nowym się jeszcze to nie zdarzyło. Poczytajcie kilka postów wstecz co pisałem na ten temat i zabieg z wtyczką nie był konieczny. Może i u was zadziała.

 

Tomasz666, ktoś wcześniej pisał że jest dźwięk DD na kanałach TVNu.

 

fezuj, nagrać może nagra ale chyba tego nie odtworzysz i wyskoczy podobny lub taki sam komunikat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Potrzebuje waszej pomocy,mąż nie powiedział mi wczoraj ze przy następnym uruchomieniu dekoder będzie pobierał nowe oprogramowanie włączyłam go rano a on jak zawsze świruje więc odczekałam chwile i go wyłączyłam z wtyczki i teraz jakoś dziwnie się zachowuje i chyba nie pobiera tej aktualizacji pokazuje jakies procenty ale nie idą one do 100%co jakis czas się wyłącza i za chwile się włącza póżniej coś pokazuje Er05 i tak robi i robi,czy on pobierze ten nowy soft czy raczej nie i co ja mam teraz zrobić??????????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja super by było gdyby ją pobrał bo mi mąz łeb urwie,hehe

Ale to ze pokazuje to Er05 to normalne,tak ma byc???i ze się wyłacza???

 

A swoja drogą to chyba jeden z najgorszych dekoderów jakie mam a mam 3,tyle że tamte to takie zwykłe ale smigaja bez zarzutów nic się nie dziej z tym mamy ciągle problem,wkurza mnie to.Nie mieszkam w Polsce więc byłby problem z wymianą a jego jakoś specjalnie nie jestem pewna jakby mi siadł we wrzesniu to do grudnia jestem bez telewizj,zastanawiam się nad rezygnacją z CP i przejście do N,moja córcia była fanką cbebies którego już niema a w n jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się pokazuje Er05, to musisz wznowić pobieranie od początku. Może się za którymś razem załaduje. Jeżeli tego nie zrobi, to trzeba będzie udać sie z dekoderem do APSu. Być może ma jakąś wadę, a być może masz trochę za słaby sygnał z anteny. W APSie powinien się zaktualizować, albo ci go wymienią na nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie widze ze nici z tego bo on nic nie robi tylko tak w kółko zanim go wyłączyłam to pokazywał kanał 1 i odliczał procenty teraz tylko zero przeskakuje na jakies rózne procenty,później własnie to ER05 i się wyłącza i nic się nie dzieje,świetnie w polsce ędę dopiero pod koniec lipca i do tego czasu bedę bez telewizji bo oni wprowadzili aktualizacje,normalnie smiechu warte niech nie myslą że im za ten czas zapłacę bo się zdziwią.............alem jestem zła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No niezle, ladna niespodzianke na dzien dziecka zrobili technicy CP, zamiast z dziecmi ogladac bajki czy isc na lody to bedziecie musieli latac po miescie aby wymienic dekoder. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie widze ze nici z tego bo on nic nie robi tylko tak w kółko zanim go wyłączyłam to pokazywał kanał 1 i odliczał procenty teraz tylko zero przeskakuje na jakies rózne procenty,później własnie to ER05 i się wyłącza i nic się nie dzieje,świetnie w polsce ędę dopiero pod koniec lipca i do tego czasu bedę bez telewizji bo oni wprowadzili aktualizacje,normalnie smiechu warte niech nie myslą że im za ten czas zapłacę bo się zdziwią.............alem jestem zła

No ciekawe czy nie zapłacisz,to jest twoja wina że tak się dzieje nie trzeba było wyłanczać tunera gdy ten pobierał oprogramowanie,ja wczoraj samodzielnie zrobiłem aktualizację bo dziś rano pewnie miałbym taki sam efekt tego że jestem w pracy a żona w domu,uważam że kobiety nie nadają się do rzeczy tego typu teraz będziesz miała pupe czerwoną,chyba że zadzwonisz do polsatu i jakiś inteligentny konsultant ( może będziesz miała szczęście ) coś poradzi na ten błąd aktualizacji oprogramowania. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...