Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach C+)-czy można wypowiedzieć umowę?


t_gal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

moim zdaniem uznają wam te wypowiedzenia ale po koniec grudnia jak już będzie po boom'ie świątecznym, teraz grają na czas a romantica zniknie w styczniu i wtedy będą musieli już od razu przyjmować wypowiedzenia ;) na wiosnę z powodu nc+ też będą wypowiedzenia - oni chcą to rozciągnąć w czasie żeby w jednym momencie im "kupa ludzi nie odpłynęła"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytałem o koncesję dla Romanticy i otrzymałem taką odpowiedź:

Szanowna Pani,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że Pani wniosek został przyjęty jako zgłoszenie reklamacyjne. Odpowiedź zostanie udzielona w terminie regulaminowym.

 

W przypadku pojawienia się pytań, proszę o kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem pisemną odpowiedź na wysłane wypowiedzenie. Wypowiedzenie było napisane zgodnie z formułą zamieszczoną wcześniej.

W odpowiedzi piszą że moje wypowiedzenie zostało przyjęte i umowa się zakończy ale dopiero po upływie okresu minimalnego. (jeszcze tylko kilka miesięcy mi zostało).

Niżej wyjaśnienie że kanały Club TV i CBS Drama nadają na takiej samej koncesji i jest to tylko rebranding więc tamten art regulaminu nie ma zastosowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli nie UWZGLEDNILI ci wypowiedzenia , umowa po prostu zakonczy Ci sie wtedy do kiedy ja masz zawarta czyli np do konca marca 2013 i juz ,

 

ja mam umowe do konca lipca 2013 i tez mi tak odpisali , czyli nic w sumie nie odpisali bo to ze moge zrezygnowac z cyfry miesiac przed koncem okresu minimalnego to ja wiem , wiec nie pozwola bezkarnie zakonczyc wczesniej umowy i bata nie ma na to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tylko pokazuje jak Cyfra ma głęboko w D. swoich klientów i CAŁY regulamin.

a najsmutniejsze że niewiele można z tym zrobić bo nie ma na nich bata ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co mnie interesuje reszta ?

moim dostawcą tv satelitarnej jest CYFRA + i o niej się wypowiadam.

zresztą ktoś twierdził że jego wypowiedzenie w CP zostało przyjęte.

 

widzę zresztą że część ludzi ma radochę, że operator w kulki sobie leci i nie czają że łamią regulamin i absolutnie to WSTYD walczyć o swoje.

no ale przecież...jak plują to przecież deszcz pada, nieprawdaż... ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając ten wątek mam wrażenie, że piszą tu ludzie od C+ i innych wynajętych tylko po to aby

dać wrażenie dla tłumu, że lepiej nic nie robić bo i tak.

Co ma prawo i regulamin do pisania na forum przez jak wspomniałem albo wynajętych

albo lebiegi które nie potrafią odnaleźć się w życiu.

Osobiście miałem nie jedną taką sytuacje i kilka spraw sądowych wszystkie wygrane.

Jeżeli zawieram umowę po to aby oglądać kanały romantyczne, a w regulaminie jest punkt,

który pozwala zrezygnować z usług w przypadku wyłączenia tych kanałów

to chyba jasnym jest że mam do tego prawo więc nie wiem co to by musiał być

za sąd który nie stanął by po mojej stronie tylko skorumpowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem pisemną odpowiedź na wysłane wypowiedzenie. Wypowiedzenie było napisane zgodnie z formułą zamieszczoną wcześniej.

W odpowiedzi piszą że moje wypowiedzenie zostało przyjęte i umowa się zakończy ale dopiero po upływie okresu minimalnego. (jeszcze tylko kilka miesięcy mi zostało).

Niżej wyjaśnienie że kanały Club TV i CBS Drama nadają na takiej samej koncesji i jest to tylko rebranding więc tamten art regulaminu nie ma zastosowania.

 

 

Powiem tak... linia CP i C+ jest jasna i operatorzy są w swych poglądach konsekwentni... Czy mają słuszność biorąc pod uwagę regulamin trudno jednoznacznie stwierdzić, w tej sytuacji klient jest na straconej pozycji chyba że jego determinacja pozwala na poszukiwanie swych racji w UOKik lub w Sądzie ....

 

Wątek ten jest klasycznym przykladem który wskazuje jak krzycząca mniejszość twierdząca, że ma racje i zmieni świat głośno krzyczy zaklina rzeczywistość i robi zament wśród mniej zorientowanych abonentów.... Osoby które zdecydowały się wysłac wypowiedzenia cieszyć się powinny, że nie są zobowiazane do zaplaty kary umownej na skutek zewania umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pieniacka natura jest we krwi większości osób które są świądome, że wypowiedzenie ma wpływ na stan ich portfela, gdyż dzięki temu znajdują sie przez jakiś czas w okresie promocyjnym przy ewentualnym przedłużeniu umowy....tak więc owa pieniacka natura drzemie w każdym świadomym konsumencie.... Natomiast natury tej nie można eskalować w męcie gdy nie ma na to oczywistych argumentów a w przypadku Club i CBS sytuacja nie jest klarowna a interpretacja platformy ma pewne argumenty prawne... - Dla nieprzekonanych jeśli jednego dnia TVN i Polsat zmienił by nazwę i zamieniły by się ramówkami to niestanowiło by to podstaw do zerwania umowy gdyż wpisywałoby sie takie działanie w definicje "odświeżonego wizerunku" kanału telewizyjnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wojtek509 , rozszerzyłeś tylko moje dwa wcześniejsze zdania .

Ja również jestem , od zawsze w okresie promocyjnym ( negocjuję nowe warunki od wysłania wypowiedzenia i akcji "powrót" przed końcem aktualnego okresu promocyjnego). Nigdy nie wykorzystywałem np."zmiany w ofercie....." .Prawie zawsze dostawałem to co chciałem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w twym odczuciu sytuacja jest klarowna to swej racji domagać sie będziesz musiał w sądzie .... zachęcam do zapoznania sie z definicja obcojęzycznego słowa: "rebranding" ... jeśli twoim zdaniem sytuacja jest jednoznaczna i klarowna to zazdroszczę bezkopromisowosci... jednak wypowiedzenie wydaje się być krokiem nierozważnym, gdyż w opinii operatora CBS Drama to odnowiona wersja Club tak więc sytuacja jest analogiczna jak w opisanym wyżej wirtualnym przypadku TVN i Polsat....

 

A co do stwierdzenia że CBS głosi że to "nowy kanał" .... a gdyby tak Calan + wymyślił by nowa kampanię reklamową i chciałby odświeżyć markę nazywając się canal A ... to jak myślisz jaka kampania medialna wzbudzi większe zainteresowanie? ta mówiąca o rebrandingu czy też ta w której produkt prezentowany będzie jako "nowy kanał" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A co do stwierdzenia że CBS głosi że to "nowy kanał" .... a gdyby tak Calan + wymyślił by nowa kampanię reklamową i chciałby odświeżyć markę nazywając się canal A ... to jak myślisz jaka kampania medialna wzbudzi większe zainteresowanie? ta mówiąca o rebrandingu czy też ta w której produkt prezentowany będzie jako "nowy kanał" ?

 

ale o czym Ty piszesz... ?

kanały które niby są tym samym- diametralnie różnią się ramówką i tematyką (!) więc gdzie tu rebranding ?

mają inną licencję (!) więc jak można to nazwać inaczej niż NOWYM kanałem ?

argumenty Cyfry są o kant D.rozbić, ale jak widać swoich popleczników znajdą wszędzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jedną kwestię chciałbym wyjaśnić...

może adwokaci z Cyfry odpowiedzą ?

jak to jest możliwe że kanał ZONE R. ciągle świeci w naszych telewizorach ?

wszędzie można znaleźć informacje, że kanał już zaprzestał nadawania i w ogóle nie istnieje ich strona.... występuje automatyczne przekierowanie na ... CBS Drama.

no to jak to tak... Club Tv przeobraża się w CBS Drama... a Zone R. żyje swoim życiem ? ;]]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...