Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach C+)-czy można wypowiedzieć umowę?


t_gal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że CBS Reality, CBS Drama, CBS Action są to kanały telewizyjne, które pojawiły się 3 grudnia 2012. Stacje te są efektem współpracy nadawcy kanałów Chello Zone (dotychczasowego nadawcy kanałów m.in. Zone Reality, Club TV, Zone Romantica) oraz CBS Studios International. Na mocy tego porozumienia nastąpiło wzbogacenie dotychczasowej oferty Chello Zone o ofertę programową z biblioteki medialnej stacji CBS.

 

Program Zone Romantica pozostaje w CYFRZE+, pokazując te same treści co dotychczas.

 

W związku z powyższym, brak jest podstaw do rozwiązania Umowy o Abonament.

 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

 

Łączę wyrazy szacunku,

 

Zone Romantica został zastąpiony przez CBS Action.

Nie zmienili nawet na stronie Cyfry, i dalej twierdzą że mają Zone Romantica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdziwienie dlatego że jakim prawem wypowiedzenie z paragrafu 7 traktują jako wypowiedzenie na koniec umowy.

Napisałem im abysie pilnie telefonicznie odezwali w tej sprawie, nie mam zamiaru płacić jeszcze za telefon do nich

 

Bierzemy Regulamin, pismo które do nich wysłałeś, jakiś link z forum dot profili kanałów i wysylamy do UOiKK z komentarzem że Nadawca nie respektuje zapisów regulaminu który sam stworzył i zaakceptował.

Myślę że to jest jedynie skuteczny sposób na operatora. Oczywiscie mozemy w DW dać pana prezesa z NC+ :D

 

ze strony UOiKK

"...Zgodnie z obowiązującym prawem, Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów podejmuje działania w przypadku naruszenia zbiorowych interesów konsumentów..." http://www.uokik.gov.pl/zbiorowe_intere ... mentow.php

a tutaj mamy właśnie z tym do czynienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co mnie interesuje licencja ?

ARTYKUŁ 7. mówi o czymś innym i ja chce skorzystać z tego zapisu.

 

jak zmienią kanał np. eurosport na Disco Polo TV i będzie to ta sama licencja to też nie będę mógł wypowiedzieć umowy ?!

co to za brednie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale uparci jesteście. Była już przytaczana opinia kogoś z UOiKK, że urząd sugeruje się licencją. Licencja jest ta sama, co też już ktoś na forum sprawdził, więc Cyfra odrzuca wszystkie wypowiedzenia z tego tytułu.

Czy UOiKK ustosonkowywał sie do zmian z 3.12.2012 :read: - NIE więc prosze nie gadac głupot, na kolanach przed operaterm dla niektórych to najwygodniejsza pozycja..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie maila wklejonego chyba przez @Miśka, gdzie Cyfra zaznacza, że nastąpiło wzbogacenie treści, więc powinniście się cieszyć, że teraz na tym kanale jest więcej kontentu niż do tej pory.

 

I nie chodzi tu o klękanie przed operatorem. 99% tu piszących chce przy tej okazji wytargować coś więcej, a nie zrezygnować. Trochę samokrytyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

]Ale 1% chce zrezygnować - i właśnie dla tego 1% jest zapis w regulaminie.

 

A operator zawsze zaznacza ze jego oferta jest coraz bogatsza... ot taki bełkot marketingowy.

Jeśli dostane negatywna odpowiedź na moje pismo (nie email) od razu kieruję sprawę do UOiKK bo regulamin obowiązuje OBYDWIE STRONY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A nie możecie po prostu wysłać tych maili do UOKiK z zapytaniem o tą konkretną sprawę ??? Straszycie tym urzędem od kilku stron, to po prostu to zróbcie i już :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i tak zrobimy. spokojna Twoja głowa :) ja tylko czekam na potwierdzenie na piśmie odmowy mojego wypowiedzenia (skoro ja w takiej formie wysłałem), bo pisanie bzdetów w mailach to oni mogą sobie wysyłać ile chcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja w ogóle nie wiem po co ta dyskusja się toczy. Kto ma ochotę niech sobie pisze wypowiedzenia, niech się kłóci z cyfra, może sobie nawet do sądu iść - jak ma czas i nerwy, żeby tylko wyłuskać 4 zł mniej miesięcznie - jego sprawa. Wolny kraj mamy... Tylko ludzie w nim mieszkający jacyś dziwni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam,że żadnych odmów nie będzie...

Oto jaką odpowiedź otrzymałem w dniu dzisiejszym:

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że przesłany przez Pana wniosek został zarejestrowany 12 grudnia 2012 roku i jest w trakcie rozpatrywania.

 

Odpowiedź zostanie udzielona w ciągu 30 dni od daty zarejestrowania pisma.

 

Bardzo proszę o cierpliwość.

 

W przypadku pojawienia się pytań, proszę o kontakt.

 

Łączę wyrazy szacunku,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja w ogóle nie wiem po co ta dyskusja się toczy. Kto ma ochotę niech sobie pisze wypowiedzenia, niech się kłóci z cyfra, może sobie nawet do sądu iść - jak ma czas i nerwy, żeby tylko wyłuskać 4 zł mniej miesięcznie - jego sprawa. Wolny kraj mamy... Tylko ludzie w nim mieszkający jacyś dziwni...

 

dziwni ludzie? ciekawe bo to operator często mydli oczy i nabija w butelkę...

4zł powiadasz... gdzie proponują ludziom pakiety po 100-115zł, a można je docelowo dostać za 62zł...

 

sami przyzwyczaili ludzi do 'kręcenia' skoro nie potrafią zaproponować przejrzystych warunków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwni ludzie?
to może faktycznie złe określenie - śmieszni ludzie - to bardziej trafne

 

4zł powiadasz... gdzie proponują ludziom pakiety po 100-115zł, a można je docelowo dostać za 62zł...

Wolny rynek wiesz co to jest? Jak Ci nie odpowiada pakiet za 100-115 zł to go nie bierz, a nie później wyszukujesz kruczków w umowie, żeby tylko mieć możliwość jej wypowiedzenia bo ktoś dostał lepszą ofertę. Zawiść to się nazywa i jest bardzo negatywną cechą.

Nie będę się więcej wypowiadał w tym temacie, bo po prostu nie warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sępy? Śmieszni ludzie?

Ale złość w was.

 

Jaki problem że ktoś chce zjechać z ceny 10-20 PLN?

 

Najwięcej mają do powiedzenia w tym temacie ci którzy nie wypowiadają.

 

Operator na wiosnę podwyższył ceny a teraz na zimę abonent może starać się obniżyć cenę. Nie ma tu żadnego kombinowania ale jest korzystanie z zapisu umowy.

A czy C+ zaoferuje coś wypowiadającym to nie wiadomo ale jeśli nie to nikt pretensji nie będzie miał.

 

----------------------

 

Wczoraj mówili że jeszcze nic nie ma a dzisiaj jednak:

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że wniosek z pismem o rozwiązanie Umowy został zarejestrowany na kontrakcie 11 grudnia 2012 roku oraz przekazany do odpowiedniego działu.

 

Proszę o cierpliwość.

 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

 

Z poważaniem,

 

Dział Relacji z Abonentami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolny rynek wiesz co to jest? Jak Ci nie odpowiada pakiet za 100-115 zł to go nie bierz, a nie później wyszukujesz kruczków w umowie, żeby tylko mieć możliwość jej wypowiedzenia bo ktoś dostał lepszą ofertę. Zawiść to się nazywa i jest bardzo negatywną cechą.

Nie będę się więcej wypowiadał w tym temacie, bo po prostu nie warto

 

jakie kruczki ? wyłączają kanał który mam zagwarantowany to wypowiadam umowę. sami zbudowali taki regulamin, więc obowiązuje dwie strony nieprawdaż? ;]

 

jak po zakończeniu umowy zaproponują Ci jakąś kwotę na nowych warunkach to nie waż się negocjować! bo to wolny rynek i jak Ci się nie podoba to nie bierz.

przecież walka o niższy abonament to tylko dla 'śmiesznych' ludzi.

ave

 

btw: u mnie twierdzą że po tygodniu wypowiedzenie nie dotarło. w razie co wyślę skan poleconego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mervel

Spoko. Jutro a najdalej pojutrze powinieneś mieć zarejestrowane.

 

Było ale specjalnie dla @m.sta

 

CBS-Branded Channels Will Be Created From Chello Zone’s Existing Entertainment Channels Reaching Across 83 Territories, Including Europe, the Middle East and Africa

 

LONDON – Chellomedia and CBS Studios International announced today a new agreement to create CBS-branded channels from Chello Zone’s existing bouquet of channels in 83 territories across Europe, the Middle East and Africa. This new partnership expands on a successful U.K. venture for CBS-branded channels that the companies launched in November 2009.

 

Similar to the U.K. venture, channels from Chellomedia’s international broadcaster division, Chello Zone, will be rebranded and reprogrammed as CBS Reality, CBS Drama and CBS Action. Each of these channels has a unique single- or multi-territory footprint, with a collective reach of 43 million subscribers throughout 83 territories.

 

The new CBS Chello Zone channels will be programmed with world-famous titles and hit franchises from CBS’s vast television library – the largest in the world, with more than 70,000 hours of content including “48 Hours,” “Judge Judy,” “Dynasty,” “Star Trek,” “Touched By an Angel” and “America’s Next Top Model.” In addition to drawing from CBS’s library for drama, reality and long-form content, the channels will also continue to acquire programming from third-party suppliers.

 

CBS will receive a 30% stake in the channels, contributing its programming and globally recognized trademark which was just named Brand of the Year among broadcast networks in a U.S. Harris Poll. The channels will continue to be operated by Chello Zone, with a new board being formed with representatives from CBS and Chello Zone to guide strategy and direction.

 

Chellomedia President Niall Curran said: “Chellomedia continues to be highly focused on building and growing the portfolio of TV channels internationally; it is very much part of our strategy to work with the best brands in entertainment; we are delighted with the partnership we have built with CBS, and we are committed to delivering growth, subscribers and performance for this partnership.”

 

CBS Studios International President Armando Nuñez said: “This is another terrific international business opportunity using CBS’s wealth of content and globally recognized brand for equity in an exciting growth venture. It opens yet another new international distribution outlet for our vast programming library, provides another way to monetize our content and complements our strong ongoing licensing of programming around the world. The team at Chello have been outstanding partners, matching their considerable channel expertise with our world-class content. We look forward to this new and bigger chapter of a great partnership.”

 

Dermot Shortt, Chief Executive Officer of Chello Zone, commented: “The upcoming launch of our new CBS Chello Zone channels is a move which will excite all our partners and audiences. It marks a great new step in our partnership with CBS Studios International, and begins a new era for both companies in the region. The U.K. channels have grown impressively, and we look forward to emulating that success across EMEA, bringing the iconic CBS program library to our millions of dedicated viewers.”

 

The CBS Chello Zone channels in the U.K. have grown impressively since the rebranding in 2009. Viewership for the CBS-branded channels has increased by more than 130%. (Source: November 2009 vs. June 2012 consolidated, BARB.)

 

CBS international channel ventures in the U.K., India, Australia and the new 83 territories now reach a combined 105 million households.

 

This new venture is subject to customary conditions, including regulatory and other approvals.

 

http://www.cbscorporation.com/news-article.php?id=894

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA OFICJALNE STANOWISKO CYFRY PLUS

 

Nie można wypowiedzieć umowy.

Moje wypowiedzenie na początku było w toku czyli standard 30 dni na rozpatrzenie.

Niedawno telefon i informacja że CBS Drama to ta sama licencja i ten sam profil kanału.

Ja mówię że wg. OfCOM sa dwie różne.

Oni się opierają na informacjach odebranych od nadawcy.

Wg. nich nie jest to zastąpienie kanału kanałem bo jest to ten sam kanał ta sama tematyka tylko inna nazwa

 

Wszyscy co macie wypowiedzenia w trakcie realizacji dostaniecie takie info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...