Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie  widzę ale skoro zabierają dostęp do ipla mix to im później tym lepiej nie zmienia to jednak faktu że być może  całkiem rozsądną opcją będzie rezygnacja z eleven i polsat sport premium przez sat c+ i wykupienie pakietu sportowego w polsat box go jakość trochę gorsza ale w tej cenie będą mecze LM w 4k do tego cały pakiet eleven i wszystkie kanały sportowe polsatu( choć niewiele tam jest), no i oczywiście c+sport przez sat. 

Trzeba się rejestrować od nowa czy można jakoś migrować z ipli?

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
8 minut temu, _Artek_ napisał:

Właśnie  widzę ale skoro zabierają dostęp do ipla mix to im później tym lepiej nie zmienia to jednak faktu że być może  całkiem rozsądną opcją będzie rezygnacja z eleven i polsat sport premium przez sat c+ i wykupienie pakietu sportowego w polsat box go jakość trochę gorsza ale w tej cenie będą mecze LM w 4k do tego cały pakiet eleven i wszystkie kanały sportowe polsatu( choć niewiele tam jest), no i oczywiście c+sport przez sat. 

Trzeba się rejestrować od nowa czy można jakoś migrować z ipli?

Logujesz się danymi z Ipla, z tym, że po zalogowaniu do PB GO nie ma powrotu do ipli. W tym sportowym pakiecie oprócz PSP, Eleven, sportowych kanałów Polsatu są jeszcze Eurosporty czy CANAL+Sport 3 i 4. 

 

@wojtmenzakupione pakiety w ipli zachowują ważność w PB Go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Krzysiek11:) napisał:

wojtmenzakupione pakiety w ipli zachowują ważność w PB Go.

Czyli interes życia :) podobnie mam z Playerem gdzie 10 zł mam dalej dostęp do aplikacje bez reklam (obecn cena 15 zł) 

 

To co za 10 zł dostęp do Polsatów sport, Polsat Sport premium i Eleven, aż się wierzyć nie chce :)

Edytowane przez wojtmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Krzysiek11:) napisał:

Logujesz się danymi z Ipla, z tym, że po zalogowaniu do PB GO nie ma powrotu do ipli. W tym sportowym pakiecie oprócz PSP, Eleven, sportowych kanałów Polsatu są jeszcze Eurosporty czy CANAL+Sport 3 i 4. 

 

@wojtmenzakupione pakiety w ipli zachowują ważność w PB Go.


Akurat tu będę miał duble ale muszę przyznać że pakiet sportowy całkiem atrakcyjny.  

Przypominam że w pierwszym sezonie LM polsat "krzyczał" 40zł za jeden mecz. 

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
20 minut temu, wojtmen napisał:

Czyli interes życia :) podobnie mam z Playerem gdzie 10 zł mam dalej dostęp do aplikacje bez reklam (obecn cena 15 zł) 

 

To co za 10 zł dostęp do Polsatów sport, Polsat Sport premium i Eleven, aż się wierzyć nie chce :)

Nie. W Ipli to jest rozłożone na 3 pakiety za łączną kwotę 75 zł. Tutaj masz za 40 zł, więc jest prawie 2 razy taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subskrypcja odnawiana włączona przez kartę :) 10 zł pobrało i za miesiąc kolejne automatyczne przedłużenie. 

2 minuty temu, Wodnik Szuwarek napisał:

Nie. W Ipli to jest rozłożone na 3 pakiety za łączną kwotę 75 zł. Tutaj masz za 40 zł, więc jest prawie 2 razy taniej.

No ale ja teraz włączyłem pakiet odnawiany co miesiąc 10 zł podpięta karta. Skoro uprawnienia przechodzą z ipli to i w Polsat box go będzie działał pakiet. 

Edytowane przez wojtmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

Nie. Ty masz w Ipli pakiet Sport za 20 zł, a płacisz 10 zł. Pakiet Sport z Ipli nie ma żadnego związku z pakietem Sport w nowej usłudze, poza kanałami z Ipli. O PSP i Eleven zapomnij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
3 minuty temu, wojtmen napisał:

W tej chwili mam do nich już dostęp za 10 zł. 

PSP i Eleven na Ipla jest dostępne za darmo dla wszystkich od jakichś 2 tygodni. To jest chwilowa zachęta do nowej usługi. Ipla kończy działalność za kilka dni i jak ktoś wykupi do końca sierpnia to ma jeszcze miesiąc stary pakiet w nowej usłudze. Potem będzie obowiązywał tylko nowy pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
8 minut temu, blend napisał:

Gdzie Wy macie Eleven sport w pakiecie ipla sport? 

Teraz chce wykupić ipla sport ale nie ma w rozpisce kanałów Eleven Sport i PSP. 

 

Może ktoś da linka do kupna tej ipli sport z Elevenami już za 10 zł (numer w plusie mam i nigdy jeszcze go nie aktywowałem w ipli) 

W Ipla masz PSP za 40 zł, Eleven za 15 i Sport za 20. Jak wykupisz wszystkie, to będziesz je miał w PGG, ale tylko przez miesiąc. Zresztą i tak się nie opłaca, bo to wszystko kosztuje w nowej aplikacji 40 zł.

5 minut temu, michael112 napisał:

 

Ktoś na forum pisał, że miał pakiet sport w Ipli i po zmigrowaniu do PB GO dostał PSP i Eleveny.

Mam w Ipla wykupiony Sport i Eleven. Wszystko przeniosłem do nowej usługi i mam to co wcześniej kupiłem w Ipli. Do PSP nie mam dostępu. Dopiero jak wykupię nowy pakiet PBG Sport za 40 zł, to będę miał wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sportowe się opłacają po nowemu, chyba że ktoś chce same Polsaty Sport. Ale z drugiej strony, cała reszta opłaca się po staremu, bo tam miałeś IPLA TV ze 100-kilkoma kanałami za 25zł (przy karcie Plusa), czy pakiet IPLA PREMIUM z filmowym VOD i Cinemaxami za 12 zł.

 

4 minuty temu, Wodnik Szuwarek napisał:

Jak wykupisz wszystkie, to będziesz je miał w PGG, ale tylko przez miesiąc.

 

No właśnie nie wiem, czy tylko przez miesiąc.

Edytowane przez michael112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wodnik Szuwarek jesteś chyba pracownikiem CP więc proszę... Ja pytam o iple sport za 10 zl a Ty mi jedziesz i chcesz przekonać do nowych usług. 

 

Od razu Ci mówię. Nie przekonuj bo nie kupię koniec kropka. 

 

Do innych użytkowników. Ktoś może potwierdzić czy ma obecnie w Ipla Sport za 10 zl kanały Eleven? I jak ma to w ipli sport czy podczas migracji do nowej usługi? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
4 minuty temu, michael112 napisał:

@Wodnik SzuwarekMożesz podać, gdzie konkretnie? Szukałem i nie znalazłem.

Było na stronie Ipla tam gdzie informacje o nowym serwisie. Poszukaj.

2 minuty temu, blend napisał:

Wodnik Szuwarek jesteś chyba pracownikiem CP więc proszę... Ja pytam o iple sport za 10 zl a Ty mi jedziesz i chcesz przekonać do nowych usług. 

 

Od razu Ci mówię. Nie przekonuj bo nie kupię koniec kropka. 

 

Do innych użytkowników. Ktoś może potwierdzić czy ma obecnie w Ipla Sport za 10 zl kanały Eleven? I jak ma to w ipli sport czy podczas migracji do nowej usługi? 

 

 

Nie jestem. Po ubiciu Ipli nie będzie nic za 10 zł. Nowy pakiet sportowy kosztuje 40 zł i jest tam wszystko co wcześniej kosztowało łącznie 75 zł w 3 pakietach na Ipla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.ipla.tv/tyrzadzisz

Cytat

Ważne: PAKIETY CYKLICZNE zakupione przed 1.09.2021 r. zachowują ważność zgodnie z zawartą umową i objęte nimi treści będą nadal dostępne po zalogowaniu w Polsat Box Go (pakiety Ipla Premium, Ipla Filmy i Seriale, Ipla Dzieci, Ipla Tv, Ipla HBO, Ipla News I Rozrywka, Ipla Sport, Ipla Eleven Sports, Ipla Polsat Sport Premium, Ipla Polonia).

JEDNORAZOWE PAKIETY 30 dniowe zakupione w serwisie przed 1.09.2021 r. można wykorzystać zgodnie z okresem ich ważności także w Polsat Box Go. Materiały z reklamami nie będą już oferowane zatem od 1.09.2021 r. nie będzie dostępny pakiet IPLA BEZ REKLAM, ale darmowe treści w modelu reklamowym będziesz mógł znaleźć w Polsat Go.

W ofercie pojawią się nowe, proste pakiety tematyczne.

 

Jak dla mnie, to raczej oznacza że pakiety cykliczne będą cykliczne tak długo, jak ktoś z nich nie zrezygnuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

Jak ktoś chce przepłacać prawie 2 razy to może. Cały sport na Ipla kosztuje 75 zł, a tutaj 40 zł. Pakiet Sport na Ipla za 10 zł nie ma PSP i Eleven. Już to sprawdziłem.

Po migracji rzecz jasna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, za sport wychodzi taniej.

Ale ja lubiłem stary pakiet IPLA TV, do tego można ewentualnie dorzucić IPLA PREMIUM z VOD.
Razem 25+12=37 zł.

Po nowemu jest 30+40=70 zł. W tym wypadku to po nowemu jest dwa razy przepłacone.

Gdyby były zniżki na Plusa to by nawet się opłacało, dochodzą PSP, Eleveny i jest większy porządek z VOD, bo na Ipli było to strasznie poszatkowane.

Ale taka różnica cenowa, no nie jest do przyjęcia.

A przypomnę że oni ucięli możliwość zalogowania się z powrotem do Ipli bez uprzedzenia.

Edytowane przez michael112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...