Skocz do zawartości

Konkursy Cyfry+


kibic229
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że cyfra wysyła dokładnie ten sam model 23" który kupiłem w zeszłym roku. To jest monitor komputerowy z funkcją TV więc darowałem sobie odblokowywanie portu USB ponieważ w moim przypadku nie ma to wielkiego sensu.

Z tego co czytałem jest to dość skomplikowane, chyba trzeba na dodatek posiadać urządzenie (palmtopa/smartfona) który się komunikuje w odpowiedni sposób bezprzewodowo (nie pamiętam już jak). Ale jakbym go dostał za darmo a nie za 1100 to może bym spróbował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wczoraj otrzymałam wreszcie upragniony telewizor Samsung le40c530 z konkursu Cyfry. Ogólnie telewizor super..., ale jest jeden problem. Po włączeniu na początku wszystko jest ok (obraz idealny). Dopiero po jakimś czasie (po paru minutach) obraz zaczyna migać oraz z wewnątrz tyłu telewizora wydobywać cichy dźwięk istrzenia. Taki dźwięk jest tylko podczas migotania obrazu. Obraz migocze zarówno podczas oglądania telewizji jak i oglądania zdjęć z urządzenia USB. Tak dzieje się po każdym włączeniu tv.

 

Czy jest ktoś kto otrzymał od Cyfry taki sam telewizor i ma podobny problem z tv ?? Jeśli tak, to w jaki sposób rozwiązałeś ten problem. Proszę o odpowiedź.

 

Ja zgłosiłam już tą usterkę do serwisu Samsunga. Teraz czekam aż przyjadą naprawić na gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak tak czytam to forum to coraz bardziej się­ przekonuje iż ten konkurs to jeden wielki bajzel, co raz więcej TV nie sprawnych szok, Organizator dał D..y, ale to nie wszystko kiedyś piałem na tym forum że złożyłem reklamacje, odpowiedzieli oczywiście że są Profesjonalistami, i dołożyli wszelkich starań przy realizacji, a ja im na to że zmieniali listę Laureatów jak skarpetki i w ogóle, więc sprawa s z pewnością trafi do Rzecznika Konsumentów, a następnie do Sądu bo to jest Skandal nie konkurs, Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

A ja mam pytanie jek jest z gwarancja wygranych TV ? Ja wygrałem LG 23 cale.

Gdzie mam ewentualnie "podbic" gwarancje ? Nie mam na ten TV zadnej faktury itp. Jest jedynie dołaczona karta gwarancyjna, ale kto ja mi opieczątowac ma ja ? Cyfra + ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku nagrody w konkursie są tak naprawdę dwie opcję: pierwsza to wystosowanie prośby do organizatora konkursu o wydanie potwierdzonej za zgodność kopii dowodu zakupu lub sam dowód zakupu lecz jest jedno male ale:

 

"Nie ma jednak przepisów, które zobowiązywałyby organizatora konkursu do udostępnienia takiego dokumentu. Dlatego prawnicy radzą, aby osoby, które wygrały wadliwy towar, twardo domagały się swoich praw od podmiotu udzielającego gwarancję." - Gazeta Prawna

 

Druga to właśnie reklamowanie na podstawie katy gwarancyjnej lecz tutaj jest kolejne ale karta musi być podbita. Koło się zamyka bo organizator konkursu nie ma obowiązku składania takiej pieczęci na karcie. Pozostaje się tylko cieszyć z wygrania zepsutej nagrody. No chyba, że ktoś zna jakieś inne rozwiązanie to niech się pochwali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebrałem telewizor (nagrodę) po naprawie gwarancyjnej TV 40".

Do TV są dołączone dwie karty gwarancyjne. Jedna standardowa, a druga "Promocyjna Karta Gwarancyjna" z adnotacją "gwarancja jest ważna bez dowodu zakupu i z poprawnie wypełnionymi polami". W moim przypadku wpisany był model, data wydania i pieczątka wydającego (jakaś firma z warszawy). Naprawę przeprowadzono bez żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebrałem telewizor (nagrodę) po naprawie gwarancyjnej TV 40".

Do TV są dołączone dwie karty gwarancyjne. Jedna standardowa, a druga "Promocyjna Karta Gwarancyjna" z adnotacją "gwarancja jest ważna bez dowodu zakupu i z poprawnie wypełnionymi polami". W moim przypadku wpisany był model, data wydania i pieczątka wydającego (jakaś firma z warszawy). Naprawę przeprowadzono bez żadnych problemów.

 

Ja wygrałem LG 23" i żadnej takiej podbitej gwarancji nie miałem. Czy ta opisana gwarancja była wewnątrz opakowania, czy gdzieś przyklejona do opakowania?

 

Czy ktoś z laureatów, którzy otrzymali LG 23" ma jakąś opisaną gwarancje, jeśli tak, to gdzie należy jej szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast się cieszyć, że wygraliście i otrzymaliście nagrodę to jeszcze gwarancja jest sprawą numer 1. Może się trafić popsuty, ale u wszystkich nie padną na raz super tiviki z konkursu cyferki. Parodia... Tak samo jak z tym, że pakiet wyższy śmiga do dziś chociaż nie powinien. hehehe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wiem, że z archeologi pojechałem wygrzebując temat.

Ale Cyferka nie zrozumiała jakie pretensje mieli abonenci wobec konkursu z telewizorami.

Teraz mamy prawie powtórkę.

http://www.cyfraplus.pl/konkursy/czytaj_i_wygrywaj.html

Ciekawe ile znajdzie się chętnych sprawdzić swój refleks albo jego brak?

Znowu, bez odpowiedniego oprogramowania się nie wygra.

Ja dziękuje, udziału nie wezmę,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...