Skocz do zawartości
  • 0

Cyfra na 3 TV


wtczka
 Udostępnij

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie !

Zamierzam podzielić cyfre + na 3 telewizory do tego celu zastanawiam się nad takim zestawem

Splitter: Blue Line Wire Card Splitter SET v 1.0

Konwerter: Golden Interstar GI-204 S Platinum X quad

Antena 90 stara za czasów analogów

Dekodery które posiadam to : Sagem SD, Pace dsr 2221 i Mediasat

Teraz takie moje pytania:

1. Co do konwertera to można wziąć coś tańszego jak np.: Mirror mi-204s, Quad JQU11 Blue Line albo Opticum LQP-04H Premium czy lepiej zainwestować parę złotych więcej w Golden Interstar czy to nie ma sensu ?

2 .Antena da rade ??

3. Czy na takich dekoderach wszystko będzie działać dobrze? Bo jak się dowiadywałem w sklepach z tym splitterem to jedni twierdzili że splitter będzie działał ze wszystkimi dekoderami sprzedawanymi z cyfrą a inni że splitter może mieć problem z Sagem SD (ten za 1 gr) ?

4. Ogólnie czy to wszystko będzie działać :)?

Z góry dziękuje za odpowiedzi

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

1-czym droższy konwerter tym lepsza jakość sygnału. Jednak-w Polsce sygnał satelitarny z HB 13 E jest na tyle silny że nie trzeba za bardzo się nim przejmować, więc nawet konwerter ze średniej półki cenowej ma prawo dobrze działać

2-antena 90 cm wystarczy nawet i do odbioru kanałów w hd

3-nie mam pojęcia, niech się ktoś biegły w cyfrze + odezwie :D

4-to powinno działać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Odnośnie konwertera: jeśli stać Ciebie na tańszy to kup tańszy. Tańszy może drożej kosztować. Dlaczego? Kupisz badziew z walniętą separacją i będziesz musiał zainwestować w inny czy tez odsyłanie na wymianę. Z tej listy "tańszych" jedynie Opticum zasługuje na rozważenie zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wiec zainwestuje w Golden Interstar albo może w Opticum jeszcze zobaczę :)

A co do tego splittera to nie ma jasno określonej listy konwerterów z jakimi pracuje ;/, jak już pisałem jedni twierdzą że ze wszystkimi z oferty cyfry a drudzy że z tym Sagemem może być problem i sam już nie wiem ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Witam wszystkich serdecznie !

Zamierzam podzielić cyfre + na 3 telewizory do tego celu zastanawiam się nad takim zestawem

Splitter: Blue Line Wire Card Splitter SET v 1.0

...

3. Czy na takich dekoderach wszystko będzie działać dobrze? Bo jak się dowiadywałem w sklepach z tym splitterem to jedni twierdzili że splitter będzie działał ze wszystkimi dekoderami sprzedawanymi z cyfrą a inni że splitter może mieć problem z Sagem SD (ten za 1 gr) ?

...

Z góry dziękuje za odpowiedzi

Pozdrawiam!

To mniej znany splitter, wiec na to pytanie powinien odpowiedzieć producent lub sprzedawca. Skoro nie umiał odpowiedzieć to ja bym takiego nigdy nie kupił.

Teraz to tylko sprawa , czy producent oferuje wsparcie techniczne np. w postaci poprawek wsadów do bazy i kart na różne tunery, czy też nie ma czegoś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...