Skocz do zawartości
  • 0

Który Ferguson PVR Ready a może cośinnego?


Szemot
 Udostępnij

Pytanie

Będę zaopatrywał się w multiroom od C+ i potrzebować będe dekodera ale koniecznie nagrywającego na nośnik USB. Nie mam też obecnie za dużego budżetu (max 600zł). Zastanawiałem się nad Ariva 200 bądź nad Ariva HDcombo. Właściwie róznice między nimi są głównie w wyglądzie (na korzyśc raczej tego drugiego) a także to, że Combo ma takze tuner DVBT który czasem się przydać moze np podczas niezłego deszczu gdy cyfra nie odbiera bądz do tego żeby oglądać Polsat. Słyszałem od ludzi negatywne opinie o Ariva 200 jesli chodzi o jakośc obrazu ale to tylko ploty i nie wiem czy ktoś może to potwierdzić. Czy jesli chodzi o jakość sprzętu i jakość obrazu to możecie polecić któryś własnie HD Combo bądz Ariva 200? A może jakiś inny?

 

Takie jeszcze dodatkowe pytanie. Czy dwugłowicowy tuner znajdzie się poniżej 1000zł czy to tylko w sprzęcie z wyższej półki. Bo szukam w necie i wszystko jednogłowicowe a jednak funkcja nagrywania jednego programu i oglądania drugiego byłaby całkiem przydatna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

NIe no to, że Ariva 100 spełni wymagania o których móię to wiem. Ale jednak czymś się rózni Ariva 100 od ariva 200 i to na korzyśc tej drugiej mimo iż opis mają w sumie ten sam. Ale nie miałem styczności z żadnym z tych sprzetów osobiście dlatego pytam się który będzie lepszy pod względem jakości obrazu wyświetlanego bądz nagrywanego (o ile jakies róznice są) bo może np jest tak, że 200 nagrywa w SD a Combo może HD i może jakieś fukcje ciekawe o których nie ma mowy w opisie sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Szemot - Ariva 100 nie ma kieszeni na moduł a tylko slot karty z uniwersalnym czytnikiem. W Ariva 200 mozna odbierac dodatkowo CP w module oprócz tnk sd lub c+. Mozna tez w kombinacji : Tnk w czytniku a c+ w module lub odwrotnie. Poza tym z tego co pamietam nie różnia się miedzy sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No dobra. Ale czemu ten. Bo informacja np typu ja mam taki i mi działa w sumie jest dla mnie żadną informacją bo nadal nic nie wiem. Dlatego jesli polecacie ktores to powiedzcie proszę czemu np ten a nie HD C

 

tvsatuser - a tak włąsciwie to czym sięrózni dekoder z lepszym bądz gorszym prockiem. Przeciez to nie komp do gier. Bo nie znam sie na tym i na logikę skoro jeden umozliwia odtwarzanie HD i nagrywanie to drugi z lepszym prockiem co moze wiecej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak ma lepszy procesor to będzie szybciej i sprawniej funkcjonował. Konkretnie tunera Ci nie polecę ale zadałeś pytanie dlaczego taki a nie ten dedykowany od Cyfry+. Każdy tuner jaki kupisz według mnie będzie lepszy niż ten od Cyfry+ z jednego względu: będziesz mógł dowolnie ustawiać kanały i będziesz miał dostęp do całej orbity. W dekoderze C+ będziesz mógł się ograniczyć jedynie do zmiany kanałów, nic więcej w nim nie zrobisz. Niektórym to wystarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...