Skocz do zawartości

Dekoder HD5000


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fakt 370G jest lepszy od HD5000 ale przez długi czas był uznawany za powolny, dopiero pojawiła się odpowiednia wersja oprogramowanie i jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki mega szybkość przełączania, super teletekst, świetne EPG, tylko pozostało to menu SD, na większych telewizorach widać że jest żywcem zdjęte z 305-ki.

 

miejmy nadzieję że z HD5000 też tak będzie bo na razie poza dobrą szybkością przełączania kanałów to niczym do siebie nie przekonuje, menu oczywiście roździelczość typowo SD, piksele czcionki aż wypływają z ekranu, nielogiczny pilot, brak PVR mimo że na pilocie jest taka opcja, osiem list ale na każdej cztery kanały nie do ruszenia, teletekst tylko po scarcie ale zlikwidowali błąd BRAK SYGNAŁU i odbiór jest bardzo ładny.

 

Jednak jeśli chodzi o wybór to go nie ma i tak musimy znosić HD5000, za niedługo jedyny HD w Cyfrowym Polsacie. Więc trzymajmy kciuki za programistów, bo sprzęt wygląda na solidny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jako ciekawostkę dodam, że pilot Logitech Harmony 300i działa w 100% poprawnie z dekoderem. Wydaje się, że pole działania jest nieco lepsze chociaż i tak nie powala (do dowolnego telewizora marki Sony "trafi się" celując pilotem w podłogę czy pod dużym kątem - tutaj jest dużo gorzej ale nie tragicznie). Generalnie polecam jako zamiennik tego pseudo pilota dodawanego do zestawu. Uważam, że warto choć wymiana pilota nie rozwiąże do końca problemu ze słabym zasięgiem działania. Mimo wszystko poprawa jest widoczna i sterowanie dekoderem można już przełknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iCOK wgrał Ci soft przez telefon? wątpliwe, w październiku była aktualizacja na 1.8.1.1

Nie przez telefon,tylko konsultankta kiedy telefonicznie przedstawiłem jej mój problem,poprosiła,abym sprawdził i powiedział jej jaki mam numer oprogramowania w dekoderze i żebym zostawił dekoder na czuwaniu na ich kanale 21 na 20 min.i potem włączył ponownie i faktycznie po włączeniu był już wgrany nowy soft 1.12.1.1,a poprzedni u mnie był właśnie 1.8.1.1 i wszystko do dzisiaj gra na sto dwa! I jeszcze jedno,to nie żadna ściema!Sądzę,że mogę się cieszyć,że trafiłem wtedy na kompetentną osobę.Aby takich konsultantek jak pani Ch.../nie podam jej nazwiska,mimo że je znam,bo być może by sobie tego nie życzyła/ było w CP jak najwięcej.I wszystkim abonentom CP życzę w 2011r.,aby w razie problemów /odpukać/ trafiali dzwoniąc do ICOK na nią!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MESZEK, kanał 21 jest to kanał na którym nadają aktualne oprogramowanie do dekoderów, nie mogło być tam 1.12.1.1, ono zaktualizowało się samo miesiąc temu, a ty tego nie zauażyłeś, wcześniej miałes 1.4.1.1 a w październiku weszlo na 1.8.1.1

 

Może wszyscy trafiają na nią? Dlatego tak często jest linia zajęta i czas oczekiwania mniej niż 40 minut :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...