Skocz do zawartości

nSport+


Waldek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gleń jeszcze ujdzie - to samo Zabijak i Marchliński, ale Kalinowski to dno dna! Nie wiem dlaczego niektórzy narzekają na Jagodę i Terleckiego - dla mnie nie są oni tacy źli. :) Jagoda jako współkomentator jest sto razy lepszy niż Kłos, któremu najlepiej wychodzi tylko eeeeee yyyyyyy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie Jagoda i Kłos to ten sam poziom jak Kalinowski czyli dno dna. Żarciki Jagody to jest coś żałosnego wręcz... Myśli że jest śmieszny...

 

Za to duży plus dla Marchlińskiego i Filipa Surmy. Słucham ich któryś raz i są naprawdę świetni. Jedyna wada u Marchlińskiego jaka mnie irytuje to jak przedstawia skład to czyta go wg numerów na koszulkach, a dużo lepsze wyobrażenie tego kto gra jest jak się mówi formacjami i jak to zmieni to naprawdę Marchliński najlepszy z całej ekipy nSport. No , ale konkurencji to tam za dużej tez nie ma haha z takimi gniotami jak Ryczel, Kalina, Terlecki, Gleń itp.

Ale Marchliński jak najbardziej zasługuje na pozostanie w C+. Tak samo Filip Surma. Obaj żywiołowi, z pasją, potrafiąćy zaciekawić komentarzem. Życze im pozostania w ekipie C+ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że Marchliński jest po prostu tragicznym komentatorem. Podobnie jak Zabijak, Dryła czy Sitnicki. Kalinowski jest słaby, a jedynymi nadającymi się do mikrofonu komentatorami nSportu są Ryczel, a przede wszystkim Gleń. Jednak w środę Sergiusz Ryczel ewidentnie przesadzał przy tych okrzykach "Gooooooooooool". Było to niesamowice sztuczne, brzmiało fatalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś sporo piłki w nSport. Najpierw Lechia - Podbeskidzie, teraz Cagliari - Udinese, a następnie Bordeaux - Stade Reims. Mogliby zamiast Ligue 1 dać La liga i spotkanie Atletico - Real, ale tu na takie luksusy nie ma co liczyć ;p Mam nadzieję, że będzie tak co sobotę ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super sprawa - kolejne genialne posunięcie ze strony nSportu - gorzej, że Sitnicki komentuje (Piotr Popowski byłby lepszy), ale i tak jest dobrze, bo tym razem TVP nie zmarnowała dobrych praw :brawo:

TVP nie zmarnowała bo odsprzedała licencję i to jej dobry ruch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wislok

Dobry ruch TVP. Skoro sami pokazują tyle ile pokazują to niech sobie troszkę zarobią i polski widz będzie miał transmisję większej ilości spotkań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w sporcie po Faktach podawali, że mają pokazywać wybrane mecze MŚ w Hokeju. Wyłączne prawa ma TVP więc udzieli im sublicencji. Ciekawe co w zamian TVP dostała od nich ??? Jakieś prawa (Finał LE) czy kasę.

O tak, przydałaby się transmisja finału LE na darmowym kanale HD i z lepszym komentarzem (bo zapewne komentował na nc+ będzie Kalinowski lub Ryczel, a "ekspertem" będzie Jagoda lub Terlecki :P).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...