Skocz do zawartości

nSport+


Waldek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

No, no, kto by się spodziewał. Przełączyłem na nSport i akurat szczęśliwie trafiłem na moment schodzenia Majewskiego z boiska i licznych powtórek jego faulu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysztof Zabijak. Widzę, że współpracują ze Sportklubem, bo pokazywali przez pewien czas Bundesligę, gdy była pokazywana w węgierskiej stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że nSport wyśle co jakiś czas komentatorów na stadion, tak jak w ostatnim meczu Arsenalu z Barceloną, bo to w poprzednich sezonach nie mialo miejsca w ogóle. Ale jak Kalinowski komentuje mecz sam, bez Jagody czy kogoś tam innego, to mozna usnąć na takim spotkaniu. nSport, jak już wysyłacie komentatorów na stadion, to niech będzie to Ryczel albo Zabijak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie było jak wprowadzono pierwszy kanał w HD, też nie wiem dla kogo zwykłe marnowanie pieniędzy, jak by każdy tak mówił jak ty to ludzie nadal mieszkali by w jaskiniach bo poco budować domy jak w jaskini można rozpalić ognisko i deszcz też nie pada.

 

3D to przyszłości i lepiej być jej bliżej niż dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Problem w tym, że sporo ludzi ma nowszy sprzęt, niedawno zmieniony pod HD czy chociażby 16:9, więc raczej, aż tak skorzy do ponownej zamiany nie będą. Ale mam oczywiście świadomość, że abonenci n'ki są samymi bogaczami i już 99% posiada telewizory pod 3D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze że transmitują mecz w 3D. Np. derby Manchesteru też były do wielu krajów transmitowane w 3D, ale niestety stacja, która ma prawa do pokazywania Premiership w Polsce tego nie zrobiła, chociaż z 3D już tam coś testowali wcześniej.

 

Ja nie mam (jeszcze) telewizora z funkcją 3D, ale biorąc pod uwagę ciągle spadające ceny takich telewizorów, na pewno są już osoby, które taki telewizor posiadają. Więc nie odmawiam im tej przyjemności aby obejrzeć mecz w 3D, chociaż osobiście zamiast kanału 3D wolałbym zobaczyć w ofercie Nki jakiś dobry kanał HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko po jakiego grzyba teraz kupowac ten telewizor 3D z okularami za 6000zł skoro za 2-3 lata znowu bedziesz musial wymienic, bo beda 3D bez okularów i beda kosztowac pewnie kolejne 6000zł. To nie ma sensu - szczegolnie w Polsce, gdzie taka suma to olbrzymi wydatek. Na dodatek nie masz co na nim ogladac, bo w 3D masz moze 3-4 emisje w ciagu roku. Poza tym ... w Polsce jeszcze bardzo ludzi nie ma nawet telewizoru gotowego do HD, wieć o czym my rozmawiamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiam pełną listę komentatorów piłkarskich(nie ekspertów) nSportu, których mogliśmy usłyszeć od początku stacji aż do dziś:

Lista(niealfabetycznie)

Sergiusz Ryczel

Grzegorz Kalinowski

Tomasz Brzeziński

Robert Sitnicki

Piotr Popowski

Bartosz Gleń

Adam Marchliński

Tomasz Dryła

Piotr Karpiński

Leszek Bartnicki

Szymon Zaworski

Maciej Barszczak

Marcin Figura

Krzysztof Zabijak

 

 

Jeżeli są błędy lub kogoś brak to proszę pisać w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie mam dostępu do tego kanału i niestety żadne z tych nazwisk nic mi nie mówi. Jednak niektórzy narzekają na to, że komentatorzy nSportu są po prostu słabi, czy to prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest bardzo przemądrzały ekspert, który lubi głosić swoje teorie z kosmosu, a tak naprawdę coś mądrego powie raz na 10 zdań. Zdecydowanie bardziej kompetentny jest Ryczel który przynajmniej jeździ trochę po świecie i często ma bezpośrednie kontakty z piłkarzami czy trenerami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagoda jest beznadziejny. Te informacje które on podaje to są dobre ale jako rozważania w studio przed lub po meczu. W zeszłym roku podczas meczu przez 5 minut rozwodził się o problemach osobistych jednego z zawodników by na koniec dodać że z powodów zdrowotnych nie ma go nawet na trybunach - a mecz trwa. I ten jego głos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...