Skocz do zawartości

Dekoder ADB 2850ST TNK HD


Rekomendowane odpowiedzi

O to nie będę musiał wrzucać fot, bo moje i tak gorszej jakości by były :) Ja puchę z procesora podziurawiłem, zauważyłem że jak chłodniejszy był to sprawniej działał :) A co do mojej walki z 9E to udało mi się przed chwilą. O dziwo tuner jakimś dziwnym trafem sam z siebie jakieś cuda wianki odstawiał wczoraj, dzisiaj bez problemu poszło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no dziurawiłem bo widziałem że ta gumka dociska procesor, nie chciałem tego zmieniać, wziąłem punktak i porobiłem równo otwory. No ale i tak tego z góry nie widać :)

 

Tak w ogóle znikające EPG to tylko u mnie znika czy Wy też macie jakieś problemy z tym teraz? Po odłączeniu z sieci i włączeniu pobiera na TVP1 HD, ale później gdzieś je wcina jak przełączę na kanały z innego konwertera (choć nie zawsze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy w tym dekoderze będzie działała karta N abonamentowa nie prepaid. Mam w drugim mieszkaniu zestaw antenowy i brakuje mi dekodera i zastanawiam się nad zakupem na allegro całego zestawu na kartę, tak żeby móc używać w nim karty abonamentowej która domyślnie działa BSLA w innym mieszkaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jeśli ktoś z Was odbiera również Astrę 19,2*E, poproszę o sprawdzenie czy działa kanał nr 506 (TV Trwam), bo mi wyświetla się komunikat ,,BRAK AUDIO/VIDEO".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pilocie setup -> Antena i masz do wyboru "diseqc", "tone burst" i "bez diseqc". Przełącznik nie może być większy niż 4/1 (diseqc 1.0), bo większego nie obsłuży. 4 konwertery to maks. Ja właśnie wczoraj upchałem ostatnią czwartą sztukę :)

 

dsc00225h.jpg

 

Jeżeli tuner kupiłeś nie dawno i ma starszy soft to będziesz musiał poczekać na aktualizację. Jeżeli możesz skanować satelitę to znaczy że wariant "A" softu już jest w tunerze i można pobawić się z dodawaniem konwerterów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Jak zrobić aby odebrać po jednym kablu dvb-t i analog. Mogę zastosować dwie anteny + sumator ale niestety ten tuner nie ma wyjścia antenowego. Zależy mi na kanale NTL Radomsko który normalnie nadaje u nas analogowy TVN i w niektórych godzinach są takie nasze wiadomości regionalne np o 19.30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stosujesz rozgałęźnik (...)

I sumator. Ale licz się z tym że siła sygnału może nieco się pogorszyć.

 

@jaczylibodzio Po co masz konwerter na 23,5? ADB 2850 odbiera coś z tej pozycji?

Oczywiście że tak :)http://pl.kingofsat.net/freqs.php?&pos= ... ltre=Clear

Ciężko było go upchnąć i średnio z jakością sygnału, jednak o dziwo póki co szarpania nie ma. Problem mam tylko z kanałami z 11817.00 V i 12525.00 V. Po krótce... zależało mi na dancetrippin tv a kanał był na 9E, po czym został przeniesiony na 23,5E. Niestety kobieta moja upodobała sobie z 9E FTV HD i musiałem ten konwerter zostawić i dołożyć kolejny - 4ty na 23,5E. Prócz kanału który chciałem jest jeszcze kilka słowackich stacji, a że mieszkam blisko granicy i trochę słowacki znam to zawsze to coś :smile: Trochę siedzenia i wklepywania transponderów ręcznie było do "satelity użytkownika" ale przynajmniej mam co chciałem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...