Skocz do zawartości

Dekoder ADB 2850ST TNK HD


Rekomendowane odpowiedzi

Byc moze troche odbiegne od tematu ale mam pytanie. Otoz mam za oknem zamontowana antene cyfry + HD z konwerterem quad. Cyfra oczywiscie chodzi na tunerze hd i dwoch kablach a dwa kolejne kable mam w sypialni. Moje pytanie brzmi czy jak podlacze te kable do TNK to wszystko bedzie smigac? Bo zarowno TNK jak i C+ odbieraja z tej samej satelity.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie wszystko śmigać

 

a wracając do problemu który ma kolega, dekoder może być z nki ale może być z TnK HD, trzeba to najpierw sprawdzić bo wysyłając prośbę o kartę do kradzionego dekodera tylko się wkopujemy w wizytę na posterunku, ale jeśli jest prywatny to na pewno nie jest rejestrowany, w takim przypadku uznaje się że osoba która prosi o kartę jest właścicielem, zbiera się dane i wysyła kurierem kartę, opłata 99zł plus wysyłka kurierska, nie ma na karcie żadnego okresu darmowego oglądani, czyli dekoder będzie kosztował 280zł plus wysyłka bez żadnego okresu darmowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, bo słyszałem, że ADB 2850ST po formatowaniu dysku dla opcji PVR zabezpiecza go przed skopiowaniem nagranych danych na komputer. Czy to prawda?

 

@CSA, jak to kradzione dekodery?

 

@adrian1488, zapytaj tego kolesia czy używał tego nboxa w TNKHD czy w nHD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da się zrzucić tylko są szyfrowane, więc generalnie kicha, weź 5800 z tunerem NTC bo ma component ale... jest jeszcze moduł! I sugeruję Ci dołożyć i wziąć moduł i własny dekoder np. Arivę 220 Combo

 

@CRSMTH kradziony w sensie, dekodery z nki są własnością nki, jak ktoś sprzedaje takie bez karty to są kradzione, w sumie sam sobie odpowiedziałeś drugim pytaniem do kolegi @adrian1488

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie.

Otrzymalem dzis ten dekoder. Oczywiscie bez karty...Jednakże zadzwonilem na infolinie i poprostu powiedzialem ze chce [beep]likat karty. Zadnych sytuacji nie mowilem tylko ze chce nowa karte. Koles powiedzial ze mam wyslac pismo z opisem sytuacji i podac nr dekodera i w ciagu 14 dni za 99zl wysla mi karte z faktura...Mam nadzieje ze sie uda.

Mam jeszcze pytanie. Otoz podlaczylem ten dekoder do TV bez karty oczywiscie. I mialem ekran TV N i pisalo uruchamianie dekodera a nastepnie po jakis 20s moze dluzej byl juz brak sygnalu. Nie wiem czy tak ma byc bo nie ma karty czy tez innaczej? Rowniez chcialbym sie spytac czy bede TNK odbieral na antenie cyfry bo mam konwerter typu quad i mam dwa wolne kable antonowe jeszcze. Wkoncu TNK i cyfra to Hot Bride prawda? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały zapisują się według transponderów na których są umiejscowione.Po zeskanowaniu całego satelity bądź pojedynczego transpondera musisz wyszukać je na liście głównej-tzn.Wszystkie kanały.Polskie kanały FTA z HB są ustawione(porozrzucane i pomieszane) od bodajże 39 kanału Eska tv.Jeżeli interesują cię polskie kanały z astry to są one powyżej 500 kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienione przez Ciebie stacje są odpowiednio na 222,226,227 kanale.Jeżeli jakiś polski kanał FTA pojawia się na satelicie to po jakimś czasie pojawia się nazwijmy to 'z przodu' długiej listy.Jeżeli jesteś niecierpliwy to możesz sam wyszukać dany kanał prędzej , ale zapewne będzie on gdzieś na dalszym miejscu.Zawsze możesz utworzyć swoją listę ulubionych kanałów i przełączając kanały góra dół nie szukać każdego kanału za każdym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dawno mnie tu nie było i dawno nie włączałem dekodera. Jakieś pół roku temu wszystko było z dyskiem O.K. Teraz jak wróciłem z zagranicy włączyłem dekoder i po uruchomieniu dekodera (wiadomo trwało to chwilę) pojawił się na parę sekund w prawym górnym rogu ekranu napis na szarym tle NA ŻYWO, przed wyjazdem tego nie było. Teraz dysk pracuje non stop i nie wyłącza się jak poprzednio. Dysk jeszcze raz sformatowałem na komputerze, potem wiadomo dekoder dysk sformatował "po swojemu", ale problem pozostał, dysk pracuje non stop. Jak podłączę do odtwarzacza Blu-ray (mam z DVB-T) dysk wyłącza się po paru minutach, tak jak kiedyś w dekoderze.

Pytanko, czy ktoś ma lekarstwo na tą dolegliwość.

 

Edit: Już wiem, trzeba dekoder wyłączać na TVP1 i wtedy dysk się wyłączy. Oni z ludzi robią idiotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...