Skocz do zawartości

Dekoder ADB 2850ST TNK HD


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

 

Mam nie lada problem. Kupiłem na allegro za 180 zł dekoder HD 2850ST bez karty. Niestety pieniadze wplacilem juz. Dowiedzialem się już po czasie że jest jakies parowanie kart. Moje pytanie jest następujace? Czy moge jakos wyjsc z tej sytuacji. Czy mozna dostac jakis [beep]likat karty? Bardzo prosze o pomoc w rozwiazaniu tego problemu bo załamany jestem.

 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

 

Adrian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w aukcji na zdjeciach była karta? Jemu karta tez na nic sie nie przyda więc nie rozumiem postepowania takich ludzi. Miałem podobną sytuacje z tym że ja nie zdążyłem wpłacić kasy na szczęście. Możesz po otrzymaniu tunera zadzwonić na infolinię i sprzwdzic czy dekoder nie jest czasem wyłudzony od operatora i wtedy straszysz gościa że sprawę zgłosisz na policję albo przyśle Ci karte lub odda kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Mam nie lada problem. Kupiłem na allegro za 180 zł dekoder HD 2850ST bez karty. Niestety pieniadze wplacilem juz. Dowiedzialem się już po czasie że jest jakies parowanie kart. Moje pytanie jest następujace? Czy moge jakos wyjsc z tej sytuacji. Czy mozna dostac jakis [beep] karty? Bardzo prosze o pomoc w rozwiazaniu tego problemu bo załamany jestem.

 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

 

Adrian

 

wyjścia nie ma

 

opis aukcjii sie czyta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawialem z tym facetem co mi to sprzedal i on twierdzi ze karte do niszczarki wsadzil. Mowil ze dzwonil na infolinie i oni mu powiedzieli ze moze otrzymac nowa karte. Wiec postanowilem zadzownic sam. Nasciemnialem ze karte wyrzucilem przez przypadek i co mam zrobic. Kobieta powiedzia ze na adres Cyfrowego Domu mam wyslac pismo gdzie mam podac nr dekodera, opis sytuacji i adres zwrotny a oni w ciagu 30 dni wysla nowa karte TNK HD....Nie wiem co mam teraz zrobic. Czy wyslac dekoder facetowi. A jak pieniedzy nie odda? To nie mam nic. Byc moze warto pisac do tego cyfrowego domu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech facet poda Ci numer tego dekodera i sprawdzisz bo część takich dekoderów była wyłudzona od platformy "N" na abonament a tak było w moim przypadku. Zadzwoniłem na infolinie i pan mi powiedział że ten dekoder jest w abonamencie i jest własnościa platformy "N".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno, czy jak takie pismo ci z CD dostana to czy nie bedzie problemu ze nie jestem zarejestrowanym uzytkownikiem? Na zdjeciach aukcji byla karta ale niestety w opisie pisalo ze bez karty. Ja nie mialem wiedzy niestety na ten temat. Dopiero nabylem ja w momencie jak zaczalem szukac karty startowej HD i zorientowalem sie ze takowej brak w zestawie osobno.

 

Narazie czekam na ten dekoder. Pieniadze wplacilem w piatek. Niby ma byc dzis. Jak bede go mial to sprawdze numery. mam zadzwnic na infolinie nki czy TNK? Przypominam ze to dekoder ST2850

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W prepaidzie w telefonach komórkowych też nie ma obowiązku rejestrowania karty SIM. Tylko jak taką kartę zgubisz to już nie wyrobisz nowej a gdy jest karta zarejestrowana na Ciebie to bez problemu zgłaszasz i wyrabiaja Ci nową.

Dane pośrednio TNK posiada z przelewów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zadzwonił i powiedział jak jest , bo nie wiadomo czy gościu robił doładowania czy nie.Moim zdaniem powinieneś się dogadać bo dlaczego niby nie.

 

A tu masz cytat z dokumentu od TNK

 

Tabela nr 4. Inne opłaty

1. Opłata za wydanie zarejestrowanemu Użytkownikowi nowej Karty dekodującej w

miejsce zagubionej, skradzionej lub uszkodzonej 99 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...