Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

@niki172012 mam dokładnie ten sam dekoder i taką samą sytuację, Polsat sport News działa tylko jeśli przełączę na listę abonencka, ale właśnie na niej przestają działać te kanały z oferty TNK HD o których pisałeś.

Jeśli chodzi o Polsat Sport News, po moim ostatnim telefonie czekałem 24 godziny , kanał nadal nie działa. Dzwoniłem kolejny raz i konsultant, powiedział że ten kanał jest na liście ale jeszcze nie wiadomo czy będzie w TNK HD.. szkoda słów..

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem kolejny raz i konsultant, powiedział że ten kanał jest na liście ale jeszcze nie wiadomo czy będzie w TNK HD.. szkoda słów..

Pozdrawiam.

 

To jest niezgodene z ich regulaminem bo wg niego

 

13.Pakiet Dodatkowy - grupa programów telewizyjnych, do których Dostęp umożliwia Cyfrowy Dom.

Warunkiem korzystania z Pakietu Dodatkowego jest korzystanie z Pakietu Podstawowego, chyba, że

co innego wynika z warunków promocji, odrębnych szczegółowych warunków oferty. Na warunkach

promocyjnych Pakiet Dodatkowy może pełnić rolę Pakietu Podstawowego. Aktualna oferta

programowa dostępna jest na http://www.telewizjanakarte.pl.

 

Czyli jak na stronie tnk hd jest to musi działać!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko przydalaby sie jedna kosmetyczna zmiana w ukladzie kanalow. TVP Seriald nalezaloby przeniesc w sektor kanalow filmowych a Polsat Sport News obok kanalow sportowych tak jak od razu uczyniono z Romance TV HD dodajac na 19 pozycje. A mam jeszcze pytanie. Czy jeszcze ktos ktory nie dostal info o promocji a doladowal konto otrzymal dodatkowe 40 zlotych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem ciekaw jakie to będą kanały?? Może Filmboxy?

 

to chyba nPremium HD

 

Oby nie FilmBoxy. Już jeden mamy i jak było okienko Filbox Extra i Family to na Filmbox HD teraz są te rzeczy co widziałem w okienku.

 

nPremium ale chyba jako pakiet dodatkowy.

 

Ja osobiście wolałbym coś z BBC, NGC HD, Discovery SC lub podstawowe kanały tematyczne C+ jako wynik połączenia z C+.

Ewentualnie jako dodatkowy pakiet paczka C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka możliwości, np właśnie wyżej wspominanie "n Premium HD" ale pewnie jak już to, jako 3 pakiet za kolejne 20 zł lub więcej.

Może też być np. Polsat HD, AXN HD w zamian za Polsat i AXN do pakietu Domowego HD.

Jeśli by policzyć kanały HD w TNK HD/N NK to jest ich w zasadzie 18, licząc TVN HD+1(ma działać do końca stycznia 2012) i nShowHD, czyli będą od 2-4 nowe kanały HD.

Pozdrawiam.

 

P.S.

Mam tylko nadzieję że nie będzie to kanał TVP2 HD, o jakości jaka jest w TVP1 HD :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, że to nie przypadek, że nowe kanały zapowiadane są 15 grudnia, tego samego dnia co planuje się start nPremium. Myslę, że przez jakis czas bedą w pakiecie premium, a nastepnie, nowy pakiet, dodatkowo płatny, ciekawe tylko za ile. Kto wie może bym sie skusił.

Co do kanałów, jednak bym wolał, żeby doszedł esp2 hd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

Co do kanałów, jednak bym wolał, żeby doszedł esp2 hd.

 

Może jednak coś innego, kanałów sportowych jest pod dostatkiem (jest ich 5 a jak doliczyć duble w SD to nawet 7).

AXN HD też by mogli sobie darować, zwykły wystarczy, tak samo FOX HD jest zbędny. Oba kanały to tylko nędzne seriale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka działa ta promocja?

„Świąteczne doładowanie”

Promocja jest dedykowana klientom Telewizji n na Kartę (NNK) i Telewizji na Kartę HD (TNK HD). Klienci, którzy dokonają aktywacji dowolnej usługi NNK lub TNK HD w systemie pre-paid do 31 grudnia 2011 roku dostaną 1 miesiąc doładowania do Pakietu Domowego HD i do Pakietu Premium HD w prezencie.

 

Dotyczy to klientów którzy nie mieli doładowanej karty, i ją doładowali -> aktywowali np. pakiet domowy

Czy nowych użytkowników, którzy aktywują zestaw i zamiast 3 miesięcy dostaną 1 gratisy i razem będą mieć 4 miesiące?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Klienci, którzy dokonają aktywacji powyższej usługi do 31 grudnia 2011 roku dostaną dostęp do Pakietu Bez Opłat na okres 12 miesięcy od zakończenia dostępu zawartego w zakupionym zestawie oraz 1 miesiąc doładowania do obu pakietów w prezencie."

Oznacza to tyle, ze Ci którzy dokonają aktywacji nowej aktywacji dostaną dostęp. Jak zawsze w tnk nie wiadomo jak interpretować to do końca. Według mnie to dotyczy nowych zestawów, kart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...