Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Można złożyć reklamację, ale w tym celu trzeba .... wysłać im kartę ! - troszkę to chore :)

2) W przypadku dokonania zmiany w ofercie programowej telewizji n na kartę, polegającej na zastąpieniu lub usunięciu programu

telewizyjnego wchodzącego w skład Pakietu, Użytkownikowi, który na dzień dokonania zmiany miałby Dostęp do Pakietu w ramach którego

dokonano zmiany przysługuje roszczenie o zwrot niewykorzystanej części Doładowania przypadającej na program telewizyjny podlegający

usunięciu lub zastąpieniu. Ewentualne roszczenia zaspakajane będą, na wniosek Użytkownika, przez dodatkowe zasilenie Karty dekodującej

Doładowaniem, proporcjonalnie do niewykorzystanej części Doładowania przypadającej na program telewizyjny podlegający usunięciu

lub zastąpieniu.  Wszelką korespondencję w tym zakresie Użytkownik zobowiązany jest kierować do Cyfrowego Domu w ciągu 14 dni

od dokonania zmiany. List powinien zawierać dane Użytkownika oraz Kartę dekodującą, która ma być zasilona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że dodadzą chociaż coś zamiast WiP, myślałem o kanale dla dzieci, którego brak jest w tej ofercie. MiniMini + HD byłby w sam raz.

Wczoraj dostałem smsa, o następującej treści:

"Informujemy, że 1-ego i 5-ego kwietnioa 2013 r. nastąpią zmiany w ofercie programowej telewizji na kartę HD. Szczegóły: www.n.pl/info i w Biurze Obsługi Klienta."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....-i po prezentacji nc+....kicha jakich mało....dobrze,że nie migrowałem do abonamentu...ceny z kosmosu,no ale zobaczymy co będzie po1-5 kwietnia na listach tnk hd...może nie namieszają za mocno ...z cenami, bo jak narazie to pakiet/ty wyglądają niezle na tle abonam,....19,90 x 3 ...przydała by się paczka kanałów z cyfry...no ale nic za darmo... :smile: ...ale jak podniosą ceny jak w abo,..to dno... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainwestowalem w sprzet (wlasny a nie jakis wypozyczany), czasze, instalacje itp bo oferta na karte byla dla mnie optymalna. Patrzac na to co zrobili z abonentami to ceny beda od 39zl/mies w ofercie prepaid ZA TO SAMO co do tej pory. Wiadomo - prepaid ma to do siebie ze nie ma zobowiazan z obu stron. Niemniej jednak cala ta fuzja sprawia ze czuje sie wydymany przez operatora. Nasciemniano ze bedzie lepiej (=taniej) lub wiecej za ta sama cene. A tak na prawde n-ki juz nie ma, jest tylko cyfra, a w cyfrze oferta prepaid byla do bani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam że zostanie, ale będzie oferta migracji do nc+ na kartę. Z drugiej strony możliwe jest to że po prostu z dnia na dzień lista kanałów nam się zmieni, ceny i pakiety całkowicie i jest po temacie. Dawniej opłacało się mieć tnk hd i C+ prepaid z własnym tunerem. Ale teraz to już historia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jaczylibodzio "Dawniej opłacało się mieć tnk hd i C+ prepaid z własnym tunerem." Nadal się opłaca. Ja u siebie w Opticumie HD x403p w czytniku mam kartę "C+ na kartę" z uwagi na Ale Kino, Planete oraz Mini mini dla syna. Zaś w gnieździe CI mam moduł TNK HD z opłaconym pakietem Domowym HD i Premium HD. I taka oferta w zupełności mi wystarczy. Tuner mam własny i żaden operator mi nie poprzestawia listy kanałów, gdyż listę układam sobie wg własnych upodobań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jaczylibodzio i @piracik prepaidy C+ na kartę ale w wersji SD można jeszcze kupić na znanym portalu aukcyjnym za około 100zl. Ich termin na aktywacje karty jest do 30 czerwca 2013r., a karta jest ważna przez 6 miesięcy od dnia aktywacji, a najpóźniej "pogra" do 31 grudnia 2013r. Oferta jest dość ciekawa, jeśli komuś tak jak mnie zależy na kanałach: Planete, Ale Kino, dla dzieci Mini Mini i Teletoon lub na muzycznym Trace. Kuchnia i Domo nie oglądam. Resztę kanałów można mieć albo z DVB-T albo FTA z satelity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jaczylibodzio i @piracik prepaidy C+ na kartę ale w wersji SD można ...

 

Oferta jest dość ciekawa ...

 

 

moim zdaniem, w porównaniu do bezpłatnej DVB-T oferta TNK SD jest beznadziejna, jedyne co jest do przełknięcia - to abonament przy opłaceniu karty na 2 lata w góry, bo wychodzi wówczas 10 zł miesięcznie

 

miałem to wiem i nie polecam :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...