Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam już wszystkie kanały, pełna aktywacja trwała jakieś 3,5h,co do nPremium to nie wiem bo nie brałem tych kanałów.Umowa także dotarła i zgodnie z regulaminem jest na czas nieokreślony więc jak dla mnie oferta jest jak najbardziej na plus i co najważniejsze nie trzeba nigdzie zwracać dekodera/karty po zakończeniu umowy tak jak to trzeba robić po wypowiedzeniu normalnej umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Formularz wypełniłem wczoraj ok 18 ale tak jak pisałem wcześniej zadzwoniłem dziś do nich po 18h czekania i pani z działu sprzedaży powiedziała mi że formularz do nich nie dotarł więc załatwiłem wszystko z nią przez telefon i pierwsze kanały miałem już po 30minutach a umowe na mailu po jakiejś godzinie.Tak jak pisałem kilka postów wcześniej lepiej zadzwonić bo formularze do nich nie dochodzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam a mnie to ciekawi Spółka zastrzega sobie prawo do rozwiązania Umowy w terminie 10 dni od dnia jej zawarcia, jeżeli po jej zawarciu dokona negatywnej oceny wiarygodności płatniczej Klienta. jak ktoś podpisze tą niby umowe a po 10 dniach mu wypowiedzą a niby powrotu nie ma do tnk hd i co pozostanie z podstawką pod kwiatek ????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestem użytkownikiem n na kartę.

Nie dawno skorzystałem z "promocji olimpijskiej".

Uzyskałem dzięki niej 2 miesiące pakietu nPremium HD gratis.

Warunkiem ich otrzymania było doładowanie konta na 3 miesiące kwotą ok.120zł, co uczyniłem.

 

Mam doładowaną kartę do 02.02.2013 roku (Pakiety: Domowy HD i Premium HD).

 

Teraz pojawiła się promocja „Świat HD – dekoder na własność”.

BARDZO CHCIAŁBYM Z NIEJ SKORZYSTAĆ. Warunki są rewelacyjne: abo. 49zł , umowa na czas nieokreślony z 1 - miesięcznym okresem wypowiedzenia, oraz to, że usługa świadczona jest na dekoderze własnościowym !!! - to główny "+".

 

NIESTETY NIE SKORZYSTAM, BO STRACĘ DOŁADOWANIE WARTOŚCI 160 ZŁ !!!

 

Jednym słowem, nie warto brać ich promocji.... :(

 

Tym sposobem, zamiast mieć sumiennego abonenta, będziecie mieć ... zawiedzionego użytkownika NNK.

Sądzę, że mój przypadek nie jest jednostkowy...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktywacja SMS.

Dlaczego do aktywacji danego tunera potrzebny jest za każdym razem nowy numer telefonu?

 

Mam dwa tunery.Jeden aktywowałem numerem "stałym", drugi musiałem jakimś starym ,znalezionym w szafie prepaidem...

 

Czy te numery telefonów są przypisane do tych kart N ?

Ma to w późniejszym okresie używania jakąś przypisaną rolę ?

Może nie załatwię nic w razie awarii bez tych przypisanych numerów ?

 

Numer zmieniam średnio co 3 miesiące :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...