Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam prośbę czy może mi Ktoś napisać jakie kanały z oferty TNK HD/ N na Kartę nie są parowane z dekoderem posiadam TNK HD i NNK i ma 2 kartach mam aktywny pakiet bez opłat czyli (TVP1 HD , TVP2 HD, TVN HD , TTV , TVN7 HD) sprawdzałem i te kanały działają bez parowania , Ktoś napisał mi wcześniej ,że bez parowania działa 90% kanałów TNK HD/NNK

Mam prośbę proszę o napisanie jakie to kanały i czy są to może Wojna i pokój HD i nPremium 1-4 HD

Z góry dziękuje za odpowiedź , pozdrawiam :)

Wojna i pokój,Axn,Eurosport,Disney xd-te kanały są nadal parowane.Pakietów premium chwilowo nie posiadam ale prawdopodobnie również są parowane.

parowane są też TVN Turbo HD i TVN Style HD :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogli by rozparować wszystkie kanały wchodzące w skład pakiety domowego hd i premium hd. automatycznie wzrosła by im sprzedaż.

Zamiast skupić się na uatrakcyjnieniu jednej konkretnej propozycji N na kartę ( oczywiście kanały bez parowania - sama karta ) to kombinują jak koń pod górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te białe odnowione z odpowiednim softem są proste do przerobienia na dekodery z uniwersalnym czytnikiem. Są dość dobrze po drobnych kosmetycznych zmianach. Więc spokojnie by się sprzedały.

Niech bardziej pomyślą o ludziach którzy mają swoje dekodery - tych jest spora osób i parowanie karty to blokada przed zakupem TNK HD czy N na kartę. Po co robić kolekcję tunerów. Ile można stawiać na półce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a szczególnie te białe odnowione

Wpisz sobie na znanym portalu aukcyjnym hasło "nBox BSKA" (to oznaczenie białych odnawianych) i zobacz ilu chętnych jest na te złomy. Jak napisał kolega wyżej, kilka magicznych "sztuczek" i można zrobić multimedialny kombajn na linuksie, który fantastycznie działa z wszystkimi platformami (gdy posiadasz odpowiednie dane). Kupują wtajemniczeni, a nie lojalni klienci TNK :smile: więc o powodzenie tych dekoderów można być spokojnym jeszcze dłuuugo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie... dzis 3 raz 2850 przestal widziec moj dysk USB (mam komunikat " urządzenie jest zbyt wolne aby mogło bezproblemowo działąc jako zewnętrzny dysk twardy), to badziewie psuje się jak ilosc wolnego miejsca zmniejszy się <30% :( niestety nagralem jeden program i juz dysku nie widzi.

Czy ktos zna sposob na to zeby dostac się do danych i cos skasowac, zeby odzyskac zawartosc? Nie chcę kasować dysku, bo stracę nagrania z ponad pol roku :((

Myslalem zeby skopiowac zawartosc dysku 1:1 na inny (mam takowy), i podlaczyc ale czy to cos da?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślnie nie zadziała.

 

Musisz wydobyć dane parujące karty, którą dostałeś w zestawie i ręcznie je wprowadzić do odpowiednich plików w dekoderze. Ja się tym nie zajmuję, podobno jest to trudne, (w przeciwieństwie do kart Polsatu - chałupniczą metodą niewykonalne), drogie i przede wszystkim nielegalne :wink: ale na pewno wykonalne, o czym świadczą komentarze tu i tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...