Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

@All

 

Proszę pozwolić, że uporządkuję panujący tu chaos informacyjny, związany z odbiorem pakietu czterech kanałów filmowych, tzw. nPremium:

 

1). Moduł (nCAM HD) dla TNK HD; soft /najnowszy/ wersja: 1.2.0 (r3294)

 

1.1). Ważność /przykładowa/ pakietów dla powyższego modułu:

 

- pakiet Domowy HD: do 2012-01-09

- pakiet Premium HD: NIEAKTYWNY

- pakiet bez opłat: do 2013-01-14

 

2). Odbiornik satelitarny Ariva 200; soft [Allcode + Boot] wersja 2.11B7 (NIE jest najnowszy! Wybór własny.)

 

- w menu odbiornika: System - system TV - ustawiłem: rozdzielczość wideo [ 1080i ]

 

3). Pakiet nPremium ITI, składa się z 4 kanałów filmowych: nPremium, nPremium 2, nPremium 3 oraz nPremium 4

- wszystkie kanały, przez satelitę Hot Bird (13,0°E).

 

3.1). Dla odbioru kanałów: nPremium oraz nPremium 3, należy przeszukać tp. (11258/H/27500)

 

3.2) Dla odbioru kanału nPremium 2, należy przeszukać tp. (10834/V/27500)

 

3.3) Kanał nPremium 4, zastąpił /automatycznie/, dotychczasowy nShow 3D, na tp. (11449/H/27500)

 

Uwaga:

W zakresie odbioru kanałów, jak wyżej - nie potrzeba niczego 'aktywować', kombinować, etc.

Wystarczy posiadać aktywny pakiet Domowy HD.

 

Ps.

Więcej szczegółów:

{https://satkurier.pl/news/71088/kanaly-npremium-juz-na-13e.html}

 

--

 

Pozdrawiam.

deep

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no no, toś nam nawyjaśniał ;) a tak w ogóle to wszystkie strony z programem tv w necie są błogo nieświadome istnienia kanałów nPremium. Z pierwszych 20 stron wyplutych przez gogle na hasło 'program tv' jedynie strona n.pl ma program stacji nPremium 1-4. Nawet onet "nie nadąża" (nie ma nP 1,2).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat'em 2 nie ma co się cieszyć bo pewnie to pomyłka a jeśli miałby być dodany to ręce opadają. Tam przecież nic nie ma poza serialami i teleturniejami z głównego Polsatu i to powtórkami z przed nawet kilku lat. Czy ktoś to regularnie ogląda to nie wiem... Szkoda miejsca na taki kanał. Sam wczoraj około południa z ciekawości tylko sprawdziłem czy rzeczywiście świeci i tyle go widziałem. Kilka lat temu miałem go w domu i go nie oglądałem a teraz, że niewiele się w nim zmieniło.

Jeśli by mieli go dodać to zamiast Polsat SD i Polsat 2 mogli by włączyć Polsat HD.

 

Co do promocji, to mogliby w końcu (jak już to było wspominane) zrobić jakieś bonusy dla stałych klientów regularnie opłacających ofertę a nie tylko dla wybranych. Coś co by dalej motywowało do doładowywania pakietów.

 

Więcej osób przez to zachęcą, będą mieli większe zyski, będą szybciej rozszerzali ofertę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat'em 2 nie ma co się cieszyć bo pewnie to pomyłka a jeśli miałby być dodany to ręce opadają.

 

Mi tam ręce nie opadają, jestem jak najbardziej za. Ludzie walczą o polsat w tnk co nie jest wg mnie jakimś wielkim błogosławieństwem, ale już wpuszczenie polsatu 2 to jakaś korzyść w porównaniu do telewizji naziemnej. Tak czy siak nie ma co dywagować nad awariami w kodowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi proszę jak to było jak się aktywuje Pakiet domowy HD Premium to aktywuje się go na jeden miesiąc czy na tak długo jak się ma środki.

Czy jak np. chce tylko na miesiąc to muszę deaktywować po tym czasie czy po ilu trzeba deaktywować jak się chce na dany czas.

Niech ktoś napisze jak może z praktyki jak to wygląda bo na święta chcę zarzucić sobie właśnie cały pakiet a potem powrócić tylko do podstawowego a niech chce mi się patrzeć znowu w regulamin i szukać tej pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Npremium leca teraz niekodowane, to ciekawe, czy po 1.1.2012 włączą silne kodowania i tylko odbiorniki z CI plus sobie z tym poradzą.

Cytując z ich strony www: "W przypadku oferty z modułem nCAM HD, prawidłowy odbiór pakietu nPremium HD gwarantowany tylko w odbiornikach (telewizorach/dekoderach) CI+."

 

Jeśli tak, to trochę sobie strzelą w stopę, bo nie ma na rynku dużo sprzętu z tym standardem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy tylko mnie irytuje to iż, ciekawe programy tak jak teraz aktualnie nadawany na npremium "oko ziemi" emitowany jest tylko w systemie 3D ? Czekałem od rana na ten program a tu taka kicha, ekran podzielony na 2 części, czy tych, którzy nie posiadają tv ani okularów 3d mają gdzieś ? Nie mogą emitować tych programów na przemian ? Raz 2D i raz 3D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...