Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Mi tam sama karta wystarczy... Nawet w nazwie jest " na kartę".

Samych kart może nie być. I podejrzewam, że nie będzie.

"n na kartę" też ma w nazwie "na kartę" i co? Dostępna jest tylko w zestawie z dekoderem dedykowanym lub modułem CI+ w trybie legacy. W obu przypadkach karta jest sparowana (z dekoderem lub modułem). Sama karta "luzem" nie jest dostępna.

Jeśli w "nc+ na kartę" będę moduły CI+ (i to w trybie legacy) to będzie dobrze. A jeśli modułów nie będzie to ta oferta nie będzie już tak atrakcyjna. :?

Samych kart w "nc+ na kartę" raczej nie będzie, gdyż nowa platforma opiera się na systemie Conax z zastosowaniem parowania kart. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z kartami które już są na rynku ? Przymusowa migracja na sprzęt parowany ? Przecież karty nie są parowane i ciągle są w sprzedaży.

Użya ktoś z was modułu nCam HD z modułem polsatu ?

Np. Ja mam taki zestaw w swoim Optiboxie - tylko że mam starego CAM-a CP (tego z CI) a co? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna się robić dobrze, jeszcze nie ogłosili nc+ na kartę ale widać że idzie to w dobrym kierunku, dodali Canal + sport HD, czyli 19,99 za trzy kanały Canal+ ja na to się piszę. Jeżeli jeszcze coś dodadzą w zamian za WiP oraz pogrupują te discovery i Nsport żeby się nie dublowały to jestem zadowolony. Wydaje mi się że takie zmiany są na +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że podstawione osoby zaczynają robić przyjazną "atmosferę" wokół działań nc+. To żeby ostudzić te zapędy mam pytanie: czy ktokolwiek widział jakąkolwiek zapowiedź, ze mecz Borussia - Malaga będzie można zobaczyć w TNK/NNK ? Że dostępny będzie kanał Canal+HD? (o ile to o czym piszecie to prawda, bo wciąż w to nie wierzę). Nie wiem jak to odbierać. Albo jako przejaw nieudacznictwa albo kompletnego lekceważenia klienta. Wiadomo, że dziesiątki tysięcy użytkowników TNK/NNK chciałyby obejrzeć ten mecz. Że w dużej mierze po to by oglądać LM zakupiły ten produkt. I co ? Nawet pół komunikatu w tej sprawie! Ludzie zapłacili pieniądze, mecz był dostępny, tylko ze obejrzało go raptem kilka osób bo zapomniano o tym poinformować! No brawo, wielkie brawo!!! A tak naprawdę to "żenua" Julian, "Ż E N U A". Dalej: od pięciu dni (a dziesięciu wg zapowiedzi) nie ma kanałów WiP/Soundance. A na stronach TNK jak i nc+ dalej w najlepsze widnieją w ofercie. Za mało czasu? A tak w ogóle to może jakiś zamiennik ... ? Dalej: Polsat HD. Oferta stworzona z myślą o fanach HD jest w zasadzie jedynym produktem na rynku który go nie zawiera. Jest nawet w Smart HD generalnie stworzonej z myślą o migracji użytkowników TNK SD.

Nie wiem jak inni użytkownicy TNK/NNK ale ja tam swoja opinię o nc+ mam. I z pewnością szybko jej nie zmienię. A jeszcze jeden taki numer i rzucam to w kąt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...