Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Raczej nic za niego nie dostaniemy :(

 

Dlatego przestałem już doładowywać i wziąłem pakiet domowy dla przechodzących od Polsatu za 14.90 a białas od paru dni pracuje jako dekoder naziemnej tv i łapie kilka sat..

Jak puszczą coś ciekawego to doładuję . A tak to żeby podtrzymać to raz na rok trzeba doładować

Ja doładowuje już tylko dla nSportu - to jest ostatni kanał, w tej ofercie na którym mi zależy - jak go usuną, to przestaje doładowywać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Programy dziecięce z bajkami wszystkie powinny być fta bo każde dziecko jest tylko dzieckiem i chciało by popatrzeć na ładne bajki a to nie jego winna że rodzice nie raz nie mają pieniążków. Dlatego kiedyś świat był piękniejszy jak byłem dzieckiem wszyscy się bawili a o 19 biegli na wieczorynke piękne czasy były

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zajrzałem żeby zobaczyć czy może coś dorzucili,ale tak jak się spodziewałem pozabierali kanały a nie dodali nic.Pewnie na 99% są już nastawienia na NC+ na kartę,stąd brak jakiegoś ciekawego zamiennika za WiP/Sundance.C+Family/Family 2 też pewnie dali na odczepnego.Nie chcę bawić się w proroka,ale pewnie będzie jak w przypadku wszystkich poprzednich ofert na kartę czyli jednym dali,o drugich zapomnieli(Polsat w TNK HD/NNK),Ci mogą migrować,tamci z modułami nie(aluzja do oferty Świat HD) i wyjdzie na to że najciekawszą ofertą na kartę będzie nowa NC+ pewnie z odnowionym dekoderem który się nie sprzedał w ofercie Świat HD i tyle mojego prorokowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy mi się umowa w Polsacie, posiadam dekoder Topfield 7700HSCI i zastanawiam się nad zakupem modułu wraz z kartą do TNK HD. Jest tam taryfa 19,90zł która Mnie interesuje. W hurtowni TVSAT mają jeszcze 22 sztuki nowych zestawów w cenie 169zł w tym 3 miesiące pakietu HD full w cenie. Moje pytanie brzmi:

"jak długo będę mógł jeszcze korzystać z TNK na kartę??"

 

Wiadomo, telewizja N została wykupiona przez Cyfrę+ i mamy teraz NC+ lecz nie ma tam nic na kartę. Chciał bym zdążyć przed wycofaniem z rynku starych pakietów TNK HD.

 

Jeśli kupię moduł np. jutro - będę mógł go jeszcze aktywować??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj aktywowałem n na kartę i działa. Oczywiście Premium nie ma, w zamian nic nie dostałem. Aktywacja będzie możliwa dopóki będzie działać biuro n na kartę. Czyli maksymalnie do końca roku jest szansa na aktywację. Prawdopodobnie po tym okresie będzie można zaktywować w ofercie przedpłaconej nc+. Ale warunków nikt nie zagwarantuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzwoniłem po sklepach i jeden ze sprzedawców poinformował mnie że u nich modułu TNK HD nie kupie a to co maja inni przedstawiciele są to ostatnie sztuki bo sprzedaż modułów jest wstrzymana. Obawiam się, że jak nie kupię teraz modułu to później będę skazany na ich tuner. Myślicie, że mogą sie wycofać całkowicie z modułow ? Jestem zainteresowany kupnem Tnk HD, ale boje sie, że zostanę na lodzie, że wycofaja kanały które mnie interesują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...