Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Ja również mam konto i zapomniałem juz dawno jak wygląda poczta. Przelewy robię chłopie w 5 minut za 0 zł i zapłacone wszystko, co ma być popłacone i to jest właśnie spokój i wygoda.

Do oglądania filmów itp. mam pełny pakiet z UPC z nagrywarką i premium C+. Pakiet z N za 33zł zainteresował mnie do sypialni. Zasilałem zawsze za 19,90, więc za 13 zł więcej mam niezły pakiet programowy jak na sypialnię.

A dekoder już swoje wypracował jako prepaid, teraz może popracować w abo. A jak cos zawsze można kupić następny prepaid, nie są to jakieś kosmiczne pieniądze, w końcu pracuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale w n na kartę poprostu idę do punktu płace kasę mówię numer karty i tyle a tutaj trzeba wypisać kwit z numerem konta plus opłata 2.50zł a tutaj chce więcej tylko sms i mam wyższy pakiet. A te opcję dodatkowe w prezencie wiecie jak wyglądają? Masz np npremium na 6miesięcy i to ty musisz pilnować żeby wyłączyli bo na siódmy miesiąc rachunek będzie dużo wyższy. Pomysłcie sami dlaczego nie dołożyli tych programów do pakietów na kartę?

Co do tych nPremium w ofercie Świat HD to nic nie muszę pilnować, oto cytat z regulaminu promocji:

Opcja dodatkowa nPremium ulega automatycznemu wyłączeniu ze

skutkiem na ostatni dzień Okresu gwarantowanego nPremium,

chyba że Abonent, za pośrednictwem Centrum Abonenta wyrazi

wolę dalszego korzystania z przedmiotowej Opcji dodatkowej, w

takim przypadku Opcja dodatkowa: nPremium od pierwszego dnia

miesiąca następującego po Okresie gwarantowanym nPremium

świadczona będzie na zasadach określonych w Szczegółowych

warunkach świadczenia Opcji dodatkowej nPremium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego zdania - prepaid to łatwy i wygodny sposób na dostęp do kanałów dodatkowo płatnych za niewielką cenę.

W przypadku domowego HD tak. Tylko ITI troszkę naciągnął tę koncepcję przez dodanie małej ilości dodatkowo płatnych kanałów za zbyt dużą cenę (mówię o dodatkowych pakietach).

 

No dobrze rozumiem a jeśli ktoś ma tylko TNK HD i doładowuje na bieżąco?

Jeśli ładuje regularnie jeden z wyższych pakietów to już dawno powinien przejść na abonament bo jest po prostu korzystniej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa dyskusja,choć dla mnie nie ma aż tak dużej różnicy pomiędzy pre-paidem a obecną umową którą podpisałem na Świat HD tak czy inaczej koszta telewizji miałem wliczone w miesięczne wydatki.Wiadomo nie ma powrotu do pre-paidu i dekoder przepada jak zrezygnujemy z umowy ale tak jak ktoś tu napisał w tej chwili nie są to jakieś kosmiczne koszta żeby kupić nowy dekoder z ofertą pre-paid a za te 49PLN dostajemy znacznie więcej kanałów HD i nie tylko a różnica w cenie pomiędzy dwoma pakietami TNK HD/NNK jest nieduża.Co do płatności to tutaj w dzisiejszych czasach nie powinno być raczej problemu,w końcu mamy konta internetowe można szybko zrobić przelew o każdej porze dni i nocy a jak ktoś ma i z tym duży problem zawsze jest opcja "Zlecenia Stałe". Osobiście jestem zadowolony z tej oferty bo no Eurosport 2 czy ESPN America raczej nie było szans w pre-paidzie a tutaj jest wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą że takiej ilości kanałów w tej cenie prawdopodobnie nie dostaniemy w prepaid n-ki i jeszcze dodatkowo kiedy przyjdzie ochota to można sobie dobrać HBO, Cinemax czy Filmbox jako opcje dodatkowe. Mnie zależało na dodatkowych kanałach z LM w tym multiliga których w prepaid niestety nie ma. Szkoda tylko że na modułach ncam ta opcja z umową nie jest dostępna.

Promocja Świat HD została przedłużona na czas nieokreślony (nowy regulamin od 1 października( i może się zdarzyć że jak tam ktoś pomyśli to po zerwaniu umowy za np. parę miesiięcy znowu na okres jesienno zimowy w następnym roku będzie sobie można podpisać umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajmy jeszcze, że po ewentualnym wypowiedzeniu umowy dekoder nie jest podstawką pod kwiatki, jak ktoś tu napisał, tylko mamy jeszcze DVB-T i przy odpowiednim konwerterze Astrę.

A teraz czytam, że promocja została przedłużona na czas nieokreślony, więc na zawsze, bo z tej migracji na 100% nie zrezygnują, więc wypowiadam umowę i podpisuje za np. pół roku nową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja, to wszystko co piszesz mam, czyli Discovery World, Historia i Science, przy odpowiednio skonfigurowanej antenie, czyli jest możliwy odbiór tych programów na abo za 33 zł. Sportu nie wymieniam, bo akurat za piłką nożna nie przepadam. Mam już dość afer, nawet tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ja również jestem na abonamencie za 33 zł i ani myśle o wyższym. Jest mi nie potrzebny. Raz tylko z ciekawości doładowałem za 39,8 zł i aktywowałem ten pakiet premium HD, a po następnym miesiącu zawsze juz tylko za 19,90 zł

ale jak pisza na otwartym forum SATKURIERA, nie masz powrotu do TNK HD

:!::!::!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam TNK HD i dziś postanowiłam przejść na ofertę 33zł/mc. rano wypełniłam formularz, ale do tej pory nie dostałam maila potwierdzającego zawarcie umowy. udostępnianie sygnału trwa 24h, czyli teoretycznie jutro rano ustawienia powinny się zmienić. oczywiście zmieniłam ustawienia n na karte na n na abonament, tam jest też info że trzeba odczekać min. 2h na kanale TVP 1, tylko nie wiem czy oczekując na zmianę konfiguracji, czy dopiero po. i jak jest z płatnościami, rozumiem, że zapłacić trzeba za miesiąc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...