Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to już było na forum ale pisze od razu co zauważyłem.

 

Szukając TVN Turbo HD i TVN 7 HD przypadkiem z rozpędu zatrzymałem się na nowych kanałach HD w C+ co mają niedługo uruchomić. Okazało się, że te kanały co mają być dostępne już od pakietu START w Cyfrze (konkretnie MiniMini+ HD, Planete+ HD, DOMO+ HD, Kuchnia+ HD, teleTOON+ HD) działają na u mnie na TNK HD.

 

Zanim zaczniemy siać niepotrzebną nadzieje na pojawienie się tych pozycji w TNK HD i NNK mógłby ktoś sprawdzić czy do tych kanałów jest podpięte jakieś kodowanie, jeśli tak to jakie?

Ja na swoim dekoderze nie mogę tego sprawdzić.

Chyba, że się da a ja nie potrafię tego znaleźć to proszę o pomoc jak sprawdzić parametry danego kanału. W TNK SD na Technisacie nie było z tym problemu

 

 

W mediach (https://satkurier.pl) przy informacji, że C+ testuje te pozycje i podanych parametrach kanałów jest podane kodowanie tylko dla platformy C+, dlatego wcześniej nawet nie myślałem aby te kanały w ogóle sprawdzać i szukać.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) czy jesli są nowe kanały to same wskoczą czy trzeba zaktualizowac liste? U mnie nie ma opcji szukania satelit, wiec kanały sta mam tylko do 800-900, potem DVBT i tyle.

2) Gdzie mozna znaleźć pełną listę wszystkich kanałow odbieranych przez NNK. Chodzi mi o pelną liste dostepnych w pakiecie n oraz tych FTA. Wiem, ze na glownej stronie jest lista, ale gdzies czytałem, ze jest obenie mozliwych do odbioru 33 kanaly HD (NNK plus niemieckie FTA na Astrze od 500 w górę) ale jakis u mnie moge sie doliczyc jakies 23 z czego kilka HD ma tylko w nazwie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaką macie jakośc procentowo na tvn 7 hd, na tvn style hd, i na tvn turbo hd

90%, 80% i 76%

W TNK-HD TVN-turbo HD na 19 kanale przynajmniej u mnie nie działa (brak uprawnień), działa natomiast na kanale gdzieś około 2110. Pozostałe" nowe" HD, TVN 7 HD kanał 9, TVN Style HD kanał 13, działają prawidłowo.
U mnie tez nie dziala TVN TURBO HD. Pozostale nowe HD dzialaja.

Spróbujcie przeinstalować listę kanałów dodatkowych, odbiornik aktualizuje całość - przynajmniej u mnie. Tak samo nie miałem kanałów dostępnych, po reinstalce siadły na swoje miejsce :)

Ciekawe co robi Polsat Sport News na 49 kanale. Pomylka technikow N czy moze pojawi sie w TNK HD I NNK?

Został dodany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Polsat Sport News został dodany. Nie pamiętam na jakiej stronie ale czytałem nieoficjalne info właśnie odnośnie tego kanału że będzie dostępny. Gdyby to były testy to raczej był by gdzieś wyżej na liście. Z drugiej jednak strony mam pewne wątpliwości, ponieważ na liście "Sport" nie ma tego kanału.

 

qbic Soft był zmieniany. U mnie pełen pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja się wypowiem.

 

Mam TNK HD (jeszcze nie NNK) i u mnie działają wszystkie nowe kanały HD (Turbo, Style, 7) oraz Polsat Sport News.

Patrzyłem jakąś godzinę temu.

 

Do tego działają mi kanały HD z pakietu START C+ (te nowe co też przechodzą na HD) ale one chyba nie mają załączonego na chwilę obecną kodowania (może ktoś sprawdzić czy do niech jest zapięty jakiś system kodowania?) i lecą tam reklamy tych kanałów

 

Pozdrawiam

 

PS. Właśnie sprawdziłem i nadal wszystkie kanały o których pisałem wyżej świecą. Nic nie robiłem, rano tylko włączyłem dekoder i były. Pojawiła się nowa lista na której dodano PSN i w miejscach kanałów SD kanały HD z paczki TVN. Jedynie co to miałem problem z listą ulubionych, którą musiałem od nowa robić. W starej kanały mi znikły i po dodaniu ich nie wskakiwały na listę. Utworzyłem nową listę ulubionych i jest już OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...